1397/07/18 15:15

تابلو سازی پاسارگاد، تابلوسازی برتر سال کشور

انتخاب تابلو سازی پاسارگاد ( آقای محسن رسولی ) به عنوان بهترین تابلو ساز سال 95 کشور
در اواخر سال 95 در کانال تخصصی تلگرامی تابلو سازان تبلیغات محیطی ایران ساز و کاری فراهم شد تا کلیه تابلو سازان کشور بتوانند بهترین پروژه های ساخته و نصب شده در سال 95 رو در کانال به نمایش بگذارند. به دلیل تبلیغات بالای کانال که ادمین های آن از صاحب نظران و بهترین فعالان صنف تابلو سازی به شمار میروند استقبال بسیار خوبی به عمل آمد هر روز تعداد بیشتری از تابلو سازان به عضویت کانال تابلو سازان تبلیغات محیطی در می آمدن تقریبا" تمامی تابلو سازی های درجه یک کشور عضو این کانال شدن با توجه به اهمیت مسابقه و گرم کردن مسابقه سراسری فضای مجازی کشور چندین شرکت معتبر و شناخته شده اسپانسر جوایز مسابقه شدن ، هر روزه کارهای بسیار زیبا و خلاقانه ای در کانال به نمایش گذاشته میشد. حدود 2 الی 3 ماه تا پایان سال 95 همه همکاران فرصت داشتند تا بهترین اثر تابلو سازی خودشون رو به نمایش همگان بگذارند.

 تابلو سازی پاسارگاد، تابلوسازی برتر سال کشور

پیشنهاد مطلب:

پروژه های برتر تابلوسازی

پروژه های غول پیکر تابلو سازی

شرکت تابلو سازی پاسارگاد هم با توجه به کثرت بسیار بالای پروژه ها چندین اثربرگزیده تابلو سازی خود رو داخل کانال گذاشت که در همان ابتدای لود شدن یکی از تصاویر تابلوها به نام کانتینر بیشتر همکاران به تعریف و تمجید از آن پرداختند. این اثر چندین حسن رو داشت ( کاری متفاوت و جدید بود که در هیچ کجای دنیا اجراء نشده است – از متریال خاصی استفاده شده بود، انتخاب گیاه و سبزی طبیعت در کنار فلز سرد و بی روح – زیبای و جذابیتی عالی داشت – نمای منحصر به فردی داشت که خود بیننده رو وادار به تماشا میکرد ) در این پروژه کارفرما آقای هوتن مکری تمامی اختیارات این تابلو رو به عهده آقای رسولی مدیریت تابلو سازی پاسارگاد گذاشتند. و فقط درخواست کاری متفاوت ، زیبا و خلاقانه رو داشتند که در کشور اجرا نشده باشد. بعد از این موضوع فکر زیادی در این رابطه شد و طرح های زیادی به کارفرما داده شد که آقای مکری مجدد انتخاب رو به عهده آقای محسن رسولی گذاشتند. کار بسیار سخت بود چون هیچکدام از تیم تابلو سازی شرکت پاسارگاد همچین طرحی رو نساخته و اجرا نکرده بودن با وجود همچین مشکلاتی در تمامی مراحل با توضیحات و شرح مراحل توسط آقای رسولی کار به مرحله اجرا درآمد برای انتخاب نوع گیاه داخل حروف و همچنین نوع نصب داخل حروف هم سختی زیادی کشیدیم ولی درانتها توانستیم اثری ماندگار در تابلو سازی کشور اجرا نماییم. که مزد تلاشمان رو از همکاران و اساتید بزرگوار دریافت نمودیم ارزش معنوی کاری که انجام شد باعث خشنودی کلیه عوامل تابلو سازی پاسارگاد شد و ما را به ادامه مسیر کاری امیدوار نمود.

تابلو سازی پاسارگاد، تابلوسازی برتر سال کشور

پیشنهاد مطلب:

نصب تابلو های برجسته در تابلو سازی

پروژه های انجام شده توسط شرکت تابلو سازی آریو پاسارگاد

تابلو کانتینر بعد از راه یابی به مرحله نهایی 10 اثر برگزیده سال 95 توسط هیئت اجرای مسابقات در کانال به رای گذاشته شد و همکاران عزیز و هنرمند صنف تابلو سازی این اثر رو با اختلاف حدود 2 برابر نسبت به اثر منتخب دوم به عنوان بهترین اثر تابلو سازی کشور در سال 1395 انتخاب نمودند. در همایش سراسری تابلو سازان تبلیغات محیطی ایران در سالن فدک تهران که جمع کثیری از همکاران در آن همایش حضور داشتند و همچنین مسئولین کشوری جناب آقای علیرضا محجوب نماینده مجلس ، دبیر کل خانه کارگر ، رئیس فراکسیون کارگری در این مراسم حضور بهم رساندن جوایز و همچنین تقدیر نامه ای به آقای محسن رسولی مدیریت شرکت تابلو سازی پاسارگاد به جهت انتخاب شدن به عنوان بهترین تابلو ساز سال 95 کشور اهداء شد.خبر این همایش و انتخاب در خبرگزاری نباپرس نیز انتشار یافت که بسیار دلگرم کننده بود.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :