تابلو سوئدی

تابلو سوئدی چیست و چه کاربردی دارد؟

تنوع سلیقه‎‌ها به تعداد انسان‌های روی زمین است. به همین خاطر، هر کس می‌خواهد به نوعی خاص و با استفاده از روشی منحصر به فرد، مغازه خود را تزئین کند. این تزئینات و طراحی دکوراسیون تنها مربوط به داخل مغازه نیست. بلکه مهم‌تر از هر چیز، شما باید اعتبار کسب و کار خود را از طریق تابلو مغازه خود شکل دهید. تابلو مغازه نشان دهنده شخصیت کسب و کار شماست. در حقیقت تابلو مغازه شما است که باعث می‌شود گروهی خاص از مشتریان به مغازه شما مراجعه کنند. تابلو مغازه همانند یک لباس شیک و لوکس است که ظاهر شما را به صورت کامل تغییر می‌دهد و باعث می‌شود تا مخاطب‌تان به شکل دیگری روی شما حساب کند و این شما هستید که انتخاب می‌کنید چه لباسی را بر تن کنید. انتخاب یک تابلو لوکس، شیک و ساده، می‌تواند مخاطبینی با همین مشخصات را جذب مغازه شما کند. در ایجاد ظاهر لوکس، شیک و در عین حال ساده، اروپایی‌ها حرف اول را در دنیا می‌زنند. پس باید انتظار داشت که تابلو مغازه‌های اروپاییان نیز دارای همین مشخصات باشد. تابلو سوئدی یکی از انواع تابلو اروپایی محسوب می‌شود که بیش از 60 سال قدمت دارد اما تنها کمتر از چهار سال است که به بازار تابلوسازی ایران راه پیدا کرده است. این تابلو جلوه‌ای بی‌نظیر و تماشایی دارد و همین موضوع آن را به داشتن ظاهر اروپایی معروف کرده است. اگر شما نیز قصد دارید تا کسب و کارتان ظاهری اروپایی داشته باشد، باید تابلو سوئدی را به عنوان تابلو مغازه خود انتخاب کنید. در اینجا قصد داریم تا شما را به صورت کامل با تابلو سوئدی آشنا کنیم تا بتوانید همانند یک متخصص در مورد این نوع تابلو اظهار نظر کنید.

تاریخچه تابلو سوئدی

تابلو سوئدی در حدود 60 سال قدمت دارد و کشور تولید کننده آن را همانطور که از نامش مشخص است، باید سوئد دانست. تابلو‌های سوئدی ظاهری بسیار زیبا و ساده دارند که این مشخصه اصلی سلیقه‌ای اروپایی است. در حقیقت می‌توان اینطور گفت که از حدود 80 سال پیش که برای اولین بار تابلوهای برجسته پلکسی گلاس ساخته شدند، تمام دنیا از این نوع تابلو برای سردرب مغازه خود استفاده می‌کردند. اما به تدریج پس از گذشت مدتی طولانی، تابلوسازهای سراسر جهان به فکر یک ابتکار جدید افتادند تا ظاهر تابلوهای مغازه‌ها را کمی دگرگون کنند. به همین خاطر بود که در بخشی از دنیا مثل ایران، تابلوهای لبه چلنیوم مطرح شدند و در بخش‌هایی از اروپا، پیش از چلنیوم، لبه آلومینیوم را برای تابلوهای مغازه خود به کار بردند. آلومینیوم یک فلز بسیار مقاوم در مقابل تغییرات دما و رطوبت است. به همین خاطر می‌تواند گزینه مناسبی برای تابلو مغازه کشورهای سردسیر و مرطوب مثل سوئد باشد. از این رو، به جهت ایجاد یک تنوع و مقاوم سازی بیشتر حروف برجسته تابلو مغازه‌ها، از لبه آلومینیوم در ترکیب با پلکسی استفاده کردند. همانطور که می‌دانید آلومینیوم نور را از خود عبور نمی‌دهد و به همین خاطر از آن در لبه حروف استفاده کردند و برای نورپردازی، ورق‌های پلکسی گلاس کلاسیک را به کار بردند. در نتیجه این نوع تابلو را می‌توان تلفیقی از سبک کلاسیک و مدرن تابلوسازی دانست.

تابلو سوئدی چیست؟

اگر بخواهیم تابلو سوئدی را به صورت مختصر توصیف کنیم، باید آن را نوعی از حروف برجسته بدانیم که از ترکیب آلومینیوم و پلکسی ساخته می‌شوند. این حروف از نظر ظاهری شباهت زیادی به تابلوهای چلنیوم دارند. با این تفاوت که به جای لبه چلنیوم، از لبه آلومینیوم استفاده می‌شود. در ساخت حروف برجسته سوئدی، روش لبه هندی به کار گرفته می‌شود. به صورت کلی برای اتصال رویه پلکسی به لبه حروف، از دو روش مختلف لبه کنشکاف یا لبه هندی استفاده می‌شود. در روش لبه کنشکاف، در محل اتصال لبه و رویه پلکسی، فرورفتگی‌ به اندازه یک بند انگشت وجود دارد. اما در روش لبه هندی، محل اتصال بین رویه پلکسی و رویه حروف برجسته کاملا یک دست است و هیچ گونه فرو رفتگی ندارد. از روش لبه هندی برای ساخت حروف برجسته پلکسی و همچنین حروف سوئدی استفاده می‌کنند. حروف ساخته شده با این روش، جلوه‌ای بسیار زیبا و یک پارچه دارند و شکل ظاهری تابلو مغازه را به صورت کلی دگرگون می‌کنند. در تابلوهای سوئدی، نور تنها از وسط حروف به بیرون تابیده می‌شود و ظاهری کاملا متمرکز، شیک و سنگین دارد.

مزیت اصلی تابلو سوئدی در چیست؟

• ظاهری بسیار ساده و کم زرق و برق
• بسیار شکیل، زیبا و لاکچری هستند
• جزء تابلوهای اروپایی محسوب می‌شوند
• هنوز در بازار ایران رایج نشده‌اند و جزو تابلوهای خاص به شمار می‌آیند.
• دوام بسیار بالایی دارند
• در مقابل باد، باران و تغییرات دمایی بسیار مقاوم هستند.

در بازار چند نوع تابلو سوئدی داریم ؟

تابلو سوئدی یک تابلو اصیل است و در حقیقت تنها یک نوع از آن در بازار وجود دارد. پس اصلا لازم نیست که به دنبال مدل‌های مختلف تابلو سوئدی بگردید. تنها چیزی که باعث تنوع تابلوهای سوئدی می‌شود، رنگ بندی پلکسی رویه حروف برجسته آن است.

با نقاط قوت و ضعف تابلو سوئدی بیشتر آشنا شوید

تابلو سوئدی را می‌توان به نوعی جزء تابلوهای گران قیمت به شمار آورد. این تابلو، قیمتی بیشتر از تابلوهای چلنیوم و کمتر از تابلوهای پلکسی دارد و در عین حال هنوز در سطح کشور ما، همه گیر نشده است. از این رو قصد داریم تا شما را با نقاط قوت و ضعف این تابلو زیبا و اروپایی آشنا کنیم تا با در نظر گرفتن همه جوانب، بهترین تصمیم‌گیری را داشته باشید.

نقاط قوت
• ظاهری بسیار شیک و در عین حال ساده و بدون زرق و برق
• فاقد لبه کنشکاف
• مقاومت بسیار بالا
• بسیار کم مصرف
• قابل تعمیر و جا به جایی
• هزینه تعمیر و نگهداری پایین
• دوام بسیار زیاد
• حق انتخاب بین هزاران رنگ پلکسی مختلف

نقاط ضعف
• تنوع بسیار کم
• نسبتا گران قیمت هستند
• کم نور هستند و شاید برای همه مشاغل مناسب نباشند
• امکان نورپردازی از لبه کار وجود ندارد.
• هر تابلوسازی قادر به طراحی و ساخت تابلوهای سوئدی در ایران نیست

تفاوت تابلوهای سوئدی آریو پاسارگاد در چیست؟

سفارش و خرید تابلو یک مغازه، فرآیندی بسیار پیچیده و دشوار برای صاحب مغازه محسوب می‌شود. صاحب یک کسب و کار باید ابتدا چندین و چند تابلو مختلف را بررسی نماید و در نهایت تصمیم بگیرد که به دنبال سفارش چه نوع تابلویی است. اما قطعا با انتخاب نوع تابلو، ساده‌ترین بخش این فرآیند را پشت سر گذاشته است. در حقیقت مشکل زمانی به وجود می‌آید که شما قصد انتخاب یک تابلوسازی را برای اجرای پروژه خود دارید. در حال حاضر فقط داخل شهر تهران، هزاران تابلوساز مختلف مشغول به کار هستند. شما برای شروع تحقیقات خود، ابتدا از همه این افراد تقاضای ارسال یک پیش فاکتور بر اساس هر متر تابلو مورد نظر خود را می‌کنید. این افراد پیش فاکتورهای مختلفی را برای شما ارسال می‌کنند و شما بیشتر سردرگم خواهید شد. زیرا تفاوت قیمتی که ملاحظه می‌کنید، اصلا قابل توجیه نیست. جالب است که در چنین مواردی همه تابلوسازها مدعی استفاده از بهترین متریال هستند و دیگران را متهم به گران فروشی و بی انصافی می‌کنند. اما حقیقت این موضوع چیست؟ اصلا چرا برای تابلو سوئدی یا هر نوع تابلوی دیگری، چنین تفاوت قیمت فاحشی وجود دارد؟
در مورد تابلو سوئدی در درجه اول باید گفت مهم‌ترین چیزی که بر قیمت آن تاثیر گذار است، نوع پلکسی گلاس خواهد بود. برای بررسی این موضوع کافیست تا یک بار با صرف کمی وقت، به بازار خرید و فروش ورق‌های پلکسی گلاس مراجعه کنید و خودتان را به جای یک مشتری جا بزنید. در این حالت خواهید دید که هزاران هزار برند مختلف بی کیفیت چینی در بازار وجود دارند که با نگاه به ظاهر، نمی‌توان تفاوت آنها را با برند‌های معتبر تشخیص داد. اما زمانی که موضوع تست مقاومت مطرح می‌شود، خواهید دید که برند‌های چینی بی‌کیفیت که بسیار ارزان قیمت هستند، به سادگی و با فشار دست هم شکسته می‌شوند. اما ورق‌های پلکسی گلاس با کیفیت، خاصیت انعطاف پذیری بالایی دارند و شاید نتوانید به سادگی و با زور دست آنها را بشکنید.
تفاوت قیمت بین برند‌های باکیفیت پلکسی گلاس و برند‌های نامعتبر و بی‌نام و نشان بازار بسیار زیاد است و همین مساله یکی از عوامل مهمی است که بر قیمت تابلو سوئدی تاثیر می‌گذارد. باید بدانید که آریو پاسارگاد با توجه به سابقه طولانی مدت خود در زمینه تابلوسازی و اعتباری که توانسته با زحمت فراوان طی این سالیان به دست آورد، هیچگاه از ورق‌های پلکسی بی‌کیفیت، نازک و نامعتبر در پروژه‌های خود استفاده نکرده و نخواهد کرد. شما می‌توانید با مراجعه به نمونه تابلوهای نصب شده قبلی، از صحت این موضوع اطمینان حاصل نمایید. در کارگاه آریو پاسارگاد، تنها از برند‌های معتبر روز دنیا مثل سامپکس، یرلانگ و چوچن استفاده می‌شود که جزء برترین برند‌های جهانی هستند.
از طرف دیگر، ساخت حروف برجسته لبه هندی بسیار دشوار است و نیاز به تخصص و تجربه بسیار بالایی در زمینه تابلوسازی و ساخت حروف برجسته دارد. شاید تعداد کسانی که قادر باشند تابلو لبه هندی را با کیفیت عالی در ایران تولید کنند، به تعداد انگشتان یک دست نیز نرسد. این دسته افراد برای انجام پروژه‌های خود وقت زیادی را صرف می‌کنند و به همین خاطر نرخ دستمزد چندین برابری نسبت به سایر سازندگان حروف دارند. آریو پاسارگاد مفتخر است که با بهترین سازندگان حروف در تمام ایران فعالیت می‌کند و هزینه این کیفیت بالا را نیز پرداخت می‌کند. به همین خاطر شما از همان لحظه‌ای که سفارش خود را تحویل تابلوسازی آریو پاسارگاد می‌دهید، می‌توانید از بابت کیفیت نهایی آن آسوده خاطر باشید.
به علاوه اینکه آریو پاسارگاد به صورت مستقیم در زمینه واردات برخی از متریال‌های مورد استفاده در تابلوسازی مثل SMD های پرمیوم، پیش قدم است و به صورت مستقیم بهترین برند‌های SMD کره‌ای را وارد ایران می‌کند. این لامپ‌های LED کیفیت بسیار بالایی دارند و از گارانتی معتبر جهانی برخوردار هستند. به صورت کلی زمانی که با شرکت آریو پاسارگاد همکاری می‌کنید، باید انتظار کیفیت اعلاء و ممتاز را داشته باشید. جالب اینجاست که به دلیل بالا رفتن نرخ ارز و افزایش هزینه‌های جاری، مجموعه آریو پاسارگاد برای ایجاد مزیت رقابتی و افزایش قدرت خرید مشتری، مجبور به کاهش سود خود شده است. از این رو باید این را بدانید که هزینه‌ای که بابت تابلو آریو پاسارگاد پرداخت می‌کنید، بیشتر صرف کیفیت تابلو مغازه خود شما خواهد شد.

