مقالات تابلو سازی و نمای ساختمان
1398/08/04 10:08

تابلو فروشگاه روشی برای جذب مشتری بیشتر

تابلو فروشگاه روشی برای جذب مشتری بیشتر

فروشگاه های بزرگ و کوچکی در کوچه ها، محله ها و خیابان ها دیده اید. تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که چرا برخی از این تابلو فروشگاه ها انسان را به سمت خود جذب می کنند، و برخی دیگر نه؟ تابلو های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند، که هر کدام دارای ویژگی ها و زیبایی های خاصی می باشند.
از این رو برخی از تابلوهایی که بر سردر فروشگاه ها نصب می شوند، جلوه ای خاص دارند و انسان را به سمت خود می کشانند. تابلو سازی حرفه ای که مدتیست از محبوبیت برخوردار شده است، در زمینه تابلو فروشگاه نیز فعالیت می کند.
باید بگوییم تابلو های تبلیغاتی که در دنیا طراحی و ساخته می شوند، همگی زاده خلاقیت و مهارت طراحان خوش ذوقی هستند که در این حرفه فعالیت می کنند. اما هر تابلو سازی باید بداند برای طراحی تابلو فروشگاه از چه طرحی استفاده نماید.
مثلا برخی از فروشگاه هایی که به صورت زنجیره ای در سراسر ایران پراکنده هستند، باید از یک طراح برای تابلو های خود استفاده کنند. نمی توانیم برای هر شعبه از این فروشگاه ها تابلو فروشگاه جدید طراحی کنیم. به همین دلیل باید در نوع طراحی و متریال هایی که در آن به کار برده می شود بسیار دقت نماییم.

تابلو فروشگاه تابلوسازی آریو پاسارگاد

 پیشنهاد مطلب: بهترین روش برای تشخیص بهترین تابلو سازی

 

حروف تابلو استیل و طراحی خاص برای تابلو فروشگاه
یکی از ورقه هایی که در صنعت تابلوسازی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است، ورقه های استیل هستند. حتما با تابلو فروشگاه های زیادی از جنس ورقه های استیل روبرو شده اید. علت استفاده از این ورقه ها و حروف در تابلوهای تبلیغاتی، کاربرد آسان و زیبایی آنها است.
از دیرباز در صنعت تابلوسازی ایران این حروف مورد استفاده قرار گرفته اند. زمانی که اقدام به سفارش طراحی و ساخت تابلو فروشگاه می نماییم، باید بدانیم این تابلو ابتدا برای چه مکانی طراحی و ساخته میشود. این که آب و هوای آن منطقه چگونه است، آفتابی یا همیشه بارانی است، فروشگاه در کجا قرار دارد، تابلو باید چه طراحی داشته باشد و... .
همگی این موارد از اهمیت برخوردار هستند. پس از آن می توانیم انتخاب کنیم از چه حروفی برای تابلو فروشگاه خود استفاده نماییم.
مثلا اگر فروشگاه در خارج از شهر قرار دارد، بهترین انتخاب برای تابلو فروشگاه استفاده از حروف استیل است. زیرا این حروف به دلیل داشتن درخشندگی فوق العاده زیاد، در شب چشم انداز زیبا و جذاب تری نسبت به دیگر تابلو های تبلیغاتی خواهند داشت.
علاوه بر آن این تابلوهایی که با حروف استیل ساخته می شوند، در برا هرگونه آب و هوایی از مقاومت و دوام برخوردار هستند. به همین دلیل زمانی که اقدام به سفارش تابلو فروشگاه می نماییم، می توانیم حروف استیل را در اولویت خود قرار دهیم.
تابلوهای استیل به هیچ عنوان مات و کدر نمی شوند. این تابلو های تبلیغاتی به هیچ عنوان زنگ نمی زنند. پس می توانند در هر شرایط آب و هوایی نصب و مورد استفاده قرار گیرند. همانطور که گفتیم برخی فروشگاه ها نیاز به تابلو فروشگاه های زنجیره ای دارند. از این رو این نوع حروف می توان بهترین انتخاب برای طراحی و ساخت تابلو به شمار رود.

