مقالات تابلو سازی و نمای ساختمان
1397/04/09 10:10

چند نکته در مورد تابلو لایت باکس

چند نکته در مورد تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس یکی از انواع مهم تابلو تبلیغاتی است که معمولاً به شکل یک جعبه آلومینیومی، MDF، چوبی، و یا پلاستیکی ساخته می‌شود و روی آن از جنس فلکسی، پلکسی گلس و غیره است که به‌صورت بدون نور و یا با نور SMD تولید می‌شوند.
به‌عبارت‌دیگر، منظور از تابلو لایت باکس تابلویی است که از پشت تصویر نورپردازی می‌شود و به شکل یک جعبه است. این نوع تابلوها در ضخامت‌های مختلف و با جنس‌های متنوع تولید و عرضه می‌شوند.

امروزه بسیاری از شرکت‌ها ترجیح می‌دهند که برای تبلیغات کسب‌وکار خود از تابلو لایت باکس استفاده کنند تا فشار هم زیادی به منابع انرژی وارد نکنند و هم نتیجه مناسب و مطلوبی از آن به دست آورند و به همین منظور، تابلوسازی ژیوار جزو فعالان برجسته در زمینه تابلو سازی است که یکی از مهم‌ترین محصولاتش انواع تابلو لایت باکس است.


ویژگی‌های لایت باکس تبلیغاتی
انواع مختلف تابلو لایت باکس به دلیل نوع کیفیت مواد استفاده شده در آن، کیفیت بالای چاپ حروف، نور بک لایت که از قسمت پشت به آن تابانیده می‌شود و داشتن نمای خاص، به طور گسترده در بسیاری از مغازه‌ها، نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها به کار می‌رود و در میان انواع تابلوهای تبلیغاتی در سرتاسر دنیا جزو پرطرفدارترین تابلوهای تبلیغاتی است.

یکی از بهترین روش‌های تبلیغات و معرفی برندهای کسب‌وکارها، نام‌های تجاری و شرکت‌ها در فروشگاه‌ها و مراکز تفریحی و تجاری و موارد مشابه، استفاده از تابلو لایت باکس است که امروزه این نوع تبلیغات اهمیت بسیار بالایی دارد.

در دنیای پیشرفته امروزی، بسیاری از کسب‌وکارها برای شناساندن برندها و نام‌های تجاری و معرفی و تبلیغات محصول خود، از لایت باکس استفاده می‌کنند. برای مثال لوگو و نام تجاری شرکت مورد نظر را در ابعاد مورد نظر خود طراحی کرده و سپس آن را بر روی لایت باکس چاپ می‌کنند و تابلو لایت باکس را به‌صورت امانت و یا رایگان در اختیار فروشگاه‌های مورد نظر خود قرار می‌دهند. این نوع تبلیغ، با توجه به هزینه و قیمت مناسب و نیز تأثیر زیاد بر جلب مشتری، برای معرفی و آشنایی با نام برند و یا محصول مورد نظر می‌تواند روش مناسب و جالبی باشد.


انواع تابلو لایت باکس
لایت باکس کریستالی
لایت باکس برای استفاده در محیط باز (اوت دور)
لایت باکس آلومینیومی


گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه
هنگامی‌که نوبت به توان مالی و دسترسی نامحدود می‌رسد، استفاده از لایت باکس یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید بدان دست یابید. استفاده از تابلو لایت باکس برای کسب‌وکار چند مزیت دیگر هم دارد.
استفاده از تابلو لایت باکس به‌عنوان تابلو تبلیغاتی جلوی مغازه یا فروشگاه
چرا به‌جای استفاده از یک تابلو ساده در جلوی فروشگاه یا محیط کسب‌وکار خود از تابلو لایت باکس استفاده نمی‌کنید؟ با استفاده از لایت باکس می‌توانید از سایر کسب‌وکارهای اطراف خود برجسته‌تر به نظر آیید. وقتی مشتریان از کنار تابلوهای تبلیغاتی رد شوند، به‌سختی می‌توانند به‌ جای دیگری بنگرند! اگر کسب‌وکارتان در یک محیط شلوغ و پر رفت‌وآمد قرار دارد، این تاکتیکی بسیار مفید برای جذب مشتری است.


مزایای استفاده از تابلو لایت باکس برای کسب‌وکارها
صرفه‌جویی در مصرف برق
پایداری طول عمر بالا
امکان طراحی سفارشی
تغییر اسلاید
درخشندگی یکنواخت

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :