قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تابلو سازی آریو پاسارگاد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین وب سایت منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
مواد اولیه و متریال محصولات ما از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و توسط مجموعه تابلو سازی آریو پاسارگاد طراحی و ساخته می‌شود.
نرخ هر محصول و مدت زمان و شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش هر محصول در صفحه مرتبط با آن محصول درج شده است.
هنگامی که شما سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به تابلو سازی آریو پاسارگاد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که تابلو سازی آریو پاسارگاد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
تابلو سازی آریو پاسارگاد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تابلو سازی آریو پاسارگاد ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تابلو سازی آریو پاسارگاد جزئی از اموال تابلو سازی آریو پاسارگاد محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تابلو سازی آریو پاسارگاد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تابلو سازی آریو پاسارگاد محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط تابلو سازی آریو پاسارگاد و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار تابلو سازی آریو پاسارگاد است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت تابلو سازی آریو پاسارگاد و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای تابلو سازی آریو پاسارگاد محفوظ است.