1397/09/10 11:03

جایگاه تابلو چلنیوم در تابلوسازی

جایگاه تابلو چلنیوم در تابلوسازی
زمان انتخاب یک تابلو تبلیغاتی برای نمای بیرونی محل یک کسب و کار، تابلو چلنیوم نخستین گزینه ای است که به فکر آن می افتید. تابلو چلنیوم یک راه حل ساده و کارآمد با منظره ای کلاسیک برای فروشگاه یا سایر کسب وکارهاست. سفارشی سازی تابلو چلنیوم، مانند سایر تابلوهای مدرن و تابلوهای فروشگاهی به دلیل تنوع در فونت، رنگ و حتی نمای گرافیکی کار آسانی است.
تابلو چلنیوم گزینه ای مناسب برای تابلوی بیرونی یک ساختمان بشمار میرود. شما میتوانید از مزایای این نوع تابلوسازی در معرفی و تبلیغ محصولات، خدمات و برند خود بهره ببرید.
علاوه بر ویژگی های متنوع برای اندازه، فونت و رنگ، یکی از ویژگی های مهم که می‌توان برای تابلو چلنیوم از آن استفاده کنید، روشنایی تابلوسازی است. در تابلوسازی برخی از تابلوها با نور از پشت روشن می‌شوند و به آن ها تابلوسازی نور هالوژنی گفته می‌شود که یک هاله نور هالوژنی در اطراف حروف تابلو ایجاد میشود. تابلوهای با نورپردازی از جلو از گزینه های رایج حروف تابلو چلنیوم هستند.
راه اندازی یک کسب‌وکار جدید یا تاسیس محل جدید برای یک برند پرهزینه است. علاوه براین انجام تغییراتی مانند تعمیرات و بازسازی نمای بیرونی ساختمان را هم به آن اضافه کنید. تابلو چلنیوم گزینه مناسب یک تابلو سازی بدون پرداخت هزینه زیاد را فراهم می‌کند. در کنار این ویژگی تابلو چلنیوم در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم است و میتواند هزینه پرداخت شده را نیز جبران کند.
تابلو سازی استفاده شده در انواع تابلو چلنیوم نسبتا در هر اندازه، شکل یا رنگ موجودند. اگر شما بدنبال حروف در اندازه بزرگ هستید، مانند آنچه در بزرگراه ها بکار میرود یا اگر بخواهید از تابلوسازی کوچک استفاده کنید که در یک فروشگاه یا مغازه در یک ساختمان کوچک بگنجد، تابلو چلنیوم و حروف چلنیوم می‌تواند تمامی این نیازها را برآورده سازد.
تابلو تبلیغاتی می تواند اثری سریع و دائمی بر روی عملکرد یک کسب و کار بگذارد، تابلوسازی میتواند با هدایت نگاه و ذهن مشتریان به سمت برند شما، مانند تیم فروش نهفته عمل کند. برخی مشتریان ترجیح می دهند بدون کمک از متخصصان و کارشناسان فروش و فقط با کمک و راهنمایی تابلو تبلیغاتی اقدام به خرید نمایند. تابلو سازی آریو پاسارگاد با بهرگیری از تجربه و تخصص کارشناسان، طراحان و تیم اجرایی خود، راهنمای کسب و کارهای نوپا و برندهای معتبر در راه اندازی و اجرای تابلوهای تبلیغاتی مدرن، زیبا و جذاب است و همواره میتوانید با تماس با کارشناسان مجرب تابلوسازی آریو پاسارگاد از مشاوره رایگان آنها بهره مند شوید.
با اینکه داشتن تابلو تبلیغاتی می‌تواند تاثیر مثبت و زیادی بر روی فروش شما بگذارد، اما این بدان معنی نیست که برای این کار به تعداد زیادی تابلو تبلیغاتی نیاز دارید که تمام فضای خالی را پر کنند. بهترین حالت آن است که برای کسب و کار خود بهترین نوع تابلو تبلیغاتی را سفارشی سازی کنید. برای آنکه بتوانید بیشترین استفاده را از تابلوسازی ببرید، نیاز به طراحی حرفه ای یک تابلو دارید، تا علاوه بر زیبایی، بهتر دیده شوید.
صر‌نظر از نوع تابلویی که انتخاب میکنید، باید توجه کنید که به استانداردهای آن پایبند باشید، زیرا 70 درصد مشتریان عقیده دارند که تابلوهای فروشگاهی نشان دهنده ای مطمئن برای برتری محصولات و خدمات است. علاوه بر این، 50 درصد افراد عقیده دارند که احتمال رفتنشان به فروشگاهی که تابلوهای اشتباه در آن نصب شده است یا تابلوی خوبی ندارد، کمتر است.
تابلوهای فروشگاهی که طراحی زیبا و جذابی دارند و در جای مناسب نصب شده باشند، میتوانند محصولات جدید را بهتر معرفی کنند و فروش حال و آینده شما را افزایش دهند و همزمان و به خودی خود به جذب نگاه مشتریان کمک کنند. علاوه بر این، آنها میتوانند اطلاعات لازم در مورد محصول و خدمات شما را به مشتریان بدهند و نشان تجاری شما را در ذهن مشتریان تثبیت کنند. پس بهتر است برای برند کسب و کار خود از تابلو تبلیغاتی مناسب با پیامرسانی سریع و تاثیرگذار استفاده کنید تا بدون منحرف کردن ذهن مشتریان با اطلاعات نامناسب بهترین پیام را به آنها برسانید و به خوبی بتوانند مسیرشان را انتخاب کنند.
در بسیاری موارد، صاحبان کسب و کار از تابلو چلنیوم برای نمایش اطلاعات برند خود برای مشتریان استفاده میکنند.
حروف تابلو چلنیوم را میتوان بطور مستقیم بروی دیواره نصب کرد. بسیاری عقیده دارند حروفی که به طور انفرادی نصب میشوند، بهتر از حروفی هستند که روی لوله کابل قرار می‌گیرند. هنگام نصب حروف تابلو چلنیوم بصورت مجزا، شخصی که قرار است حروف تابلو چلنیوم را نصب کند، باید الگوی مناسبی برای تابلوسازی طراحی کند. بعد با استفاده از دریل سوراخهایی را برای حروف تابلوسازی و قطعات الکترونیکی در دیوار ایجاد کند. از آنجایی‌که این روند کمی طولانی تر است، از روش نصب بر روی لوله کابل مقداری پرهزینه تر است.

مقالات مرتبط:

جایگاه تابلو چلنیوم در تابلوسازی

تابلوسازی برای کسب و کارهای مختلف

نقش و اهمیت تابلوسازی در نمایش برند

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :