تابلو سردر و فروش بیشتر

تابلو سردر میتواند در کسب و کارشما موثر باشد

​تمام کاسب ها بدنبال این هستند تا راهکاری پیدا کنند که در بین رقبا و بقیه ​همکاران خود ویژه باشند. آیا تا کنون به قدرت ​تابلو سردر به عنوان یک عنصر توجه کرده اید؟
سوالاتی ​در ذهن ما به وجود می آید که باید از خود بپرسید:

چگونه متمایز باشم؟

چه عنصری برای توجه مخاطب بهتر است؟
مخاطبان و مشتریان ابتدا چه چیزی از کسب و کار ​من می بینند؟
و سوال هایی از این دست، در این ​مقاله ​سعی میکنیم تا به شما ضرورت اهمیت ​داشتن تابلو​ سردرب شکیل که منتاسب با هویت کسب و کار شما طراحی و اجرا می شود را ​شرح دهیم.
مطمئنا اولین عنصری که مخاطب و مشتری با آن ​رو برو میشود تابلو ​سردرب شما میباشد، باید با ضرورت ساخت تابلو آشنا شوید و بدانید چگونه می تواند نگاه مخاطبان را تغییر دهد و سبب شود آن ها از ​رهگذر تبدیل به مشتری شوند.
با ما همراه باشید تا به جزییات بیشتری بپردازیم.


در این محتوا همراه ما باشید تا :

تابلو سردر ​را براتون شرح ​دهیم
تابلو سردرب چه ویژگی هایی دارد
چرا کسب و کار​ها به تابلو​ سردر نیاز دارند
کسب و کارهای بی نشان

 

 

 

تابلو سردر چیست و داشتن آن چه مزیتی ​دارد؟

تابلوساز هنر​مندی است که ​با تلفیقی از متریال های گوناگون بنا به سبک انتخابی مشتریان و هنر طراحی و خلاقیت با ایجاد ​هویت بصری در سردر مغازه یا فروشگاه شما نقش میدهد. در واقع تمام تلاش تابلوسازان این است که بتوانند سازننده خوبی برای معرفی یک هویت در سردر مغازه شما باشند.
تابلو یک ابزار و عنصر پر رنگ تبلیغات است و جزو سرمایه شما به حساب می آید زیرا لحظه ای عمل نمی کند که بسرعت از بین برود. اثر و ماندگاری آن ​سبب می شود ​تا هویت و نام برند به صورت ریشه ای در ذهن رهگذران و عابران پیاده از جلوی مغازه ​حک شود.
​تابلوها انواع گوناگونی دارند مانند بیلبورد و استند های تبلیغاتی که در سردر مغازه به عنوان موثرترین عنصر بصری در نگاه مخاطب قرار می گیرد.
ساخت تابلو​ سردر فروشگاه ها و شرکت ها بسیار نافذ است و سبب دیده شدن آن می شود، و دقیقا این همان مساله ایی هست که مشاغل به دنبال آن هستند.
تابلو به عنوان یک عنصر زیبایی شناسی موثر است، حال سازنده باید به موارد زیادی برای بهبود آن توجه نماید. در واقع تابلو سردر شناسنامه و هویت آن شغل است باید این دیدگاه وجود داشته باشد که تناسب را رعایت کنید مثلا تابلو برای مغازه است یا برای فروشگاه یا سازمان و ارگان ها


 

تابلو سردر چه ویژگی هایی دارد؟ حالا که با کلیت ​آن آشنا شده اید بهتر است با مساله مهم تری آشنا شویم و آن ویژگی های تابلو میباشد. بالاخره شما در کسب و کارتان تصمیم می گیرید که اقدام به ​سفارش ساخت تابلو مغازه کنید حال به دنبال ویژگی هایی هستید که متمایز و غیر تکراری باشد برای این موضوع باید به عوامل زیرتوجه کنید:

ویژگی های که ​تفاوت را برای شما پیاده سازی می کند:

