1397/09/03 13:35

جایگاه تابلو استیل در صنعت تابلوسازی

جایگاه تابلو استیل در صنعت تابلوسازی


تیم حرفه ای سازنده تابلوهای شرکت آریو پاسارگاد قادر به ارائه طرحهای مختلف و منحصر به فرد به مشتریان گرامی است. تضمین کیفیت و دوام و درخشش بلند مدت و همچنین امکان قابلیت نصب نور از پشت اصطلاحا نور اندریک با پایه مخفی برای سری تابلوهای بدون نور نظیر تابلو استیل بر تابلوسازی آریو پاسارگاد است.
با وجود این که در زمان‌های کنونی و بعد از به روی کار آمدن تابلوهای مدرن، تابلو چلنیوم، تابلو پلکسی، تابلو لایت باکس، تابلو وکیومی و تابلو کامپوزیت در صنعت تابلوسازی و حروف سازی دیگر از حروف فلزی مانند مسی و برنجی و آهنی چندان استفاده نمی‌شود، ​تابلو استیل به دلیل داشتن طرح و ساختار جدیدتر و زیباتر هرگز از مد نیفتاده و هنوز افراد بسیاری طرفدار این نوع حروف هستند و امروزه طرح ها و رنگ های متنوع و زیباتری از حروف برجسته استیل در صنعت تابلو سازی ساخته و به بازار روانه شده است.
تابلو استیل، یکی از اعضای مجموعه تابلوهای فلزی است که از زمان شروع ساخت تابلوهای مدرن در ایران به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود. تابلو استیل در واقع هم خانواده تابلوهای فلزی است که از آغاز ساخت تابلوهای تبلیغاتی مدرن در صنعت تابلو سازی کاربرد زیاد و ظاهری بسیار زیبا دارند. در ساخت تابلو استیل، تابلوسازان توانایی هر گونه مانور در خلق و ساخت طرح های متنوع و جدید و باب هر سلیقه ای را دارند.
در زمان گذشته، به دلیل نبودن ابزار و تجهیزات مدرن تابلوسازی، هنگام ساخت تابلو استیل از قیچی دستی برای برش ورق سخت استیل استفاده میشد و برش به صورت دستی انجام میشد. این کار باعث کاهش کیفیت و زیبایی حروف استیل و تابلو استیل میشد و سطح براق این ورق را لکه دار میکرد و در لبه های آن موجهای اصلاح ناشدنی ایجاد میکرد. امروزه به لطف پیشرفت فناوری و استفاده از سی ان سی های مدرن برش ورق استیل بسیار سریع و بدون ایراد انجام میشود و زیبایی تابلو استیل ساخته شده را دو چندان کرده است. در واقع، تکنیک برش لیزر استیل در تابلوسازی به بهبود و افزایش کیفیت ساخت تابلو استیل کمک بسیار زیادی کرده است، به طوری که استادکار می تواند با استفاده از دستگاه لیزر، ورق استیل را به سادگی و با دقت بسیار زیادی برش دهد و محصول با کیفیت تری تولید کند.
گذشت زمان باعث زنگ زدگی استیل 304 نمی‌شود. امکان استفاده از تابلو استیل در فضاهای داخلی و خارجی وجود دارد. درخشندگی بالایی دارد و توجه دیگران را به خود جلب میکند. عمر مفید و مقاومت بالایی دارد. امکان استفاده از آن با نور پشت و بدون نور وجود دارد. نمای شبانه بسیار شیک و جذابی دارد. این ها همه مزایای تابلو استیل است که باعث شده استفاده از این نوع تابلو همچنان در صنعت تابلوسازی مرسوم باشد.
شرکت آریو پاسارگاد با سالها تجربه در امور تبلیغاتی و تابلو سازی با شعار کیفیت متریال اولیه، همگام با جدیدترین متد روز دنیا و با در اختیار داشتن تیم طراح خلاق تا آخرین مرحله در کنار شماست ساخت تابلو استیل بسیار زیبا و با کیفیت تخصص ماست.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :