تابلو پیکسلی

 تابلو پیکسلی چیست و چه کاربردی دارد؟

در دنیای تابلوسازی هر روز باید منتظر یک اختراع و ابتکار عمل جدید باشیم. همه ما انسان‌ها که مخاطبین نهایی تابلوسازها هستیم، به سرعت از دیدن یک تابلو جدید خسته می‌شویم و دیگر برای ما جذابیت اولیه را ندارد. به همین خاطر، در دنیای ​ هر روز باید از تکنولوژی روز دنیا و کمی چاشنی خلاقیت استفاده کرد تا تابلوهای جدید خلق نمود و به این وسیله یک شگفتی جدید در دنیای تابلوسازی ایجاد کرد. تابلوهای امروزی را باید به نوعی بازی نور و رنگ دانست. بازی زیبایی که در آن هدف، جذب چشم مخاطب به تابلو مغازه مورد نظر است. در این بازی نور و رنگ، باید علوم روانشناسی را به کار بگیریم تا بتوانیم مخاطب را جذب خود کرده و او را تبدیل به مشتری دائم کنیم. به همین خاطر در درجه اول باید گروه مخاطبان خود را بشناسید و با سلیقه و نظریات آنها آشنا شوید. زمانی که مخاطبین یک مغازه کودکان باشند، باید از رنگ‌های روشن و شاد استفاده کرد و در عین حال زمانی که مخاطبین یک مغازه افراد بزرگسال، مرد و میان سال هستند، باید در ساخت تابلو رنگ‌های سنگینی مثل طلایی را به کار برد. اما اگر مخاطبین شما گروه خاصی نباشند و یا گروه گسترده‌ای را شامل شوند چطور؟ در چنین مواقعی باید از یک استراتژی بسیار هوشمندانه استفاده کرد تا بتوان همه مخاطبین را به نوبت جذب یک کسب و کار خاص نمود که خوشبختانه تابلو پیکسلی ما را در پیاده سازی این استراتژی یاری می‌کند. با استفاده از تابلو پیکسلی در هر لحظه می‌توانید رنگ تابلو خود را به رنگ مورد نظرتان تغییر دهید و از جذب تمام گروه‌های مخاطبین خود لذت ببرید. شاید تا همین چند سال پیش، وجود چنین امکانی همانند یک معجزه و تخیل به نظر می‌رسید. اما امروزه با استفاده از تابلوهای پیکسلی به راحتی می‌توانید از چنین امکانی استفاده کرده و وقت زیادی را برای انتخاب رنگ نورپردازی تابلو خود صرف نکنید! در اینجا قصد داریم تا شما را با تابلو پیکسلی ، این تابلو جدید، نوین و زیبا آشنا کنیم که جزء جذاب‌ترین تابلوهای روز دنیا و ترند برتر دنیای تابلوسازی محسوب می‌شود.

 

تابلو پیکسلی چیست؟
بهتر است در درجه اول پیکسل را برای شما تعریف کنیم. پیکسل در حقیقت یک اصطلاح کاملا گرافیکی بوده و آن را کوچک‌ترین واحد سازنده هر تصویر می‌دانند. زمانی که روی یک تصویر بیش از اندازه بزرگ‌نمایی کنید، تصویر شما به حالت چهار خانه‌های رنگی می‌رسد. این چهار خانه‌‌های رنگی که تشکیل یک تصویر را می‌دهند، همان پیکسل هستند. در حقیقت شما زمانی که به یک تصویر دیجیتال، چه در موبایل، چه در کامپیوتر و چه در تلویزیون نگاه می‌کنید، یک تصویر کاملا یک پارچه و واحد را می‌بینید. اما در اصل میلیون‌ها پیکسل مختلف تک رنگ در کنار هم قرار گرفته‌اند و تصویری که شما می‌بینید را خلق کرده‌اند. هر چقدر تعداد این پیکسل‌ها بالا‌تر باشد، کیفیت و وضوح تصویر بیشتر خواهد بود.
برخی از افراد، تابلوهای پیکسلی را با تابلوهای روان LED اشتباه می‌گیرند. تابلوهای LED از lED های دیپ محدود ساخته شده‌اند و در آنها خبری از پیکسل‌های نوری نیست. پس پیش از هر چیز باید بدانید که تابلو پیکسلی هیچ ارتباطی با تابلوهای روان LED قدیمی ندارد و در بهترین حالت می‌توان آن را نسل فوق پیشرفته تابلوهای روان دانست. در ساخت تابلوهای پیکسلی، از پیکسل‌های نوری استفاده می‌شود. این یعنی میلیون‌ها پیکسل در کنار هم قرار می‌گیرند که هر یک مسئول نمایش یک رنگ خاص هستند و به این طریق رنگ بندی‌های مختلفی را ایجاد می‌کنند.
در این نوع تابلوها، با استفاده از میکروکنترلر، می‌توان برنامه ریزی کرد تا هر پیکسل در هر ثانیه چه رنگی داشته باشد. این یعنی شما می‌توانید با یک برنامه ریزی کاملا ساده که به دست یک فرد آماتور نیز قابل انجام است، وضعیت هر ثانیه رنگ هر پیکسل را مشخص کنید. در نتیجه تابلو شما می‌تواند در هر لحظه یک رنگ خاص داشته باشد و با اضافه کردن کمی چاشنی خلاقیت، می‌توانید رقص نورهای بی‌نظیر و کمتر دیده شده‌ای را خلق نمایید. تابلوهای پیکسلی نوعی خاص از تابلوهای مغازه محسوب می‌شوند که در ترکیب با تابلوهای دیگر معنا پیدا می‌کنند. به عنوان مثال شما می‌توانید از تابلوهای پیکسلی در تابلوهای وکیوم استفاده کنید تا نورپردازی تابلو وکیوم شما قابل برنامه ریزی باشد.

مزیت اصلی تابلو پیکسلی در چیست؟
به تعداد افراد روی زمین، تنوع سلیقه وجود دارد. این یعنی نمی‌توان تضیمن کرد که در هر لحظه چه نوع مخاطبی با چه سلیقه‌ای از جلوی مغازه شما عبور می‌کند و با چه طیف رنگی یا چه نوع نورپردازی، جذب کسب و کار شما خواهد شد. در مورد علوم انسانی تنها می‌توان پیش بینی کرد و احتمال داد، اما هیچ وقت نمی‌توان اطمینان داد که چه اتفاقی رخ می‌دهد. به همین خاطر شاید رنگ‌های شاد و فسفری از نظر برخی از افراد بسیار زیبا و جذاب باشند و حس هیجان و خرید را در مخاطب بر انگیخته کنند، اما فردی دیگر بر این باور باشد که این طیف رنگی بسیار کودکانه و مضحک است! اما با تابلوهای پیکسلی شما می‌توانید تابلو مغازه خود را به شکلی برنامه ریزی کنید که در هر لحظه یک نورپردازی جدید داشته باشید و به این طریق در هر لحظه بتوانید یک مشتری جدید را جذب خود کنید.
از طرف دیگر بر اساس تحقیقات علمی انجام شده توسط محققان، چشم انسان به اشیاء ثابت واکنش و حساسیت زیادی ندارد. به عنوان مثال، همه ما از بدو تولد تا به امروز، بینی خودمان را می‌بینیم. اما مغز ما تصمیم گرفته تا دیدن آن را لغو کند و تنها با اختیار ارادی می‌توانیم نوک بینی خودمان را ببینیم. به همین خاطر، زمانی که تابلو مغازه شما دارای رنگی ثابت باشد، چشم مشتری پس از مدتی خسته خواهد شد. اما زمانی که در یک دقیقه چندین و چند بار رنگ عوض کند و رقص نوری بسیار زیبا و تماشایی داشته باشد، چشم هر مخاطبی را به خود جذب می‌کند و حداقل مخاطب شما تحریک می‌شود که ببیند چه کسب و کاری دارای چنین تابلوی با سلیقه و زیبایی است!

