نقش تابلوسازی در تبلیغات محیطی

نقش تابلوسازی در تبلیغات

چگونه میتوانیم با کمترین هزینه بیشترین اثر را در تبلیغات محیطی داشته باشیم؟
زمان مطالعه: تخمینی 7 دقیقه


در این محتوا تصمیم داریم به نکته مهمی که تمامی مشاغل و کسب و کارها نیاز دارند اشاره کنیم، تبلیغات محیطی و تابلو مغازه یا ساخت لوگو برای داخل فروشگاه یا دفتر کار یکی از مواردی است که در حالت های مختلف میتواند اتفاق بیفتد. تابلو تبلیغاتی مغازه یا فروشگاه یا تابلو سردر که زیر مجموعه تبلیغات محیطی هستند بسیار دامنه وسیعی دارد.
و البته بسیار پرهزینه، اما در این بین کسب و کارها می توانند بهترین روش را انتخاب کنند که هزینه ایی معقول و کم داشته باشد.
روشی که تمامی مشاغل اعم از فروشگاه ها، مغازه ها، شرکت های خصوصی، سازمان های دولتی نیاز دارند.
دراین مقاله همراه ما باشید تا به شما راهکاری مفید برای دیده شدن دهیم.

موارد زیر حوزه بررسی این مقاله به تفکیک می باشد :

1- تبلیغات محیطی از همانجایی شروع می‌شود که شما حضور دارید
2- نقش تابلوسازی درتبلیغات محیطی

زمانی که تصمیم داریم راهکاری ارائه دهیم باید تمام صورت مساله را برای مخاطب و خواننده مورد تحلیل قرار دهیم، وقتی کسب و کاری تصمیم به انجام تبلیغات محیطی می گیرد باید مدیریت هزینه ها را پبش ببرد و درنهایت روشی که کم ترین هزینه و بیشترین اثر را دارد انتخاب کند.


تبلیغات محیطی از همانجایی شروع می‌شود که شما حضور دارید :

ابتدا برای ارائه راهکار باید شما تعریفی از تبلیغات محیطی داشته باشد. تبلیغات محیطی در واقع روشی است که در محیط به روش های مختلف اجرا میشود. این روش قدیمی ترین روش تبلیغاتی است که مجموعه ها و مشاغل از آن استفاده می کنند. تبلیغات محیطی بصورت ملموس قابل دیدن است یعنی کامل قابل مشاهده توسط عموم است.
عناصری که در تبلیغات محیطی وجود دارد و به دیگر روشهای تبلیغات محیطی ارجحیت دارند، تابلو تبلیغاتی، بیلبوردها، تابلو استند های تبلیغاتی و خود تابلو برای نشان دادن هویت آن کسب و کار است.
یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی که باعث برتری آن با سایر رسانه های تبلیغاتی دیگر گردیده این است که مخاطب ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی بوده و چون نمی تواند چشم خود را از رنگ ها و طرح های اطراف خود بپوشاند و دقیقا تبلیغات محیطی از همانجایی شروع می‌شود که شما حضور دارید و آن دقیقا تابلو تبلیغاتی شما و معرفی کسب و کارتان است.
عنصر تابلوسازی برای تبلیغات شما موردی است که قابل بررسی در این محتواست.

مشتری را به سمت خود هدایت کنید :

مساله ای که در تبلیغات محیطی به دنبال آن هستید میخکوب کردن مشتری است، شما به چه چیزی نیاز دارید؟
اگر صاحب یک فروشگاه یا مغازه هستید اولین قدم شناساندن خدمات و محصولاتتان به عموم افرادی است که از کنار فروشگاه شما عبور می کنند. شما در قدم اول باید محیط پیرامون خود را پوشش دهید و این اتفاق فقط با تابلو سازی بصورت حرفه ایی برای شما اتفاق می افتد. در این مورد باید طرح شما که در ابتدا دیده میشود خلاقانه باشد و این امر هرگز با یک طرح ساده و معمولی اتفاق نمی افتد.

