معرفى مدرن ترین و به روزترین سبک تابلوسازى در ایران

در صنعت تبلیغات اصل به روزبودن و متفاوت بودن حرف اول را میزند، با توجه به اینکه هنرتابلوسازی عنصر پررنگ تبلیغات محیطی است، تفاوت و جدید بودن سبک تابلو در آن حائز اهمیت است.
به عنوان مثال در بین سبد سیب های سبز، شما چشمتان به در آن یکنواختی به سبد سیبی جلب میشود که رنگ قرمز دارد، و جریان آمارو احتمالات نشان میدهد که درصد زیادی وجود دارد تا شما آن سبد متفاوت را انتخاب کنید حتی اگر کیفیت با بقیه یکسان و یا پایین تر باشد.
انتخاب متفاوت و توجه نظر به آن در انسان ها جزو خصوصیت های روانشناختی است. پس در صنعت تبلیغات باید به آن توجه کرد و از این حس برای دیده شدن استفاده نمود.

با توجه به اهمیت این تفاوت و تمایز برآنیم تا مدرن ترین و به روزترین سبک های متفاوت تابلوسازی را که در ایران اجرا میشود را معرفی کنیم.
اگر به دنبال سبک های متفاوت و مدرن تابلوسازی هستید و یا میخواهید کاری جدید را انتخاب کنید و از سبک های قدیمی تصمیم ندارید استفاده کنید، پیشنهاد میکنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

در تابلوسازی روش ها و سبک های بسیار متنوعی وجود دارد، زیرا مساله تابلو سازی همان طور که در مقالات سایت تابلوسازی پاسارگاد اشاره کردیم مساله ایی خلاقانه و هنری است به همین دلیل یک خالق اثر ، میتواند خلاقیت بخرج داده و اثری جدید و متفاوت ارائه دهد.
در این محتوا تصمیم داریم به سبک های جدید زیر اشاره کنیم و توضیحاتی ارائه دهیم:

