• هدف از جذب نگاه مشتری در تابلوسازی

  به گفته کارشناسان حوزه بازاریابی و تبلیغات، شما فقط در سه ثانیه تصویر و نگرش را با عناصری که برای برند خود می سازید در ذهن مخاطب ایجاد میکنید. تابلوهای جدید و خاص با طراحی اختصاصی در حال گسترش است که اگر در یک مسیر راسته خیابان راه بروید و نگاهی با دقت داشته باشید متوجه تنوع در تابلوهایی که کسب و کارهای مختلف برای خود انتخاب کرده اند، می شوید

 • تعریف کامل حرفه یا شغل تابلو سازی

  تابلو سازی حرفه و شغل هنرمندان بزرگی ​است که با قلم و هنر دست خود زیبایی را به سردرب تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ کشور ​نقش میزنند. تابلوساز کسی هست که با هنر ظریف و مهارت مثال زدنی خود باعث رونق و فروش بهتر کاسب ها این کشور میگردد. تعریف شغل تابلوسازی یعنی ارائه خدمات ایده و طراحی، ساخت و نصب تابلو در داخل کارگاه و نصب در محل مورد نظر مشتریان

 • ویژگی های تابلو چلنیوم با کیفیت عالی

  چنلیوم یا چلنیوم یک محصول و متریال برای ساخت تابلو چلنیوم است. کیفیت و استاندارد روز جهانی، ​تنوع بالای تولید و خاص و متقاضی زیاد برای مغازه ها، فروشگاه ها و ساختمان ها می باشد. امروزه استفاده از این ​مدل تابلو بسیار گسترده شده است. اما تابلو چلنیوم باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در این مقاله به ویژگی های تابلو چلنیوم خوب می پردازیم. سعی میکنیم به طور دقیق معایب و مزایایی این تابلو را شرح دهیم.

 • مهارت ساخت تابلو و جذابیت تابلو مغازه

  شرکت های بزرگی در دنیا هستند که اقدام به سفارش ساخت تابلو می نمایند. اما همه این شرکت ها نمی توانند به محبوبیت بالایی دست یابند، به نظر شما علت چه می تواند باشد. تابلو سازی یکی از شغل های بسیار تخصصی و ظریف است. باید در این حرفه خلاقیت بالای طراحی داشت و ایده های نو وارد بازار نمود. تا بتوان به موفقیت بالایی دست یافت. بسیاری از تابلوسازها بدون داشتن مهارت در ارائه ایده مناسب هر بیزینس و طراحی و ساخت تابلو مغازه به این حرفه وارد شده اند و نمی توان انتظار معجزه از این قبیل افراد داشت.

 • آغاز فعالیت تابلوسازی و تاسیس کارگاه تابلوسازی

  تابلو های تبلیغاتی که در کارگاه تابلو سازی طراحی و ساخته می شوند، همگی باید دارای مشخصه های خاصی باشند. مثلا این تابلو ها باید توسط افراد ماهر و خلاق طراحی شوند. از مواد اولیه با کیفیت برای ساخت تابلو استفاده شود، و در انتها باید این تابلو ها هزینه ی سنگینی را برای مشتری به بار نیاورند.
 • بهترین روش برای تشخیص بهترین تابلو سازی

  انتخاب بهترین تابلوسازی شاید برای مشتری کمی مشکل باشد. اما اگر در زمینه تابلو سازی اطلاعات کانلی بدست آوریم مسلما این مسئله می تواند بسیار ساده و حتی راحت باشد. این که تابلو با چه متریال و مواد اولیه ساخته شده است، کیفیت مواد چگونه است و طراحی چه ظرافتی دارد، همگی می توانند به انتخاب تابلو ساز کمک شایانی نمایند.
 • تابلو کامپوزیت محبوب ترین تابلو تبلیغاتی

  تابلو کامپوزیت نوعی از تابلو های تبلیغاتی به شمار می رود، که از ورقه های کامپوزیت تولید و طراحی می شوند. می توانید به راحتی بر روی این نوع از تابلو ها از حروف برجسته استفاده نمایید. کم بودن قیمت تابلو های کامپوزیت منجر شده است تا در میان تابلو های تبلیغاتی از محبوبیت برخوردار شوند.
 • تابلو سازی مقرون به صرفه برای تبلیغات موثر

  تابلو های تبلیغاتی که در تابلو سازی مقرون به صرفه طراحی و تولید می شوند، دلیل بر بد بودن یا بی کیفیت بودن آنها نیست. این تابلو ها بسته به موارد خاصی از قیمت کمتر و مناسب تری برخوردار هستند. اما تابلو های تبلیغاتی فلکسی فیس یا بنری از جمله ارزان قیمت ترین تابلو ها به شمار می روند.
 • تابلو فروشگاه روشی برای جذب مشتری بیشتر

