اخبار
 • چند نکته در مورد تابلو لایت باکس

  تابلو لایت باکس یکی از انواع مهم تابلو تبلیغاتی است که معمولاً به شکل یک جعبه آلومینیومی، MDF، چوبی، و یا پلاستیکی ساخته می‌شود و روی آن از جنس فلکسی، پلکسی گلس و غیره است که به‌صورت بدون نور و یا با نور SMD تولید می‌شوند.
 • کرتین وال، سازه ای خود ایستا

  کرتین وال (Curtain wall) در اصطلاح عامیانه به پوشش بیرونی ساختمان اطلاق می شود که جزو سازه ساختمان محسوب نمی شود.به این معنا که هیچ بار مرده ای از ساختمان را به دوش نمی کشد و تنها نیرویی که بر آن وارد می شود وزن خودش و نیروی بادی است که با احتساب موقعیت اقلیمی و ارتفاع ساختمان بر آن وارد خواهد شد.

 • انواع دیوارپوش کامپوزیت

  انسان‌ها با مصالحی مانند سنگ، چوب و آجر پیوندی دیرینه دارند. علاقه‌مان به این مواد به‌قدری است که آن‌ها را نه‌تنها در ساخت و نمای خانه بکار می‌بریم بلکه از استفاده آن‌ها در فضای داخلی هم استقبال می‌کنیم. نکته قابل‌توجه این است که استفاده این مواد در محیط داخلی خانه، هزینه بالایی در بردارد که شاید برای همه طبقات جامعه مناسب نباشد.
 • تابلو-چلنیوم-و-حروف-برجسته

  سازنده حروف برجسته چلنیوم، استیل، پلاستیک، لترمکس، رینگی، وکیوم، مخملی، ساید لایت، کریستالی، وگاسی، پرسی، لایت باکس، لبه سوئدی و ...
 • چلنیوم چیست

  چلنیوم فلزی زیبا و براق است که از ترکیب ‏آلومینیوم و استیل ساخته شده است. مقاومت و ‏دوام آلومینیوم و زیبایی استیل را دارد و در رول های 30 تا 50 متری در بازار ‏موجود است.‏
 • پلکسی چیست

  این روزها پلکسی که ارتقا یافته پلاستیک است بازار جهان را در تصرف خود قرار داده است. پلاستیکی سخت، با دوام بالا، عدم تغییر رنگ در آفتاب، با بیش از 40 تنوع رنگ زیبا و قابلیت عبور نور به صورت یکدست و زیبا با ابعاد استاندارد 122*182 و ضخامت 3 میل به بالا.

 • لترمکس چیست

  این نوع حروف در ظاهر شابهت زیادی با چلنیوم دارد. تنها تفاوت لترمکس و چلنیوم نوری است که از کناره های تابلو در سه خط به بیرون زده می شود.
صفحه 1 از 1 < 1 >

Feed
برخی از مشتریان ما