چنلیوم ساده استیل خشدار طلایی
چنلیوم پانچی و اینه ای استیل خشدار نقره ای
حروف استیل ساده و رینگی استیل رینگی دولبه
حروف فلزی لترلایت (لاس وگاسی) استیل رینگی کریستال
حروف وکیوم دوبعدی و سه بعدی استیل رینگی وکیوم
حروف پلاستیک لبه هندی استیل رینگی پلاست
حروف پلاستیک لبه سوئدی استیل پلاست
حروف کریستالی رنگی مسی برنجی و فلزی
استیل طلایی پلاستیک و لبه هندی
استیل سیلور حروف وکیوم پلاستیک
حروف چنلیوم استیل خشدار طلاییتابلوهای چلنیوم را شاید اسمش را شنیده باشید اما باید بدانیدکه تابلو چلنیوم یک سبک ثابت نیست بلکه زیر مجموعه های زیادی در صنعت تابلوسازی پدیدآورده است.
ابتدا برای آشنایی بیشتر با چلنیوم بهتر است تعریف جامعی را برایتان بازگو کنیم،به نقل از بلاگ تابلوسازی پاسارگاد، چلنیوم به حروف ‏برجسته ای اطلاق می شود که با چند ترکیب حروف ‏زیبایی را به وجود می آورد. حروف ساز پلکسی ‏بریده شده توسط لیزر را سوهان می کشد و روی ‏میز آماده شده با پایه فلزی لبه چلنیوم را ‏با چسب یک-دو-سه دور پلکسی می چرخاند. پس از ‏اتمام این فرایند، بر روی ‏pvc‏ طرح و حروف کشیده شده و با عمودبر برش داده می شود. روی ‏pvc ‎‏ را باsmd ‎‏ های بلوکی ‏پر کرده و سر سیم ها را متصل می کنند و با ‏مته سوراخ کرده تا سیم پشتpvc ‎‏ رفته و آماده ‏نصب گردد.‏
تعریف بالا وبژگی های فنی و تکنیکی تابلو چلنبوم است که یکی از بهترین و محبوب ترین لبه های تابلوسازی که اکثر تابلوسازان آن را مورد استفاده قرار داده اند. این محصول از نوعی آلیاژ و روکش ساخته شده که در برابر عوامل جوی و محیطی مقاومت زیادی دارد و رنگ پریدگی و تغییر در آن بوجود نمی آید و می تواند شفافیت خود را به خوبی حفظ کند.
خصوصیت های آن سبب شده تنوع در سبک ها متفاوت ارائه گردد.
چلنیوم ساده در واقع مشخصات مذکور بالا را دارد فقط مبحث رنگبندی در آن مطرح میشود.
تابلوهای چلنیوم به لحاظ مدار سیم و برقی خود باید موارد استانداردی را در اجرا لحاظ کند تا مشکلی بوجود نیاورد.
• اطلاعات فنی سیم کشی و تقسیم جریان لامپ های اس ام دی
برای اجرا باید در زمان سیم کشی تعداد smd ها را به دسته های 30 ال 40 تایی تقسیم نمود و هر سیم را با نظر گرفتن مثبت ومنفی رنگها جداگانه به منبع تغذیه وصل نمود در این روش جریان بطور مساوی در تمام سطح حروف تقسیم میگردد و هرگز نباید جریان را به ابتدای یک دسته smd وصل نمود بلکه بایستی به وسط یک دسته 40 تایی وصل نمود، و اگر تعداد smd ها زیاد است باید اینکار را تکرار نمود و سیم هایی را که از وسط دسته های 40 تایی آمده با نظر گرفتن مثبت و منفی با هم سری نموده و به منبع تغدیه وصل نمود .بصورت کلی تابلو ها از ساختار حروف برجسته ها از پلکسی و استیل و فلز بوجود می آید که همه این ترکیب ها و ساختارها را برایتان شرح میدهیم اما ابتدا از تابلوسازی به سبک وکیوم سخن خواهیم گفت، زیرا پرطرفدارترین سبک جدید هست که بسرعت در حال استفاده گسترده در کل دنیا است و با توجه به اینکه تابلوسازی پاسارگاد اولین طرح ها و سبک ها را تحلیل و برای مشتریان طراحی و اجرا می کند برآنیم که توضیحات مرتبط را جهت آشنایی شما همراهان ارئه دهیم.
تابلوهای وکیوم از نظر زیبایی بسیار نسبت به طرح های فلت در سطح بالاتر و جذاب تری قرار دارد.حروف تابلو وکیوم:
پلکسی داخل دستگاهی گذاشته میشود به نام دستگاه خلا و همچنین قالب آن توسط دستگاه سی ان سی ایجاد میشود که با متریال چوب است و بعد شکل حروف مشابه آن را داخل دستگاه قرار می دهند پلکسی روی آن چوب قالب قرار میگیرد و دستگاه خلا به زمان یک ساعت ، از طریق نور ماورا بنفش تابیده می شود که سبب نرم شدن پلکسی میشود روی قالب کاملا می شیند و بعد از یک ساعت دستگاه را خاموش می کنند این تایم برای استراحت و خنک کنندگی دستگاه صورت میگیرد تا پلکسی فرم بگیرد و به حالت نوشته و حروف مورد نظر در بیاید.
سپس از روی قالب چوبی نوشته را بر می دارند و حروف پلکسی بصورت وکیوم شده و بصورت سه بعدی نمایان می شود. سپس با دستگاه گیوتین سعی میشود دورتادور برش داده شود که شکل و فرم زیبایی ایجاد شود.
حال وکیوم مستقیم روی کامپوزیت و یا چوب نصب میگردد یا دورتادور حروف استیل رینگی انداخته میشود که حال خود استیل رینگی رنگبندی و حالت های مختلف دارد.
نمونه کار تابلو پلکسی وکیوم را در شکل زیر که نمونه کار شرکت تابلوسازی پاسارگاد هست مشاهده میکنید:حروف تابلو استیل:
حرووفیه که برای بعضی از مشاغل خاص بسیار استفاده میشود و این مشاغل در واقع مدرن تر و لاکچری تر هستند ، مانند تابلو طلاوجواهرات تابلو صرافی ها و مشاغل دیگر مرتبط.
در واقع مشاغلی که میخواهند حروف جلب توجه کند و سطح کار را بالا نشان دهد، این مشاغل از حروف تابلو استیل استفاده میکنند.
ارگان های دولتی عموما از استیل نقره ایی یا سیلور استفاده می کنند و مشاغل خصوصی تر بدنبال طلایی و براق آن هستند.
در گذشته سیستم های تابلو استیل بصورت نوراندرینگ بود به این شکل که استیل را با پایه های مفتول شکل از بدنه کار که حالا یا چوب ترمود بود یا ورق کامپوزیت فاصله می دادند،نور تابیده می شد بصورت برعکس به دور سطح کار و نورپراکنده دیده میشد.
زمان استفاده از استیل نوراندریک براق می بایست سطح زیرین مات باشد و اس ام دی ها بصورت دون دون و دیده می شد و این نقص بصری بسیار زیادی در چشم بیننده ایجاد میکرد، برای رفع این مشکل تابلوسازان به دنبال راهکاری مناسب بودند تا بتوانند زیبایی بصری را افزایش دهند و نقص مورد نظر را رفع کنند.
راهکاری که خلق شد استفاده از پلکسی بود که در این کار پلکسی دوغی نام گرفت زیرا نه سفید بود نه شفاف و مابین این بازه قرار میگیرد که ماتی خود را حفظ کند.
این نوع پلکسی هر رنگی که اس ام دی داده بشود را به خود میگیرد، این روش یک مزیت بزرگ دارد که در اصطلاح تابلو سازی به آن میگویند حروف استیل با پلکسی دوغی یا تابلو استیل با پلکسی و یا استیل پلاست ، که در نهایت منظورنظر همان ترکیب استیل با پلکسی است که پلکسی با ضخامت 6 میلی متر روی آن نصب میشود و زمانی که نور به سطح پلکسی تابیده می شود پلکسی یک سانت بلند تر است که نور بصورت زیبا و بهینه شده به مخاطب ارائه داده میشود و این سبک مشکل نورپردازی نوراندریک را براحتی حل کرده است و نور بصوت یکنواخت دیده میشود.
همانطور که در مقالات گذشته اشاره کردیم مساله نورپردازی جزو مهم ترین شرایط یک تابلوسازی حرفه ایی است.
نتیجه گیری :
در مبحث تابلو سازی بیشتر هنر هست که در هر سبک تابلوسازی تجلی می کند و سبب درخشش آن طرح و نقش می شود.
یک تابلوساز خوب باید برای جذب مشتری بیشتر به دانش سبک های نوین و روز تابلوسازی باید مشرف باشد و جدا از آگاهی توان اجرایی آن را بداند، زیرا همه می خواهند متفاوت باشند و ریتم های تکراری را استفاده نکنند و در این بین یک تابلوساز حرفه ایی میتواند نقش پر رنگ خود را در این خدمات ارائه دهد.
شرکت تابلوسازی پاسارگاد تمامی تلاش و مدد خود را جهت کسب ایده های جدید و اجرای ماهرانه تابلو انجام داده است که بتواند رضایت مشتریان را بدست آورد.
در قسمت دوم این مقاله به سبک های جدید تر تابلوسازی اشاره خواهیم کرد.

