ساده‌ترین نحوه ثبت سفارش آنلاین برای تابلو مغازه را از ما بخواهید

آیا تاکنون به نحوه ثبت سفارش طراحی و تولید تابلو مغازه به صورت آنلاین، اندیشیده‌اید؟! آریو پاسارگاد با راه اندازی الو تابلو، این امکان را برای شما مهیا نموده است.

آیا به دنبال یک راهکار بسیار مناسب و هوشمندانه، با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت فوق العاده، جهت ثبت سفارش تابلو مغازه مدرن هستید؟!! الو تابلو زیر مجموعه تابلوسازی آریو پاسارگاد با خدمات تابلوسازی حرفه‌ای، شما را در این ثبت سفارش هوشمندانه، همراهی خواهد نمود. شاید این سوال برای شما پیش آید که: خدمات این تابلو سازی چیست؟ و به چه نحوی می‌تواند در طراحی و تولید یک تابلو سردرب حرفه‌ای و مدرن، شما را همراهی نماید؟ در ادامه با ما همراه شوید تا به نکات طلایی در این ثبت سفارش هوشمندانه، پی ببرید.

 

    

تابلو مغازه

نحوه ثبت سفارش تابلو مغازه به صورت آنلاین:

تابلو سازی آریو پاسارگاد از سابقه‌ و تجربه طولانی برخوردار است. لذا از کلیه نیازهای مشتریان آگاه بوده و همواره در زمینه‌ی خدمات تابلوسازی تخصصی و حرفه‌ای، پیشرو و پیشتاز بوده است. این مجموعه با توجه به اصول مشتری مداری و همچنین در نظر گرفتن راحتی و جلب اعتماد آنها، اقدام به راه‌اندازی سایت الو تابلو نموده است. در این سایت، مشتریان می‌توانند تمامی نمونه‌ کارهای جذاب را مشاهده نموده و از طراحی و حتی قیمت تابلو مورد نظر خود نیز، آگاه شوند. اما برای این ثبت سفارش و دستیابی به طراحی ناب و قیمت مقرون به صرفه در این تابلو سازی آنلاین، چه باید کرد؟!

 1. برای اینکه بتوانید به محل ثبت سفارش وارد شده و از خدمات باورنکردنی آریو پاسارگاد بهره برداری نمایید، ثبت نام و پر کردن فیلدهای طراحی شده جهت ایجاد یک پروفایل خاص، مهم و ضروری است. در این مرحله مشتریان به برخی از سوالات بسیار مهم پاسخ خواهند داد. در این صورت متخصصان و کاربران مجموعه می‌توانند تا حدودی سطح دانش مشتریان در زمینه‌ی تابلوهای مختلف را درک نمایند. این موضوع دو حالت را در بر خواهد داشت:

  برخی از مشتریان از فرایند تابلوسازی آگاه بوده و مستقیما به سراغ تعیین قیمت و انتخاب تابلو مورد نظر می‌روند.

  اما گروهی از افراد نیز اطلاعات کاملی را در این زمینه ندارند. لذا به آنها پیشنهاد می‌شود که از خدمات مشاوره‌ای در آریو پاسارگاد بهره برداری کنند. در این صورت می‌توانند از خدمات شایسته در کارگاه تابلوسازی بهره‌مند گردند.

 2. یکی از فرایندهای بسیار مهم در تولید تابلو مغازه، توجه به طراحی خاص و منحصر بفرد آنها است. چه بسا افرادی که از این موضوع سو استفاده کرده و پس از دریافت طراحی مورد نظر، ساخت تابلو را به کارگاه‌های دیگر سپرده‌اند. در این صورت نه تنها جذابیت خاصی را تجربه ننموده‌اند، بلکه هزینه‌های گزافی را نیز پرداخت کرده‌اند. اما از خدمات تابلوسازی آریو پاسارگاد در الو تابلو، می‌توان به ثبت سفارش طراحی تابلو در انواع:
 • ثبت سفارش طرح 2 بعدی
 • ثبت سفارش طرح وکتور گرافیکی 3 بعدی شده با تایپوگرافی در محیط کورل
 • ثبت سفارش طراحی اختصاصی

  با در نظر گرفتن سو استفاده بسیاری از افراد سودجو از طراحی‌های خاص، مدرن و جذاب طراحان برجسته در این تابلوسازی برتر، طراحی سفارش در صورتی پذیرفته می‌شود که ساخت و تولید تابلو سردرب توسط تابلوسازی آریو پاسارگاد انجام گیرد.

 1. در کنار فرم ثبت سفارش در این کارگاه تابلوسازی تهران، می‌توان به لیست سفارشات نیز اشاره نمود. در فرم ثبت سفارش می‌توان شاهد طراحی برخی از فیلدها برای شناخت درخواست مشتریان بود. در لیست سفارشات نیز می‌توان شاهد الگوریتم‌های خاص مانند:
 • لیست مشاوره
 • وضعیت سفارش
 • کارشناسی درخواست مشتریان
 • تاریخ ثبت سفارش
 • مشخصات سفارش و ...

بود که در کدام از آنها در ثبت سفارش تابلو مغازه جدید، تاثیرگذار خواهند بود.

 

تابلو مغازه

مزایای استفاده از ثبت سفارش آنلاین تابلوسازی:

امروزه شاهد تنوع گسترده‌ای از کارگاه‌های تابلوسازی در سراسر کشور هستیم. هر کدام از آنها با توجه به تخصص و تجربه‌ی خود، خدماتی را برای مشتریان در نظر خواهند گرفت. اما کمترین حق یک مشتری برای بهره برداری از تابلو مغازه مدرن، استفاده از کارگاه‌های تابلوسازی پرسابقه و توانمند است.

تابلوسازی آریو پاسارگاد در کنار سابقه‌ی بسیار درخشان، خدمات حیرت انگیز و طراحی‌های چشم نوازی را برای مشتریان به ارمغان آورده است. سابقه‌ی درخشان کادر حرفه‌ای و متخصص در این کارگاه، با توجه به نیاز روز و استفاده از تکنولوژی‌های مدرن، اقدام به تولید و بهره برداری از انواع تابلو مغازه برجسته و بسیاری از تابلوهای سردر جذاب، نموده‌اند. لذا مشتریان آریو پاسارگاد در کنار پرداخت قیمت مناسب و مقرون به صرفه، از جذاب‌ترین تابلو تبلیغاتی سردر برخوردار خواهند شد.

در گذشته طراحان، برای اینکه بتوانند یک طرح جذاب و ایده‌آل را به مشتریان ارائه نمایند، باید به محل نصب پروژه مراجعه می‌کردند. این موضوع سبب پرداخت هزینه‌های مختلف و همچنین صرف زمان طولانی برای تولید تابلو سردر می‌شد. اما با استفاده از ثبت سفارش آنلاین، مشتریان می‌توانند به راحتی از خدمات شایسته و مطلوبی بهره برداری نموده و پرداخت هزینه‌های جانبی را تا میزان قابل توجهی کاهش دهند.

از دیگر مزایای برجسته در ثبت سفارش آنلاین برای مشتریان، می‌توان به سرعت در ثبت سفارش و همچنین سرعت در خدمات تابلوسازی اشاره کرد. با الو تابلو می‌توانید در کمترین زمان از خدمات تابلوسازی فوری به بهترین نحو بهره برداری نمایید.