مقالات تابلو سازی و نمای ساختمان
 • ویژگی های تابلو چلنیوم خوب

  تابلو چلنیوم یک محصول خاص برای مغازه ها، فروشگاه ها و ساختمان ها می باشد. امروزه استفاده از این نوع تابلو بسیار گسترده شده است. اما یک تابلو چلنیوم باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در این مقاله به ویژگی های تابلو چلنیوم خوب در طراحی و اجرا می پردازیم.
 • تابلوسازی و نقش آن در برندسازی

  برندینگ نقش مهمی در برتری و میزان پیشرفت هر کسب و کار دارد. تابلو سازی تبلیغاتی و برندینگ جز لاینفک هرگونه بیزینس است. هر مرکز تجاری، مغازه و یا دفتر اداری باید دارای هویت و طراحی ویژه خود باشد تا بتواند در ذهن مشتری ماندگار شود. تابلوسازی آریو پاسارگاد چگونه در شکل گیری این شخصیت و هویت به شما کمک میکند؟
 • اهداف تابلو سازی تبلیغاتی

  اهداف تابلو سازی تبلیغاتی
  زمانی می توان به اهداف تعریف شده در تبلیغات موثر دست یافت که مشتریان پیام تبلیغاتی را دریافت کرده و به شما مراجعه کنند. درواقع، نمایش تبلیغ شما باید به گونه ای باشد که توجه مخاطب و مشتری را جلب کرده و مخاطب بتواند به راحتی آن را درک کند، به خاطر بسپرد و در نهایت به شما مراجعه نماید. هدف از یک تابلوسازی خوب تغییر رفتار در مخاطب و ارائه پاسخ مورد نظر از سوی او است.
 • آشنایی با تابلو چلنیوم

  یکی از بهترین و محبوب ترین لبه های تابلوسازی که اکثر تابلوسازان آن را مورد استفاده قرار داده اند، چلنیوم است. این محصول از نوعی آلیاژ و روکش ساخته شده که در برابر عوامل جوی و محیطی مقاومت زیادی دارد و رنگ پریدگی و تغییر در آن بوجود نمی آید و می تواند شفافیت خود را به خوبی حفظ کند. عموما لبه چلنیوم در اندازه های ۷، ۱۱، ۱۳ و۱۴ میلی متری اجرا میشود و انتخاب اندازه آن ها به اندازه و ارتفاع تابلو چلنیوم بستگی دارد.
 • جایگاه تابلو چلنیوم در تابلوسازی

  زمان انتخاب یک تابلو تبلیغاتی برای نمای بیرونی محل یک کسب و کار، تابلو چلنیوم نخستین گزینه ای است که به فکر آن می افتید. تابلو چلنیوم یک راه حل ساده و کارآمد با منظره ای کلاسیک برای فروشگاه یا سایر کسب وکارهاست. سفارشی سازی تابلو چلنیوم، مانند سایر تابلوهای مدرن و تابلوهای فروشگاهی به دلیل تنوع در فونت، رنگ و حتی نمای گرافیکی کار آسانی است.
  تابلو چلنیوم گزینه ای مناسب برای تابلوی بیرونی یک ساختمان بشمار میرود. شما میتوانید از مزایای این نوع تابلوسازی در معرفی و تبلیغ محصولات، خدمات و برند خود بهره ببرید.
 • تابلوسازی برای کسب و کارهای مختلف

  هدف از تابلو سازی تبلیغاتی این است که برند شما و کسب و کارتان بهتر دیده شود. مردم جذب حرفه و کار شما شوند و کالا، خدمت و برندتان را بشناسند و به شما مراجعه کنند. با تابلو سازی آریو پاسارگاد در ایم مقاله همراه باشید.
 • نقش و اهمیت تابلوسازی در نمایش برند

  کسب و کار و برند شما با تبلیغات دیده می شود اگر دوست دارید زیباتر دیده شوید پس هیچگاه نقش تابلو سازی تبلیغاتی را نادیده نگیرید. در حقیقت، در شبانه روز هزاران نفر تابلوی تبلیغاتی شما را در سطح شهر می بینند و یک تابلوساز حرفه ای و باسابقه بهترین یاری را در طراحی و ساخت تابلو به شما خواهد رساند.
  اهمیت داشتن یک تابلوی جذاب و گیرا برای کسب و کارهای نوپا دوچندان میشود. بسیاری از این کسب و کارها برای جذب هرچه بیشتر مشتری و تثبیت برند خود نیاز به بیشتر دیده شدن دارند.
 • نقش تابلوساز در ساخت تابلوهای تبلیغاتی

  در میان مشاغل به ویژه حوزه تبلیغات و برندینگ حرفه تابلو سازی یکی از بارزترین و برجسته ترین ابزارهای اجرای تبلیغات بصری است که باعث می‌شود شما به عنوان یک برند در دید عموم مردم باشید و بتوانید برند،کالا و خدمات خود را به طور مؤثرتری به مشتری معرفی کنید. در حقیقت تابلوسازی حکم یک تبلیغ ویژه را دارد. بنابراین اگر قصد دارید با یک شیوه‌ مناسب، مدرن و ساده تبلیغات برند خود را شروع کنید، پیشنهاد منطقی ما به شما این است که اولین تابلوی تبلیغاتی خود را به یک تابلوساز حرفه‌ای سفارش دهید.
 • جایگاه تابلو لایت باکس در تابلوسازی

  این یک قانون و اصل در کسب‌وکار است که: امروزه در رقابت میان کسب‌وکارها، کسب‌وکارهایی که بتوانند توجه مشتریان را بیشتر به سوی خود جلب کنند، رشد خواهند کرد. اما به هر حال، فقط درصد معینی از درآمد خود را می‌توانید به جلب توجه مشتریان اختصاص دهید، که این یک اصل دیگر است. پس انتخاب نحوه نمایش و تبلیغ برند کسب و کار نیاز به بررسی دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی جایگاه تابلو لایت باکس در صنعت تابلوسازی بپردازیم.
  این روزها در صنعت تابلوسازی بسیاری از مشاغل برای تبلیغ محصول و خدمات خود به استفاده از تابلو لایت باکس رو آورده‌اند.
 • جایگاه تابلو استیل در صنعت تابلوسازی

  تیم حرفه ای سازنده تابلوهای شرکت آریو پاسارگاد قادر به ارائه طرحهای مختلف و منحصر به فرد به مشتریان گرامی است. تضمین کیفیت و دوام و درخشش بلند مدت و همچنین امکان قابلیت نصب نور از پشت اصطلاحا نور اندریک با پایه مخفی برای سری تابلوهای بدون نور نظیر تابلو استیل بر تابلوسازی آریو پاسارگاد است.
صفحه 1 از 2 < 1 2 >