نقش تابلوسازی در تبلیغات محیطی

محیط پیرامون شما ممکن است پر شده باشد از تابلوهایی که ویژگی های معمولی داشته باشد. شما باید توسط یک تابلوساز حرفه ای کاری متفاوت را برای شغل خود درخواست نمایید. در مقاله قبل هم ذکر کردیم که چگونه تابلو میتواند برند شما را تقویت کند و سبب شناسایی شما در انبوه تبلیغات محیطی گردد. اگر هم شما سازمان و یا شرکت هستید باز هم برای اطلاع رسانی عمومی نیاز به طرحی ویژه دارید که کسب و کار و هویت تان را در بهترین شکل نمایش دهید.
تبلیغات محیطی را توضیح دادیم و عنصر پررنگ آن را تفسیر کردیم. در مورد اینکه یک تابلو تبلیغاتی میتواند حرف اصلی شما را به مخاطب برساند شک نکنید اما باید استانداردهایی در تابلو تبلیغاتی خود رعایت کنید ؛ خیلی شفاف و راحت و همچنین مختصر از خدمات و محصولات خود بگویید اما زیاده روی نکنید مردم در دنیای پرتلاطم امروز حوصله خواندن های طولاتی را ندارند، تابلو سازی حرفه ای در تهران کسی است که شما را راهنمایی میکند و محیط تابلوی که قرار است در آنجا نصب شود را ابتدا آنالیز می کند و راهکارهای برجسته شدن و متفاوت شدن تابلو را به شما می دهد.

24 ساعت در 365 روز

یکی از مهمترین ​مزایایی نصب تابلو برای شغل شما این است در 24 ساعت شبانه روز در سال و سالیان متمادی برای شما تبلیغ می کند. زیرا همیشه برقرار است مخصوصا اگر مجری تابلو شما از تابلوسازان حرفه ای که خدمات حرفه ای تابلوسازی ​ارائه میدهند باشد میتواند تضمین کننده این باشد که حداقل در پنج سال آینده تابلو شما بدون خاموشی خواهد بود، لازم به ذکر است تابلوسازی آریو پاسارگاد در رزومه خود این اصل مهم را بصورت مشهود و ملموس اجرا کرده و یکی از تفاوت های کار این مجموعه اصل پایداری تابلو شما و کیفیت لازمه است. شما با هزینه ایی معقول و منطقی می توانید همیشه بدرخشید و مردم و مخاطبان شما را ببینند. چه تبلیغی با این کیفیت میتواند دراختیارتان باشد.


امروزه با انبوه شرکت های تبلیغاتی و گسترش تکنیک های مدرن اجرا مواجه هستیم، در امر تبلیغات محیطی شما باید به مجموعه ای مراجعه کنید تا به روز ترین تابلو و خلاق ترین نوع و سبک ساخت  را طراحی و اجرا نماید. به این ترتیب و با توجه به عوامل گوناگون مکانی و زمانی و ویژگیها و نیازهای خاص هر جامعه، هر روز تکامل و توسعه شرکتها افزوده می شود. بدیهی است هر شرکت تبلیغاتی و هر کارگاه تابلوسازی برای نیل به اهدافی طراحی شده نیازمند نوع آوری و خلاقیت است. داشتن فکر خلاق از موثرترین ویژگیهای یک تابلو ساز خوب می باشد.
هدف از اینکه تابلو را عنصری مهم در صنعت بزرگ تبلیغات محیطی می دانیم، فقط مطرح کننده رفع نیاز نیست زیرا آنچه مهم است ماهیت بصری آن است یعنی چگونه و چه اندازه توانسته در دید مخاطب موثر باشد.


نتیجه گیری:
ابتدا به خلق یک اثر متفاوت در تبلیغات محیطی خود فکر کنید.
سپس هزینه های را بررسی نمایید
بهترین و معقول ترین روش اول را که ساخت تابلو تبلیغاتی است انتخاب کنید
به بهترین و حرفه ای ترین مجری ساخت تابلو که میتواند بهترین کیفیت را ارائه دهد مراجعه نمایید.
سپس کار را به افراد متخصص این حوزه بسپارید و مطمئن باشید بهترین روش و کم هزینه ترین عنصر را برای تبلیغات محیطی خود انتخاب کرده اید.
با ارسال نظرات خود ما را همراهی نمایید.