لیست قیمت خدمات تابلوسازی
مشتری گرامی لطفا تا پایان صفحه را به دقت مطالعه نمایید.

قیمت تابلو چلنیوم

کیفیت بالاتر مستلزم هزینه بیشتر در خرید اجناس درجه یک است و همچنین اجرت سازنده مجرب و با سابقه، بالاتر از یک سازنده تازه کار یا ساخت با دستگاه می باشد شرکت تابلو سازی آریو پاسارگاد با سابقه طولانی مدت در رابطه با ساخت و نصب انواع تابلوهای تبلیغاتی با توجه به وضعیت اقتصادی کشور سعی خود را می نماید تا جایی که ممکن است قیمت های خود را منطقی و با سود کم به مشتریان اعلام نماید. خواهشمندیم جهت درک بهتر تمام شده قیمت در تابلو چلنیوم مطالب زیر را به دقت مطالعه نمایید.
در ابتدا باید در نظر داشت که مبنای محاسبه قیمت انواع حروف برجسته مانند حروف چلنیوم ، نئون پلاستیک ، لترمکس ، ​تابلو استیل ، حروف برنجی و یا مسی کلاً متر دور محیط حروف میباشد که با نرم افزار کورل دراو (corel draw ) دقیقاً قابل محاسبه میباشد و اگر هم بخواهیم بصورت تجربی برآورد کنیم میتوان به ازای هر یک مترِ طول نوشته، 4 الی 5 متر محیط در نظر گرفت . قبل از اینکه درمورد قیمت حروف برجسته چلنیوم صحبت کنیم لازم است به مواردی که در قیمت ​تابلو چلنیوم موثر است اشاره داشته باشیم تا مشتریان عزیز با در نظر گرفتن این موارد قیمت ها را مقایسه نمایند.
اول آنکه فونت حروف و یا همان ضخامت ​تابلو چلنیوم و طرح مورد نظر در قیمت حروف چلنیوم موثر است، تا قطر قلم 12 سانتیمتر با قیمت پایع و از 12 سانتیمتر به بالا قیمت ها متفاوت میباشند و هرچه ضخامت حروف بیشتر شود چون تعداد لامپ smd و طلق پلکسی بیشتری مصرف میشود قیمت نیز افزایش می‌یابد
دوم آنکه با توجه به تنوع و کیفیت اجناس چینی و اصلی که از درجه یک تا درجه سه در بازار با انواع برند ها و قیمت ها وجود دارد قیمت حروف چلنیوم نیز به اجناس مصرفی آن بستگی دارد.
لیست قیمت خدمات تابلوسازی
Channelume letters
ازترکیب 2 فلز سخت و زیبا(آلومینیوم و استیل )،فلــزی کم نظیر پدید آمد که صنعت تابـلو سازی را دگـرگون نـمــود
Steel letters
زیبایی منحصر به فرد این حروف که از ورق استیل304 نگیر ساخته می شود ســـلایق گوناگونی را جذب خود کرده است
Plastic Letters
با پیشرفت تکـنولوژی ،پلاستـیک که معــایب زیــادی داشت جای خودرا به پلکسی داد که حروف سازی را وارد مرحله جدیدی نمود
Complex Boards
سلیقه های خاص ، ایده های خلاقانه ، متفاوت بودن و هنر تابلو سازان سبب خلق این نوع تابلو شد
Composite
تنوع مدل و رنگ ، زیبایی ، مقاومت و شکل پذیری آسان ،کاربرد در تابلو سازی و نمای ساختمان
Thermo wood
چوبی با تمام مزایای ممکن ، ماندگاری 30 ساله ، مرکب از کـاج ، صنوبر ،ممرز، عش و نارون که با حـرارت 360 درجه
Neon
از سالها پیش در حرفه تابلو سازی به یا دگار مانده و با گذشت زمان اقبال مشتریان را از دست نداده
signage
حذف کیوسک اطلاعات و پیدا کردن سریع محل مراجعه از مزایای این تابلو می باشد

قسمت های اصلی تشکیل دهنده حروف چلنیوم

برای اطلاع مشتریان عزیز به چهار قسمت اصلی تشکیل دهنده ​تابلو چلنیوم و نوع جنس آن اشاره ای میکنیم:

