نمای اسپایدر

شیشه اسپایدر

شیشه اسپایدر و نمای اسپایدر تلفیقی از هنر و صنعت در نمای ساختمان همراه با اجرای کامل و دقیق با استفاده از متریال روز جهانی و اکیپ ماهر و با سابقه و تجهیزات مدرن توسط شرکت آریو پاسارگاد انجام میگردد. با توسعه و پیشرفت مداوم وضیت اقتصادی جامعه جهانی، نیاز به تغییر شکل بناها امری اجتناب ناپذیر شد. بهبود کیفیت ساخت و ساز و توجه بیشتر به فضای خارجی اطراف ساختمان با الهام از طبیعت، معماران را بر آن داشت تا با استفاده از ویژگی های شفاف شیشه انتظار مردم را از فضاهای مدرن مسکونی و تلفیق فضای خارجی با داخل بنا را برآورده سازند. پیشرفت چشمگیر تکنولوژی ساخت موادی نظیر فلز و شیشه در سالهای اخیر موجب شد ساختمان های نمای شیشه بیشترین تاثیر را در تغییر چهره شهرها بر عهده گیرند در گذشته به علت محدودیت های ساختاری شیشه، ساختمان هایی با پنل های شیشه ای قاب گرفته به طرحی تکراری و بدون جذابیت در صنعت ساخت و ساز مبدل گشته بود اما توسعه فن آوری شیشه با ابداع شیشه اسپایدر و طراحی بدون قاب شیشه ها فریم لس جذابیت را بار دیگر به عرصه معماری بازگرداند و مبدل به تنها گزینه موجود برای انجام پروژه های بزرگ و در ارتفاع بالا گشت. در حال حاضر در بسیاری از ساختمان های مدرن یا خاص، در مراکز خرید یا بناهای معمول شهری، نمای شیشه جایگزین سیمان و آهن یا پلاستیک و ... شده است. ما به شما نمای شیشه ای اسپایدر را پیشنهاد میکنیم نمایی زیبا، قدرتمند و متنوع، قدرت و تکنولوژی نهان این شیشه وابسته به یراق آلات ساخته شده از فولاد ضد زنگ آن است، تاثیر اصلی یراق آلات روی ظاهر نما و میزان مقاومت آنهاست که با توجه به فرم اتصالات و مکان استفاده سقف، دیواره یا کف این میزان مقاومت متفاوت است. ضد زنگ، خش و خوردگی، طول عمر و مقاومت بالا گوشه ای از مزایای استفاده از استیل نگیر یا 304 میباشند. یک پایان زیبا و مقاوم برای طراحی بنا، این سیستم متشکل از یراق آلات و اتصالات عنکبوتی شکل از استیل 304 یا 316 می باشد.اجرای نمای شیشه ای ساختمان خود را به تیم ماهر آریو نمای پاسارگاد بسپارید پاسخ اعتماد شما را خواهیم داد.

 نمای شیشه اسپایدر

اجرای نمای شیشه اسپایدر، شرکت آریو پاسارگاد مجری برتر نمای اسپایدر با اکیپ ماهر و با تجربه با تجهیزات کامل نصب

نمای اسپایدر تشکیل شده است از سازه پشتیبان و نگهدارنده که شامل لوله، کابل، و یک شیشه شفاف و یراق آلات اسپایدری که از استیل آینه ای میرور 304 یا 316 که در مقابل شرایط متغیر آب و هوایی و رطوبت بالا مناسب می باشد. همچنین شیشه ساده یا دو جداره و یا حتی شیشه کریستال و سانرژی می باشد. نمای اسپایدر در سیستم های با سازه های شیشه ای فین گلاس نامیده میشود. سیستم کابلی در حال حاضر در ایران زیاد مرسوم نمی باشد و بیشتر در کشورهای اروپایی استفاده میگردد. سیستم سازه لوله ای که به صورت مقاطع لوله های استیل و همچنین قوطی های فلزی خرپا نیز استفاده میگردد. استفاده از سیستم لوله در کاهش هزینه های تمام شده اسپایدر نقش بسزایی دارد. شیشه اسپایدر یک نمای ثابت نقطه ای می باشد که در حال حاضر یکی از کاربردی ترین نماهای شیشه ای ساختمان می باشد. سیستم های اصلی تشکیل دهنده سازه کابل، راد و شیشه می باشد. و و یراق آلات اسپایدر و شیشه های متصل به آن است. همچنین ایجاد سطح شکاف گسترده نما بعلت عدم وجود فریمهای نگهدارنده شیشه توجه بیشتر معماران را به این نوع از نما جلب کرده است. از مزیت های نمای اسپایدر سیستم های متنوع نگهدارنده می باشد. از انواع آن میتوان به سازه های فلزی با مقاطع لوله ای و مربعی، کابل ها، خرپا و رادها نام برد. سازه شیشه ای نگهدارنده به دلیل دید شفافی که به نمای ساختمان می دهد از پر کاربردی ترین نوع نگهدارنده ها در نمای اسپایدر می باشد. قیمت نمای اسپایدر بر خلاف باور عمومی که جزو نماهای گران محسوب میشود اگر با دید مهندسی و فنی شیشه های بکار رفته و یراق آلات مصرفی استفاده شود.

قیمت نمای اسپایدر

به طور قطعی امکان قیمت دقیق برای نمای اسپایدار وجود ندارد. ابتدا میبایست ساختار نما طراحی گردد و سپس با در نظر گرفتن شرایط مالی پروژه و آنالیز کردن طرح قیمت نهایی را بدست آورد. مواردی که میتوان در قیمت تمام شده نمای اسپایدر بدست آورد شامل سازه پشتیبان، یراق آلات اسپایدر، شیشه که میتوان شیشه ساده، شیشه دوجداره، شیشه کریستال و یا شیشه سانرژی باشد. که هر کدام از شیشه ها شرایط و مزایایی خاصی در نما ایجاد میکنند. میتوان از نمای اسپایدر به عنوان نمای با قیمت مناسب و با توجیه اقتصادی به نسبت نمای کرتین وال نام برد. در جهت کاهش قیمت تمام شده اسیایدر میتوان با استفاده از مدول حداکثری شیشه ها البته با در نظر گرفتن ابعاد جام خام شیشه، استفاده از یراق آلات سبک اسپایدری و لزوم انجام محاسبات مربوط به نما، سبک سازی سازه ها یا استفاده از سازه های پاندولی برای استفاده در ویترین و نما به کاهش قیمت تمام شده نمای اسپایدر کمک شایانی نمود.