مقالات تابلو سازی و نمای ساختمان
 • تابلو سازی پاسارگاد، تابلوسازی برتر سال کشور

  انتخاب تابلو سازی پاسارگاد ( آقای محسن رسولی ) به عنوان بهترین تابلو ساز سال 95 کشور
  در اواخر سال 95 در کانال تخصصی تلگرامی تابلو سازان تبلیغات محیطی ایران ساز و کاری فراهم شد تا کلیه تابلو سازان کشور بتوانند بهترین پروژه های ساخته و نصب شده در سال 95 رو در کانال به نمایش بگذارند.
 • نصب تابلو های برجسته در تابلو سازی

  نصب تابلو های برجسته در تابلو سازی
  ( تابلو چلنیوم – تابلو نئون پلاستیک – تابلو استیل – چلنیوم – تابلو تبلیغاتی – تابلو کامپوزیت )
  در این مقاله سعی داریم در رابطه با نصب تابلو های برجسته و تابلو های تبلیغاتی در ایران مطالبی را عنوان کنیم تا دیدگاه مشخصی در مشتریان ایجاد نماییم و بتوانیم مفهموم نصب تابلو را در تابلو سازی بهتر بیان نماییم.
 • چشم انداز های زیبای تابلو چلنیوم

  تابلو چلنیوم چشم انداز عالی فراهم میکند. در مقایسه با تابلوهای باکس یا پلکسی، تابلو چلنیوم انعطاف پذیری بیشتری در طراحی ارائه می دهد و ظاهر بسیار چشمگیرتری داراست. یکی از جذاب ترین مزایای استفاده از تابلو چلنیوم، فضای نامحدود فونت های موجود است. ساخت منحصر به فرد در حروف، امکان استفاده از آنها را از فرمت تابلوهای سنتی گسترش می دهد که شامل جعبه ها و قاب ها، آرم ها و حتی تصاویر می شود.

 • جذب نگاه مشتری،هدف تابلوسازی پاسارگاد

  به گفته کارشناسان برندینگ شما فقط در سه ثانیه تصویر و نگرش را با عناصری که برای برند خود می سازید در ذهن مخاطب ایجاد میکنید. امروزه متریال ها و سبک ها و روش های بسیار متنوعی وارد بازار ایران شده است که اگر در یک مسیر راسته خیابان راه بروید و نگاهی با دقت داشته باشید متوجه تنوع در تابلوهایی که کسب و کارهای مختلف برای خود انتخاب کرده اند، می شوید. تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، تابلو پلکسی ، تابلو لایت باکس ، تابلو وکیوم و … از انواع مختلف تابلوسازی هستند.
 • چند نکته در مورد تابلو لایت باکس

  تابلو لایت باکس یکی از انواع مهم تابلو تبلیغاتی است که معمولاً به شکل یک جعبه آلومینیومی، MDF، چوبی، و یا پلاستیکی ساخته می‌شود و روی آن از جنس فلکسی، پلکسی گلس و غیره است که به‌صورت بدون نور و یا با نور SMD تولید می‌شوند.
 • انواع دیوارپوش کامپوزیت

  انسان‌ها با مصالحی مانند سنگ، چوب و آجر پیوندی دیرینه دارند. علاقه‌مان به این مواد به‌قدری است که آن‌ها را نه‌تنها در ساخت و نمای خانه بکار می‌بریم بلکه از استفاده آن‌ها در فضای داخلی هم استقبال می‌کنیم. نکته قابل‌توجه این است که استفاده این مواد در محیط داخلی خانه، هزینه بالایی در بردارد که شاید برای همه طبقات جامعه مناسب نباشد.
 • چلنیوم چیست

  چلنیوم فلزی ​شفاف و براق می باشد که از ترکیب ‏آلومینیوم و استیل ​تولید شده است. استحکام، دوام آلومینیوم و زیبایی استیل را دارد​. رول های 30 تا 50 متری چلنیوم با رنگ های متنوع که بالاترین کیفیت تولید و ارجینال این محصول مربوط به کشور اسپانیا و برند آلوراپید می باشد.‏

 • پلکسی چیست

  این روزها پلکسی که ارتقا یافته پلاستیک است بازار جهان را در تصرف خود قرار داده است. پلاستیکی سخت، با دوام بالا، عدم تغییر رنگ در آفتاب، با بیش از 40 تنوع رنگ زیبا و قابلیت عبور نور به صورت یکدست و زیبا با ابعاد استاندارد 122*182 و ضخامت 3 میل به بالا.

 • لترمکس چیست

  این نوع حروف در ظاهر شابهت زیادی با چلنیوم دارد. تنها تفاوت لترمکس و چلنیوم نوری است که از کناره های تابلو در سه خط به بیرون زده می شود.
صفحه 1 از 1 < 1 >