  یکی از تابلو های تبلیغاتی که توسط بهترین طراحان و تابلو سازان نصب و اجرا می شود، تابلو فروشگاه است. فروشگاه های زنجیره ای به دلیل استفاده از یک طرح و مدل از تابلو، معمولا زمان بسیار بیشتری برده و از اهمیت بالاتری برخوردار هستند. از این رو لازم است ساخت این تابلوها را به شرکت هایی با مهارت بالا بسپاریم.
 • تابلوسازی و کاربردهای تابلو مغازه

  تابلو مغازه ، یکی از مهمترین و موثرترین عامل در میزان فروش و سرمایه گذاری برای ادارات ، فروشگاه ها و شرکت ها به کار می رود . چرا که این روش نسبت به سایر روش های تبلیغاتی از جمله تراکت ها موثرتر و چشمگیرتر می باشد و معمولا بر سر در شرکت ها ، فروشگاه ها و یا داخل اتوبان ها نصب می گردد.
 • کدام تابلو مناسب شغل شماست؟(قسمت دوم)

  در قسمت قبل گفتیم که مشخصه هایی که برای تابلو مشاغل خاص در نظر گرفته می شوند، عبارتنداز: "ابعاد"، "رنگ"، "متریال"، "فونت"، "نورپردازی"، "طراحی برای حروف برجسته و سه بعدی"، "اَشکال، خطوط، شکلک ها وطرح ها"، "ویژگی های محل نصب"، "گروه مخاطبان"، "ترکیب محتوا"

  و اکنون ادامه بحث

 • همه چیز در مورد تابلوسازی رستوران

  تابلو رستوران قبل از هر چیز، حرفه ی فرد را مشخص می کند و اولین قدم در تبلیغ می باشد که اهمیت آن بر هیچ فردی پوشیده نیست. به همین دلیل طراحی و سفارش مناسب تابلو ( تابلوسازی ) مشاغل مختلف، مرحله ای بسیار مهم در موفقیت کسب و کار شما محسوب می گردد.
 • طراحی حرفه ای تابلو سالن زیبایی

  تابلو سالن زیبایی مانند هر حرفه ی دیگری از رموز اصلی موفقیت و اولین پل ارتباطی با مشتریان محسوب می گردد که اگر به شیوه ی حرفه ای طراحی شده باشد و تمامی اصول در آن بکار رفته باشد قطع به یقین هر بیننده ای را به خود جذب خواهد کرد و تعداد مشتریان را افزایش خواهد داد. اگر با اهمیت و نحوه ی انجام این کار آشنایی ندارید این مقاله را از دست ندهید.
 • تابلوسازی برای سوپرمارکت

  هر شغل و حرفه ای برای کسب موفقیت و پیروزی در میدان رقابتی، علاوه بر اینکه باید دارای مزایای رقابتی بوده و کیفیت خدمات خود را افزایش و قیمت ها را تا حد امکان کاهش دهد، نیازمند طراحی حرفه ای تابلو مغازه نیز هست. لذا قصد داریم به بررسی تابلو سوپرمارکت و نکات طراحی آن بپردازیم تا به صاحبان این حرفه کمک بزرگی شده باشد و با اهمیت این مقوله بیشتر آشنا شوند.
 • آشنایی با تابلوسازی

  تابلوسازی در مغازه ها و مکان کسب و یا به صورت طراحی بیلبورد در فضاهایی مانند گذرگاه‌ها یا بزرگراه‌ها استفاده می شوند و در معرض دید افراد قرار می‌گیرند. این نوع از تابلوها هرچه دارای کیفیت، طراحی و نورپردازی بهتری باشند مطمئنا تاثیر بیشتری بر جذب مشتریان دارند. تابلوسازی در انواع مختلفی موجود می باشد که عبارتند از چلنیوم، پلکسی، ال ای دی، فلز، نئون پلاستیک، لایت باکس و تلویزیون‌های شهری،

 • معرفی انواع تابلو تبلیغاتی در تابلوسازی

  تابلو تبلیغاتی مغازه و فروشگاه می تواند در معرض دید افراد مختلف قرار بگیرد و به عنوان شناسنامه کاری شما عمل کند. تابلوهای تبلیغاتی امروزه دارای نقش مهمی در رونق تجارت و کار مغازه داران دارد. در صورتی که از تابلویی جذاب و مناسب استفاده کنید می توانید تا میزان زیادی موجب جلب توجه عابران به مغازه خود شوید.

 • عوامل موثر بر قیمت تابلو مغازه

  ساخت و اجرای تابلو مغازه به عنوان تابلو سر درب مغازه و یا تابلو مغازه فروشگاه می تواند یکی از اولین مراحل و اقدامات جهت شروع هر نوع از کسب و کار و تجارتی باشد. اما در اینجا این موضوع مطرح خواهد شد که هزینه ی ساخت و اجرای تابلو مغازه توسط تابلوسازان چگونه تعیین می گردد؟
 • طراحی تابلو مغازه، برجسته ترین نوع تبلیغات

  تابلو مغازه، نوعی تابلو است که کاربرد تبلیغاتی دارد و در مکان هایی مانند ادارات، فروشگاه ها یا شرکت ها به منظور پیام رسانی و تبلیغ غیر مستقیم استفاده می شود. تابلو مغازه، رابط میان محصولات موجود در بازار و مشتریان است که می تواند با طرح های گوناگون، محصولات را به مشتریان عرضه کند.
 • اصطلاحات رایج و لوازم مورد نیاز در تابلو سازی مغازه

  در میان شیوه های تبلیغاتی بسیاری که موجود می باشد، تابلوسازی به عنوان بهترین نوع آن شناخته شده است، جهت ایجاد آشنایی بیشتر با اصطلاحاتی که در این صنعت وجود دارد و ممکن است شما اطلاعاتی درباره ی آنها نداشته باشید ما در ادامه قصد داریم در مورد تعدادی از این اصطلاحات رایج و همچنین متریال ها و ابزارهایی که در حیطه تابلو سازی استفاده می شود توضیحاتی را ارائه دهیم.
 • ویژگی های تابلو مغازه با کیفیت

  قدرت بالای تبلیغات در مکان هایی که از تابلو مغازه برای معرفی برند و محصولات خود استفاده می کنند بیش از مکان هایی می باشد که محصولات تبلیغاتی مانند بروشور و تبلیغات را به کار می برند. کیفیت بالای تابلو مغازه به نوع متریال مورد استفاده، تنوع در طرح و شیوه ی طراحی گرافیکی در آن، تجربه و تخصص تابلوساز و انتخاب بهترین رنگ برای تابلو مغازه و تناسب رنگ ها با محصولات و شغل مورد نظر بستگی دارد. البته توجه به این نکته ضروری است که برخی از موارد ذکر شده نیز به سلیقه مشتری وابسته است و مشتری پس از انتخاب محصول مورد نظر خود می بایست به کیفیت، دوام و نوع متریال نیز توجه داشته باشد.
 • نقش کامپوزیت در صنعت تابلوسازی

  متریال تزئینی که خیلی سریع جایگاه خود را در صنعت تابلو سازی و نمای ساختمان پیدا کرد و در مدتی کوتاه توجه زیادی به خود جذب کرد. نصب آسان، تنوع رنگ، قیمت مناسب و ده ها مزیت دیگر کامپوزیت را به انتخابی مفید، کارآمد و مقرون به صرفه مبدل کرد.
 • راهنمای سفارش تابلو پیکسلی

  تابلو چلنیوم پیکسلی آبمیوه و بستنی خوشمزه دارای 2 ساعت برنامه حرکتی در شهرک غرب بلوار دریا نبش چهار راه مطهری

 • کدام تابلو مناسب شغل شماست؟

  دو عنصر موثر در طراحی و اجرای تابلو مشاغل، سلیقه و شغل مشتری است. اینکه شما در چه حرفه ای فعالیت می کنید، می تواند بر روی شکل، اندازه و دیگر مؤلفه های تابلوی شما، تاثیری به سزا داشته باشد. به عنوان مثال، یک تابلوی مطب با تابلویی که بر سردرب یک رستوران دیده می شود، بسیار متفاوت است.
 • تابلوسازی و نقش آن در برندسازی

  برندینگ نقش مهمی در برتری و میزان پیشرفت هر کسب و کار دارد. تابلو سازی تبلیغاتی و برندینگ جز لاینفک هرگونه بیزینس است. هر مرکز تجاری، مغازه و یا دفتر اداری باید دارای هویت و طراحی ویژه خود باشد تا بتواند در ذهن مشتری ماندگار شود. تابلوسازی آریو پاسارگاد چگونه در شکل گیری این شخصیت و هویت به شما کمک میکند؟
 • اهداف تابلو سازی تبلیغاتی

