تابلو نئون

نور خیره کننده تابلو نئون

تابلو نئون با نور خیره کننده و رنگهای متنوع به شکل کامل قابل مش​اهده است. ​تابلو نئون در صد سال اخیر دین خود را به ما ادا کرده است و همچنان این منبع  نور گسترده در خدمت دنیای بازرگانی است. مغازه ها، منازل، مراکز خرید، رستوران ها ، هتل ها و مراکز تفریحی: تابلوی نئون سخاوتمندانه هر محیطی و مغازه ای را به مکانی زنده و شاد و پویا مبدل میکند. با توجه به قابلیت انعطاف پذیری و قابلیت اجراء در هزاران شکل و طرح و حروف نوشته نئون به انتخابی دلپذیر تبدیل شده است و پاسخگوی انواع سلیقه هاست.

نئون

لوله های رنگی انعطاف پذیر تابلو نئون را تشکیل میدهند. برای رنگبندی از ترکیب چند نوع گاز استفاده میشود که لوله ها را پر میکنند.

دوام و کیفیت بالا

نور زیبا و خلاقیت بیشتر

جذابیت تابلو نئون و قیمت تابلو نئون

نور سریعترین و آسانترین راه ممکن برای تغییر فضای اکثر مکانهاست. این نکته ارزشمند و مهم در تجارت کاملا به چشم می آید. دیزاین و طراحی مراکز خرید و مغازه ها و رستورانها با نور تابلوهای نئون راهی مقرون به صرفه و آزمایش شده است. تابلوهای نئون از لوله های مملو از گاز که به شکل حروف یا اشکال خم میشوند ساخته میشود، نوع گاز موجود در لوله تعیین کننده رنگ نور ساطع شونده خواهد بود. برای مثال گاز آرگون رنگ آّبی روشن و نئون قرمز روشن را تولید میکند. برای شکل دادن به لوله از تکنیک دمیدن استفاده میشود. طرح مورد نظر را روی ورق مقاوم در برابر آتش با حرارت 1200 درجه فارنهایت درون دستگاه به مدت 30 ثانیه قرار داده میشوند و وقتی شیشه به اندازه کافی نرم شد، قابل انعطاف وآماده خم شدن است. در انتها برای بازگرداندن قطر اصلی شیشه هوا را از انتهای لوله دمیده و شکل لوله مدام با الگو مقایسه میشود تا به طرح مورد نظر برسد. پس از شکل دادن به لوله شیشه و بریدن اضافات و تخلیه پودر موجود در لوله، گام بعدی ترکیب الکترودهای لوله نئون با یکدیگر است. اضافه کردن جیوه برای درخشندگی رنگ گاز آرگون ضروری است اما اگر گاز انتخابی نئون باشد نیازی به اضافه کردن جیوه نمی باشد. در انتها پشت تابلوی نئون را به رنگ سیاه درمی آورند و پس از آن لامپ را با ولتاژ بالا حدود 30 دقیقه روشن نگه میدارند تا رنگ خشک شود و از آن مهم تر جیوه از حالت مایع به گاز تبدیل شود. اکنون تابلو آماده است، آن را روی  پلکسی گلس بی رنگ یا تیره نصب کرده و به ترانس برق نئون که مبدل برق استاندارد شهری به ولتاژ مورد نظر برای نئون است وصل میگردد. با توجه به قیمت پایین نئون و سود بسیار پایین و شکنندگی فراوان این محصول شرکت تابلوسازی آریو پاسارگاد از قبول سفارشات تابلو نئون در ابعاد کوچیک معذور می باشد و فقط سفارشات با متراژ بالای 50 متر انجام میگردد.

طـبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از محتوای متنی و نمونه کارهای طراحی و اجرا شده توسط ​شرکت تابلوسازی آریو پاسارگاد، پیگرد قانونی دارد. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تابلو سازی آریو پاسارگاد می باشد.