 پیشنهاد مطلب:

آغاز فعالیت تابلوسازی و تاسیس کارگاه تابلوسازی

تابلو سازی مقرون به صرفه برای تبلیغات موثر

 

ایده پردازی شرکت های تابلو سازی در طراحی تابلو
شرکت های بزرگی در زمینه طراحی و اجرای تابلو های تبلیغاتی به فعالیت میپردازند. اما تنها شرکت بزرگ و خلاق تابلوسازی آریو پاسارگاد در زمینه طراحی و ساخت تابلو فروشگاه مهارت به خرج داده و ایده پردازی می کند.
معمولا پروژه های بزرگی چون ساخت تابلو فروشگاه های زنجیره ای نیاز به افرادی با مهارت بالا دارد. از این رو هر شرکتی نمی تواند اقدام به طراحی و ساخت این دسته از تابلو های تبلیغاتی نماید. اما از آنجایی که شرکت ما دارای سابقه درخشانی در این زمینه است می تواند انتخاب مناسبی برای سفارش این دسته تابلو ها باشد.
تمامی طراحانی که در این شرکت به فعالیت میپردازند، روزها زمان می گذارند تا طراحی خاص و نابی را برای تابلو فروشگاه به اجرا درآورند. هیچ کدام از طراحی های تابلوسازی آریو پاسارگاد را نمی توان در دنیا مشاهده نمود. زیرا تمامی این طراحی ها با مهارت و خلاقیت طراحان به ثبت رسیده است.
شاید با خودتان بگویید مگر ممکن است ایده های طراحی تابلو های تبلیغاتی خود ساخته باشد؟ باید بگوییم بله ممکن است. زیرا طراحی تابلو فروشگاه نیز همچون طراحی تابلو های دیگر نوعی هنوز به شمار می رود. به همین دلیل یک تابلو سازی که وارد این حرفه می شود، باید بیش از هر چیزی خلاقیت و هنر طراحی داشته باشد.
یکی دیگر از نکاتی که در صنعت تابلو سازی از اهمیت برخوردار است، جسارت در طراحی است. برخی از تابلو سازها از ایده پردازی لذت می برند. از این رو می توانند موفقیت بیشتری بدست آورند. برای این که تابلو فروشگاه طراحی شده شما در دنیا به شهرت برسد، کافیست خودتان را در هنر غرق کنید.
نترسید و با جسارت طراحی کنید. این ویژگی در تمامی طراحان تابلو های تبلیغاتی شرکت تابلو سازی آریو پاسارگاد وجود دارد. به همین دلیل بیشتر طراحی های تابلو تبلیغاتی که توسط این شرکت انجام شده است، مدل مشابهی ندارند.

 پیشنهاد مطلب: تبحر در تابلوسازی و جذابیت تابلو مغازه

 

دلایل ماندگاری تابلو های تبلیغاتی
می دانیم که تابلو ها در اصل شناسنامه محل مورد نظر به شمار می روند. از این رو تابلو فروشگاه هایی که طراحی می شوند ممکن است سالها مورد استفاده قرار گیرند. باید این تابلو ها از کیفیت بالایی برخوردار باشند. تابلو هایی که برای فروشگاه های زنجیره ای طراحی می شود، هزینه ی گزافی در بر دارد.
نمی توان هر ساله اقدام به ساخت تابلو فروشگاه های جدید نمود. پس یک تابلو ساز ماهر باید به این مسئله دقت ویژه ای داشته باشد. از متریال هایی برای طراحی تابلو های فروشگاهی استفاده کند که بتواند چندین سال عمر مفید داشته باشد.
بیشتر فروشگاه هایی که به استفاده از تابلو فروشگاه اقدام می کنند، به دنبال این هستند که برند فروشگاه های خود را به مشتری معرفی کنند. اگر این تابلو ها پس از یک یا دو سال خراب شده یا آسیب ببینند. مسلما مشکل بزرگی به وجود خواهد آمد.
می توانیم بگوییم در میان تابلو فروشگاه هایی که توسط شرکت های معروف دنیا طراحی و اجرا می شوند، بهترین تابلو ها، تابلو های استیل هستند. درست است که استفاده از این تابلو ها از قدیم الایام رواج داشته است، اما هنوز هم این تابلو ها از مد نیفتاده اند.
زیبایی خود را حفظ کرده اند و با طرح های جدید به راحتی خودشان را وفق داده اند. از این رو استفاده از حروف استیل در تابلو فروشگاه می تواند ایده ای عالی به شمار رود. یکی دیگر از مزایای استفاده از این تابلو ها، نیاز به رنگ آمیزی و پرداخت کاری نداشتن حروف استیل است.
پس ساخت تابلو های به روز و مدرن خودتان را به ما بسپارید، تا شما را با طراحی های ناب و منحصر به فرد متعجب کنیم. تجربه ثابت کرده است طراحی زیبا تابلو های تبلیغاتی، در جذب مشتری بیشتر تاثیر گذارتر است.

آشنایی با سایر متریال تابلوسازی: " تابلو مغازه " " تابلو چلنیوم " " تابلو پلکسی "

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :