تابلو فروشگاه

تابلو فروشگاه


تابلو فروشگاه به عنوان رابط اصلی محصولات بازار و مشتریان میباشد. که با طرح های مختلف تابلو میتواند ارتباط بین محصول و مشتری را تعیین کنند. تابلو فروشگاه باید قوی ترین و بهترین ارتباط میان مشتری و کالا باشد. تابلو فروشگاه خوب بستگی به کیفیت متریال ، تجربه تابلو ساز تنوع گرافیکی رنگ های متناسب با محصول و شغل دارد. هرچند که در زمینه انتخاب محصول سلیقه مشتری نیز دخیل است و یک مشتری بعد از انتخاب سلیقه ای نوع تابلو فروشگاه به مواردی چون کیفیت،ماندگاری و نوع متریال دقت میکند.

تابلو کامپوزیت :
تابلوهای کامپوزیت امروزه به خاطر تنوع رنگ ، سبک بودن ، مقاوم در برابر شرایط جوی و شکل پذیری خوب باعث شده که بسیاری از تابلوسازان از این نوع متریال برای پیکره اصلی تابلو استفاده کنند و همچنین مورد توجه بسیاری از مشتریان نیز است.

اجرای تابلو کامپوزیت :
تابلوسازی آریو پاسارگاد پس از ارائه طرح های مناسب و رنگ بندی های مختلف و تکمیل سفارش ، تابلوی کامپوزیت را در محل مورد نظر نصب می نماید .
تابلوهای کامپوزیت اساسا شامل اجزائ زیر میباشد :
1) مصالح زیر سازی ( آهن آلات و اتصالات)
2 ) ورق کامپوزیت
3) مصالح آب بندی و لایه محافظ

تابلو ساز کیست
تابلوساز درعناوین شغلی چون تبلیغات و صنایع دستی قرار میگیرد. بنابراین در جنبه تبلیغات تابلوساز به حرفه ای اطلاق میشود که در زمینه ساخت تابلو تبلیغاتی در مشاغلی چون اداری، تجاری، مسکونی، گرافیکی و ... فعالیت دارد. تابلوساز بعنوان رابط اصلی ارائه محصولات بازار و مشتریان میباشد که با طرح های مختلف تبلیغاتی می تواند ارتباط بین محصول و مشتری را تعیین نماید. تابلوساز می بایست با این موضوع که محصول او می تواند قویترین و بهترین ارتباط میان مشتری و کالا باشد اقدام به ساخت تابلو کند. تابلوساز خوب و با تجربه باید تمام خواسته های مشتری برای ساخت تابلو را در نظر بگیرد معمولا" تابلوسازان به جهت حرفه خود با افراد و مشاغل زیادی در ارتباط هستند. این موضوع حکم مینماید که تابلوساز بتواند در انتخاب نوع تابلو دقت فراوانی نماید تا هزینه اضافی به مشتری وارد نگردد.

​تابلو استیل چیست ؟
حروفی از جنس استیل ، آهن ، تیتانیوم و ... است که در رنگهای نقره ای براق ، نقره ای خش دار و طلایی است و تا ضخامت 6 سانتیمتر تهیه می شوند. این حروف محصولات مناسب برای جلوه سنتی و آنتیک هستند. این نوع محصولات همچنین برای مصارف مجسمه سازی ، ماکت سازی ، عتیقه و ... استفاده میشوند . همچنین این حروف میتوانند با ال ای دی یا اس ام دی نورپردازی شوند. این حروف مقاوم در برابر نور خورشید ، برف و باران است بهترین ورق مورد استفاده در این حروف 304 نگیر است که براقیت عالی دارد نوراندریک کردن این نوع حروف سبب زیبایی بالای این حروف میگردد. هم اکنون مدل های مختلفی از این نوع حروف به مشتریان عرضه میگردد که میتوان به رینگی ، پانچ ، زیر دوغی ، و پایه کوتاه اشاره کرد.

تابلو نئون پلاستیک ( پلکسی ) چیست ؟
حروف برجسته ای که جنس آن از پلکسی گلاس به رنگ دلخواه و لبه آن (دور تا دور حروف ) از پلکسی به رنگ دلخواه است که با ال ای دی یا اس ام دی ( رنگ دلخواه ) نورپردازی میشود.حروف نئون پلاستیک ( پلکسی ) قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت، سنگ ، چوب و ... است .

تابلو لترمکس چیست ؟
حروف برجسته ای که جنس آن از پلکسی گلاس به رنگ دلخواه است و لبه آن دور تا دور از ترکیب چلنیوم و پلکسی است. به این صورت که مثل چلنیوم از لبه آلومینیومی ساخته شده است. با این فرق که در وسط لبه ها از محفظه ای پلاستیکی مانند نواری در لبه حروف که مثل ​تابلو پلکسی داخل آن روشن میشود و از کناره ها نور میدهد که با LED یا SMD (رنگ دلخواه ) نورپردازی میشود . حروف لترمکس قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب و ... می باشد .