• نورپردازی دریچه ایی به روی مشتریان
تابلوساز حرفه ایی به روح یک اثر فکر می کند که آن اثر بتواند بازتاب بسیار عالی داشته باشد و این امر با نورپردازی به اوج خود میرسد.هنر نورپردازی در متریال های مختلف تابلو در نظر گرفته میشود و سبب جلوه نمایی بصری میگردد.امروزه با وسعت اجرای تکنیک های مدرن تابلو سازی این امر بسیار جالب توجه شده است.
• چشم ما دنبال ابعاد است
باید بگوییم انسان تصاویر را با ابعاد بهتر درک میکند و سبب میشود مغزداده ها را زودتر ازیک تصویر بدون بعد دریافت کند.این امر در تابلوسازی هم وجود دارد چون اثری هنری است و برجسته سازی آن به عنوان یک عمل خلاقانه است.این کار در صفحات دوبعدی بصورت یک اتفاق با آپشن های یک تصویر می افتد اما در تابلوسازی این امر توسط متریال ها و نور و افکت های واقعی دیده می شود.• دنیای ناشناخته رنگ:
ما در هر کاری که میخواهیم طراحی و اجرا کنیم وابسته رنگ هستیم پس عملا باید به انتخاب رنگ دقت کنیم و آن ها را بسیار با تدبیر درکار خودقراردهیم. تابلویی که میخواهد درتمام طول روز بدرخشد باید انتخاب رنگ ویژه ایی داشته باشد.همچنین به کاربری آن دقت شود مثلا رنگ تابلوی آرایشگاه زنانه با رنگ تابلوشرکت عمران متفاوت خواهد بود.
• خوش قول و متهعد:
همیشه در هر کاری خصوصیات اخلاق مداری به بقیه موارد ارجحیت دارد، برای اینکه یک تابلوساز حرفه ایی را بخواهیم تحلیل کنیم این اصل نباید فراموش شود که باید اصول اخلاق مداری داشته باشد متعهد به پروژه و ساخت تابلو در زمان مقرر باشد و رضایت مشتری را برآورده کند.
• کیفیت را فراموش نکنیم:
در ارائه کار تابلوسازی باید بدنبال ویژگی های کیفی باشیم زیرا متریال های فیک و تقلبی و درجه پایین فقط هزینه شما را چند برابر میکند و بهتر است انتخاب مطمئنی داشته باشید تا کیفیت را در تابلو خود مشاهده نمایید.
لازم به ذکر است که عنوان کنیم شرکت تابلوسازی پاسارگاد توانسته است در موارد فوق پیشتاز باشد، در نمونه کارهای تابلوسازی این شرکت می توانید موارد مذکور را به وفور مشاهده نمایید.
اصل خلاقیت در تابلوسازی به سبک های متفاوت، نورپردازی تابلو, برجسته بودن تابلوها، کیفیت محصولات وخدمات و مشتری مداری از ارکان مهم تابلوسازی پاسارگاد است.


چرا کسب و کارم به تابلوسازی نیاز دارد
حال که با مساله تابلوسازی آشنا شدید و ویژگی های یک تابلوساز حرفه ایی را دنبال کردید، می خواهیم به مغز کلام این محتوا اشاره کنیم وآن ضرورت داشتن تابلو برای کسب و کار شما.
کسب و کار شما در درجه اول نیاز به یک هویت و شناسنامه ایی دارد که در ذهن مخاطبان و مشتریان بماند و حک شود که هم جنیه تبلیغاتی داشته باشد هم آگاهی برای مخاطبین و مشتری.
تابلوسازی اولین اقدام مهم و بلند مدت شما است زیرا اثری ماندگار دارد و تمام رسالت شروع یک تبلیغات را برای کسب و کارتان در بر میگیرد.
زمان آن رسیده است که بدنبال تابلوساز حرفه ایی باشید و از او بخواهید تابلو و سر در کسب کارتان را طراحی و اجرا کند، تمام خواسته های خود را با تابلوساز مطرح کنید.
نیاز زمانی مشخص میشود که مثلا سردرکسب و کارشما بدون نام و نشان و تابلویی باشد حتی اگر بهترین ویترین نمایشی هم داشته باشید برای شما هویتی را نمیسازد اما اگر تابلوی شما وجود داشته باشد ،هویت و خاطر آن در مشتری تصویرش ثبت میشود.
کسب و کارهای بی نشان جایگاهی تحت عنوان اعتماد درذهن مشتری ندارند زیرا کسب و کارتان هویتی ندارد که مشتری اعتماد کند.
مساله هویت را که کناربگذاریم مساله دیده شدن و جذب شدن مشتریان است، بالاخره شما با چه عنصری می خواهید مبلغ کار خود باشید.

جهت تمایل می توانید با ارسال نظراتتان ما را همراهی کنید.