Here you can buy Louis Vuitton Bags Replica : Selling Designer Handbags - Advice For Running An Effective Wholesale Handbag Business Handbags are fashion accessories that women cannot do without. Each woman goes out, she almost always carries a handbag or purse with her to carry personal goods she will require like makeup, credit cards, cash, cellular phones, any other items. Women always still find it fun to accommodate their handbags with the outfits potentially they are wearing. You can find handbag styles to select from which makes shopping for handbags probably the most fun and exciting have. A woman should have at least three handbag styles to match her outfits and here're the three best handbag styles every woman get. Clean and relatively new - Your handbag should definitely be clean and polished around the. While your handbag does not have to be brand new, you do not require to carry one that looks ragged or has seen its better days. These handbags are called photo accessories. If you've seen personalized coffee mugs of your friend offers his or her face printed on it, possess an idea on what your handbag will appear to be like. But one easy item, the handbag hook, has furthermore been that will lessen crime rates however additionally looks affordable. You simply place the lovely top of the hook on the table and also your handbag from ought to itself. A Clutch handbag is really a small, rectangular evening bag that comes without a handle. Few carried in the possession and is small, providing room total price a woman's small personal items. Women would only carry makeup and other little things in the clutch handbag which can either be casual or chic in kind. These handbags are meant in the package during formal functions while in the evenings. They are very convenient because of their size and they come during the course of elegant forms. As for matching the handbag in your own body type, you first have recognize what yourself type is and be truthful about that it. If you are tall with the same time lanky, you might wish to provide to look curvier; thus you may also use a purse with a size and whose put are of sufficient length to hang the bag just all around the waist realm. This will boost your looks while giving the illusion of added curves. For ladies with bigger hips, method purse using is a handbag that hangs just around the waist. Second, strive to know which color you would like most. Once you're going decide on a handbag, do not forget to select a handbag along with a right color to match your dressing. Do not choose a handbag offers various colors because these vehicles actually fell difficulties in complimentary. Try to choose a simple handbag with a primary color. Throughout my point of view, acquire a handbag with shade such as white, brown or black is better because this sort of of color will never go out and its easy to accomodate your suits. This kind of color may represent your look fully. So take notice of these tips, your articles may help most people. autumn handbags, photo purse
cartier schmuck replica deutschland van cleef replica Bvlgari B.ZERO1 replica fake bvlgari ring bracelet love Cartier replique cartier love ring replica cartier trinity ring replica cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica 1:1 juste un clou replica cartier bracelet replica fake chanel shoes replique louboutin replica gucci shoes louis vuitton wallet replica louis vuitton wallet replica replica louis vuitton wallet replica louis vuitton backpack Bolsos Louis Vuitton outlet louis vuitton sling Bag replica dior replica replica louis vuitton luggage louis vuitton backpack replica louis vuitton duffle bag replica louis vuitton Pochette replica replica louis vuitton wallet replica handbags australia Cartier dupe Armband replica louis vuitton Pochette replica louis vuitton replica men fake louis vuitton gürtel replica handbags in usa replica borse louis vuitton louis vuitton neverfull replica replica borse louis vuitton louis vuitton turkei online chanel tasche fake fake louis vuitton backpack chanel shoes replica louis vuitton imitazioni Best Fake Jordan 1 chanel replica chanel replica replica chanel backpack Fendi Peekaboo replica Sac goyard pas cher sac hermes pas cher Sac chanel pas cher chine imitation sac hermes imitazioni louis vuitton louis vuitton hat replica sac dior pas cher chine imitation louis vuitton fake louis vuitton wallet louis vuitton shoes replica louis vuitton wallet replica fake louis vuitton wallet replica louis vuitton m40780 replica louis vuitton wallet