چند نوع تابلو پیکسلی در بازار داریم ؟
به صورت کلی تابلوهای پیکسلی از سه نوع RGB LED SMD، RGB LED مربعی و RGB LED انگشتی ساخته می‌شوند. دو نوع اول، همان تابلوهایی هستند که زیر حروف برجسته دیگر نصب می‌شوند و نورپردازی را از زیر انجام می‌دهند. اما انواع بند انگشتی، انواع منحصر به فردی هستند که برای ساخت آنها باید سطح تابلو به فواصل مختلف سوراخ کاری شود و سر هر یک از این LED ها از سوراخ‌ها بیرون زده شود. در حقیقت نور LED های بند انگشتی مستقیم و پراکنده و نور دو نوع اول متمرکز و غیر مستقیم است.
با نقاط قوت و ضعف تابلو پیکسلی بیشتر آشنا شوید
در دنیای تابلوسازی، تابلوهای پیکسلی جزء تابلوهای جدید محسوب می‌شوند و کمتر کسی در مورد آنها شناخت کافی دارد و نقاط ضعف و قوت آن را می‌شناسند. از طرف دیگر، این تابلوها بسیار گران قیمت هستند. به همین خاطر، در اینجا قصد داریم تا نقاط قوت و نقاط ضعف تابلو پیکسلی را با هم بررسی کنیم تا بتوانید تصمیم گیری مناسبی داشته باشید.
نقاط قوت
• ایجاد بیش از 16 میلیون رنگ
• ایجاد طرح‌های برنامه ریزی شده تا بیش از 400 ساعت ( متغیر با میزان حافظه دستگاه )
• ایجاد طرح‌ها و رقص نورهای بسیار تماشایی و دیدنی
• جذب هر نوع مخاطب
• بسیار چشم گیر و جذاب
نقاط ضعف
• قیمت بالا

تفاوت تابلوهای پیکسلی تابیوسازی آریو پاسارگاد در چیست؟
در حال حاضر کمتر کسی در ایران قادر به طراحی و نصب تابلوهای پیکسلی است. اما گروه تابلوسازی آریو پاسارگاد همواره با تکنولوژی روز دنیا هم گام است و جزء اولین تابلوسازهایی محسوب می‌شود که این نوع تابلوهای زیبا و هزار رنگ را وارد ایران کرد. تابلوهای پیکسلی جزء تابلوهای حساس به سیم کشی و ترانس به شمار می‌آیند و با نوسانات برق به سرعت آسیب می‌بینند. به همین خاطر، مجموعه تابلو سازی آریو پاسارگاد از بهترین LED های موجود در بازار مثل LED سامسونگ برای ساخت تابلوهای پیکسلی خود استفاده می‌کند و همچنین بهترین ترانس‌های موجود در بازار و بهترین نوع سیم کشی را به کار می‌برد. اما علاوه بر استفاده از بهترین متریال، تابلو سازی آریو پاسارگاد از تیمی متخصص در زمینه سیم کشی تابلو استفاده می‌کند تا جریان‌ها به صورت مساوی تقسیم شوند و فشار بیش از حد به یک بخش سیم کشی وارد نشود. علاوه بر این، تعداد LED به کار رفته در تابلوهای پیکسلی آریو پاسارگاد بسیار زیاد است و وضوح رنگ بسیار بالایی دارند و همه اینها موجب افزایش نسبی قیمت تمام شده محصولات تابلوسازی آریو پاسارگاد می‌شود.

  

تابلو چلنیوم پیکسلی آبمیوه و بستنی خوشمزه پیکسلی دایره ای

تابلو چلنیوم پیکسلی آبمیوه و بستنی خوشمزه دارای 2 ساعت برنامه حرکتی در شهرک غرب بلوار دریا نبش چهار راه مطهری

تابلو پیکسلی
تابلو پیکسلی
تابلو پیکسلی
تابلو پیکسلی
تابلو پیکسلی
تابلو پیکسلی

 

تاریخچه تابلو پیکسلی
اگر بخواهیم تاریخچه تابلوهای پیکسلی را بررسی کنیم، باید به حدود 100 سال پیش و سال 1907 میلادی باز گردیم. در این سال بود که اولین بار لامپ‌های LED رنگی به وجود آمدند. در آن زمان هیچ کس نمی‌دانست که این لامپ‌ها می‌توانند یک انقلاب در صنعت نورپردازی جهان ایجاد کنند. به تدریج لامپ‌های LED کوچک رنگی تبدیل به لامپ‌های بزرگی شدند که آنها را به عنوان جایگزین مناسبی برای لامپ‌های کم مصرف قدیمی می‌دانستند. اما این تازه اول راه شکوفایی LED بود. به تدریج لامپ‌های LED مختلف با کاربرد‌های متنوع ساخته شدند و از آنها حتی در ساخت تلویزیون‌هایی با کیفیت و کم مصرف نیز استفاده شد. LED ها قطعات هوشمندی بودند که آن را با میکرو کنترلر‌ها کنترل می‌کردند. به این ترتیب رفته رفته لامپ‌های RGB روانه بازار شدند. در حال حاضر حدود هشت سال از ساخته شدن لامپ‌های RGB می‌گذرد. این لامپ‌ها می‌توانند از طریق یک میکروکنترلر برنامه ریزی شوند و میلیون‌ها رنگ مختلف را ایجاد کنند. لامپ‌های RGB از ترکیب چند LED رنگ اصلی به وجود آمده‌اند و با تلفیق رنگ‌های مختلف، میلیون‌ها طیف رنگی را خلق می‌کنند.

Here you can buy Louis Vuitton Bags Replica : Selling Designer Handbags - Advice For Running An Effective Wholesale Handbag Business Handbags are fashion accessories that women cannot do without. Each woman goes out, she almost always carries a handbag or purse with her to carry personal goods she will require like makeup, credit cards, cash, cellular phones, any other items. Women always still find it fun to accommodate their handbags with the outfits potentially they are wearing. You can find handbag styles to select from which makes shopping for handbags probably the most fun and exciting have. A woman should have at least three handbag styles to match her outfits and here're the three best handbag styles every woman get. Clean and relatively new - Your handbag should definitely be clean and polished around the. While your handbag does not have to be brand new, you do not require to carry one that looks ragged or has seen its better days. These handbags are called photo accessories. If you've seen personalized coffee mugs of your friend offers his or her face printed on it, possess an idea on what your handbag will appear to be like. But one easy item, the handbag hook, has furthermore been that will lessen crime rates however additionally looks affordable. You simply place the lovely top of the hook on the table and also your handbag from ought to itself. A Clutch handbag is really a small, rectangular evening bag that comes without a handle. Few carried in the possession and is small, providing room total price a woman's small personal items. Women would only carry makeup and other little things in the clutch handbag which can either be casual or chic in kind. These handbags are meant in the package during formal functions while in the evenings. They are very convenient because of their size and they come during the course of elegant forms. As for matching the handbag in your own body type, you first have recognize what yourself type is and be truthful about that it. If you are tall with the same time lanky, you might wish to provide to look curvier; thus you may also use a purse with a size and whose put are of sufficient length to hang the bag just all around the waist realm. This will boost your looks while giving the illusion of added curves. For ladies with bigger hips, method purse using is a handbag that hangs just around the waist. Second, strive to know which color you would like most. Once you're going decide on a handbag, do not forget to select a handbag along with a right color to match your dressing. Do not choose a handbag offers various colors because these vehicles actually fell difficulties in complimentary. Try to choose a simple handbag with a primary color. Throughout my point of view, acquire a handbag with shade such as white, brown or black is better because this sort of of color will never go out and its easy to accomodate your suits. This kind of color may represent your look fully. So take notice of these tips, your articles may help most people. autumn handbags, photo purse
cartier schmuck replica deutschland van cleef replica Bvlgari B.ZERO1 replica fake bvlgari ring bracelet love Cartier replique cartier love ring replica cartier trinity ring replica cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica 1:1 juste un clou replica cartier bracelet replica fake chanel shoes replique louboutin replica gucci shoes louis vuitton wallet replica louis vuitton wallet replica replica louis vuitton wallet replica louis vuitton backpack Bolsos Louis Vuitton outlet louis vuitton sling Bag replica dior replica replica louis vuitton luggage louis vuitton backpack replica louis vuitton duffle bag replica louis vuitton Pochette replica replica louis vuitton wallet replica handbags australia Cartier dupe Armband replica louis vuitton Pochette replica louis vuitton replica men fake louis vuitton gürtel replica handbags in usa replica borse louis vuitton louis vuitton neverfull replica replica borse louis vuitton louis vuitton turkei online chanel tasche fake fake louis vuitton backpack chanel shoes replica louis vuitton imitazioni Best Fake Jordan 1 chanel replica chanel replica replica chanel backpack Fendi Peekaboo replica Sac goyard pas cher sac hermes pas cher Sac chanel pas cher chine imitation sac hermes imitazioni louis vuitton louis vuitton hat replica sac dior pas cher chine imitation louis vuitton fake louis vuitton wallet louis vuitton shoes replica louis vuitton wallet replica fake louis vuitton wallet replica louis vuitton m40780 replica louis vuitton wallet