Here you can buy Louis Vuitton Bags Replica : Selling Designer Handbags - Advice For Running An Effective Wholesale Handbag Business Handbags are fashion accessories that women cannot do without. Each woman goes out, she almost always carries a handbag or purse with her to carry personal goods she will require like makeup, credit cards, cash, cellular phones, any other items. Women always still find it fun to accommodate their handbags with the outfits potentially they are wearing. You can find handbag styles to select from which makes shopping for handbags probably the most fun and exciting have. A woman should have at least three handbag styles to match her outfits and here're the three best handbag styles every woman get. Clean and relatively new - Your handbag should definitely be clean and polished around the. While your handbag does not have to be brand new, you do not require to carry one that looks ragged or has seen its better days. These handbags are called photo accessories. If you've seen personalized coffee mugs of your friend offers his or her face printed on it, possess an idea on what your handbag will appear to be like. But one easy item, the handbag hook, has furthermore been that will lessen crime rates however additionally looks affordable. You simply place the lovely top of the hook on the table and also your handbag from ought to itself. A Clutch handbag is really a small, rectangular evening bag that comes without a handle. Few carried in the possession and is small, providing room total price a woman's small personal items. Women would only carry makeup and other little things in the clutch handbag which can either be casual or chic in kind. These handbags are meant in the package during formal functions while in the evenings. They are very convenient because of their size and they come during the course of elegant forms. As for matching the handbag in your own body type, you first have recognize what yourself type is and be truthful about that it. If you are tall with the same time lanky, you might wish to provide to look curvier; thus you may also use a purse with a size and whose put are of sufficient length to hang the bag just all around the waist realm. This will boost your looks while giving the illusion of added curves. For ladies with bigger hips, method purse using is a handbag that hangs just around the waist. Second, strive to know which color you would like most. Once you're going decide on a handbag, do not forget to select a handbag along with a right color to match your dressing. Do not choose a handbag offers various colors because these vehicles actually fell difficulties in complimentary. Try to choose a simple handbag with a primary color. Throughout my point of view, acquire a handbag with shade such as white, brown or black is better because this sort of of color will never go out and its easy to accomodate your suits. This kind of color may represent your look fully. So take notice of these tips, your articles may help most people. autumn handbags, photo purse
cartier schmuck replica deutschland van cleef replica Bvlgari B.ZERO1 replica fake bvlgari ring bracelet love Cartier replique cartier love ring replica cartier trinity ring replica cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica 1:1 juste un clou replica cartier bracelet replica fake chanel shoes replique louboutin replica gucci shoes louis vuitton wallet replica louis vuitton wallet replica replica louis vuitton wallet replica louis vuitton backpack Bolsos Louis Vuitton outlet louis vuitton sling Bag replica dior replica replica louis vuitton luggage louis vuitton backpack replica louis vuitton duffle bag replica louis vuitton Pochette replica replica louis vuitton wallet replica handbags australia Cartier dupe Armband replica louis vuitton Pochette replica louis vuitton replica men fake louis vuitton gürtel replica handbags in usa replica borse louis vuitton louis vuitton neverfull replica replica borse louis vuitton louis vuitton turkei online chanel tasche fake fake louis vuitton backpack chanel shoes replica louis vuitton imitazioni Best Fake Jordan 1 chanel replica chanel replica replica chanel backpack Fendi Peekaboo replica Sac goyard pas cher sac hermes pas cher Sac chanel pas cher chine imitation sac hermes imitazioni louis vuitton louis vuitton hat replica sac dior pas cher chine imitation louis vuitton fake louis vuitton wallet louis vuitton shoes replica louis vuitton wallet replica fake louis vuitton wallet replica louis vuitton m40780 replica louis vuitton wallet