  اهداف تابلو سازی تبلیغاتی
  زمانی می توان به اهداف تعریف شده در تبلیغات موثر دست یافت که مشتریان پیام تبلیغاتی را دریافت کرده و به شما مراجعه کنند. درواقع، نمایش تبلیغ شما باید به گونه ای باشد که توجه مخاطب و مشتری را جلب کرده و مخاطب بتواند به راحتی آن را درک کند، به خاطر بسپرد و در نهایت به شما مراجعه نماید. هدف از یک تابلوسازی خوب تغییر رفتار در مخاطب و ارائه پاسخ مورد نظر از سوی او است.
 • تابلوسازی برای کسب و کارهای مختلف

  هدف از تابلو سازی تبلیغاتی این است که برند شما و کسب و کارتان بهتر دیده شود. مردم جذب حرفه و کار شما شوند و کالا، خدمت و برندتان را بشناسند و به شما مراجعه کنند. با تابلو سازی آریو پاسارگاد در ایم مقاله همراه باشید.
 • نقش و اهمیت تابلوسازی در نمایش برند

  کسب و کار و برند شما با تبلیغات دیده می شود اگر دوست دارید زیباتر دیده شوید پس هیچگاه نقش تابلو سازی تبلیغاتی را نادیده نگیرید. در حقیقت، در شبانه روز هزاران نفر تابلوی تبلیغاتی شما را در سطح شهر می بینند و یک تابلوساز حرفه ای و باسابقه بهترین یاری را در طراحی و ساخت تابلو به شما خواهد رساند.
  اهمیت داشتن یک تابلوی جذاب و گیرا برای کسب و کارهای نوپا دوچندان میشود. بسیاری از این کسب و کارها برای جذب هرچه بیشتر مشتری و تثبیت برند خود نیاز به بیشتر دیده شدن دارند.
 • نقش تابلوساز در ساخت تابلوهای تبلیغاتی

  در میان مشاغل به ویژه حوزه تبلیغات و برندینگ حرفه تابلو سازی یکی از بارزترین و برجسته ترین ابزارهای اجرای تبلیغات بصری است که باعث می‌شود شما به عنوان یک برند در دید عموم مردم باشید و بتوانید برند،کالا و خدمات خود را به طور مؤثرتری به مشتری معرفی کنید. در حقیقت تابلوسازی حکم یک تبلیغ ویژه را دارد. بنابراین اگر قصد دارید با یک شیوه‌ مناسب، مدرن و ساده تبلیغات برند خود را شروع کنید، پیشنهاد منطقی ما به شما این است که اولین تابلوی تبلیغاتی خود را به یک تابلوساز حرفه‌ای سفارش دهید.
 • جایگاه تابلو لایت باکس در تابلوسازی

  این یک قانون و اصل در کسب‌وکار است که: امروزه در رقابت میان کسب‌وکارها، کسب‌وکارهایی که بتوانند توجه مشتریان را بیشتر به سوی خود جلب کنند، رشد خواهند کرد. اما به هر حال، فقط درصد معینی از درآمد خود را می‌توانید به جلب توجه مشتریان اختصاص دهید، که این یک اصل دیگر است. پس انتخاب نحوه نمایش و تبلیغ برند کسب و کار نیاز به بررسی دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی جایگاه تابلو لایت باکس در صنعت تابلوسازی بپردازیم.
  این روزها در صنعت تابلوسازی بسیاری از مشاغل برای تبلیغ محصول و خدمات خود به استفاده از تابلو لایت باکس رو آورده‌اند.

 • جایگاه تابلو استیل در صنعت تابلوسازی

  تیم حرفه ای سازنده تابلوهای شرکت آریو پاسارگاد قادر به ارائه طرحهای مختلف و منحصر به فرد به مشتریان گرامی است. تضمین کیفیت و دوام و درخشش بلند مدت و همچنین امکان قابلیت نصب نور از پشت اصطلاحا نور اندریک با پایه مخفی برای سری تابلوهای بدون نور نظیر تابلو استیل بر تابلوسازی آریو پاسارگاد است.
 • نصب تابلو های برجسته در تابلو سازی

  نصب تابلو های برجسته در تابلو سازی
  ( تابلو چلنیوم – تابلو نئون پلاستیک – تابلو استیل – چلنیوم – تابلو تبلیغاتی – تابلو کامپوزیت )
  در این مقاله سعی داریم در رابطه با نصب تابلو های برجسته و تابلو های تبلیغاتی در ایران مطالبی را عنوان کنیم تا دیدگاه مشخصی در مشتریان ایجاد نماییم و بتوانیم مفهموم نصب تابلو را در تابلو سازی بهتر بیان نماییم.
صفحه 1 از 1 < 1 >