1- طلق پلکسی که باید از نوع اکرولیک تایوان باشد و بهترین برند های معروف آن سامیپکس و ییرلانگ میباشند این نوع طلق نور را بصورت شفاف و یکدست پخش میکند و رنگ آن در برابر آفتاب در طی سالیان ثابت میباشد ولی همیشه در بازار موجود نمیباشد و در عوض طلق های چینی با انواع برندها و کیفیت ها دیده میشوند.
طلق های چینی رنگشان کدرتر میباشد و میزان نوری که از خود عبور میدهند کمتر از نوع تایوانی میباشد.
شرکت آریو تابلو نمای پاسارگاد با توجه به نیاز خود و مشتریان همیشه از قبل خرید عمده طلق را داشته و برای جلب رضایت مشتریان از نوع تایوانی طلق پلکسی استفاده میکند.

2- لبه چلنیوم (channelium) که نوع اسپانیایی آن با برند آلوراپید از مرغوبترین و محکم ترین لبه های موجود در بازار میباشد و بعلت سفت بودن این لبه از آن بیشتر برای حروف با قطر قلم بالا استفاده میشود.
از این نوع لبه چون در حروف کوچک نمیتوان استفاده کرد و قیمت آن نسبت به لبه های چینی بیشتر میباشد معمولا همکاران به لبه های چینی روی آورده اند و تنها در مواردی که مشتری درخواست نماید از نوع اسپانیایی استفاده میگردد و قیمت آن نیز بالاتر میباشد.
لبه های چینی از درجه یک گرفته تا درجه سه با انواع برندها، ضخامت و قیمتهای متفاوت در بازار موجود میاشند که اگر از نوع مرغوب آن استفاده نشود خواهیم دید که بعد از مدتی در برابر آفتاب ، باران ، سرما و گرما رنگ آن سیاه و یا دچار زنگ زدگی میشود.

3-لامپ smd که مرغوبترین آن کره ای میباشد و یک لامپ smd خوب باید از شدت نور ، دوام و ثبات نور همچنین خاصیت ضد آب بودن بهره مند باشد که قیمت این نوع لامپ ها نیز گرانتر از نوع چینی آن میابشد.
در بازار باز هم انواع لامپ smd با انواع کیفیت ها و برند ها ی مختلف ایرانی و چینی موجود میباشند که فقط یک فرد با تجربه میتواند کیفیت آنها را تشخیص دهد و از این رو در قیمت تمام شده حروف چلنیوم نقش بسزایی دارد.
اگر در ​تابلو چلنیوم از نوع بی کیفیت لامپ smd استفاده شود بعد از مدتی شاهد کاهش نور حتی سوختگی و قطعی در روشنایی حروف چلنیوم خواهیم بود.
علاوه بر نوع جنس تعداد لامپ smd که در حروف نصب میگردد در قیمت تمام شده ​تابلو چلینوم نیز تاثیر میگذارد و به همین دلیل شرکت پاسارگاد این تضمین را به مشتریان خود میدهد که بعد از نصب و روشن کردن حروف هیچ نقطه تاریکی در حروف دیده نشود و به مقدار کافی وحتی بشتر از نیاز لامپ smd مرغوب استفاده نماید .

4- ورق pvc که بعنوان نگهدارنده حروف و لامپ smd استفاده میشود و بعنوان زیرسازی حروف چلنیوم مورد استفاده قرار میگیرد.
ورق pvc نیز دارای ضخامت های بین 8 تا 10 میلیمتر و با انواع تراکم در بازار موجود میباشد که قیمت های آن نیز متفاوت میباشد
اگر در حروف چلنیوم از pvcبا تراکم پایین و با ضخامت کم استفاده شود پس از مدتی شاهد آن خواهیم بود که ​تابلو چلنیوم از pvc جدا میشود.

نحوه ساخت و چگونگی چسباندن لبه حروف چلنیوم و میزان تجربه استاد کار نیز میتواند یکی از مواردی باشد که باید به آن توجه داشت میزان دقت و ظرافتی که یک چلنیوم ساز در ساخت حروف چلنیوم به خرج میدهد، میزان چسب و نوع چسب و روش ساخت (دستی و یا اتومات) در بالا بردن استحکام و دوام حروف چلنیوم بی تاثیر نیست تمامی مواردی که در بالا ذکر گردید پایه قیمت حروف چلنیوم در شرکت پاسارگاد می باشد .