تعرفه های تابلوسازی و مبنای درست قیمت گذاری آن

یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب هر خدمت یا محصولی،میزان بودجه و قیمت آن است، جدا از پارامتر های مانند کیفیت و جنس و متریال، صاحبان پروژه بدنبال قیمت مناسب هستند.
در تابلوسازی مساله قیمت و تغرفه تابلو سازی مورد بسیار حائز اهمیتی برای مشتریان است.

ما در تابلوسازی های مختلف شاهد قیمت گذاری های متنوع هستیم. شما ممکن است به تابلوسازی های مختلف مراجعه کنید و با دامنه متغیرقیمت ها روبرو شوید ،آیا سوال پیش آمده که :
• چرا با دامنه گسترده تنوع قیمت روبرو میشویم؟
• مبنای تعرفه و قیمت گذاری تابلوسازی چیست؟
• آیا متریال های مختلف تابلوسازی با قیمت های مختلفی ارائه میگردد؟
• چگونه قیمت دقیق را متوجه بشوم؟
• کدام برند تابلوسازی معیار قیمت دقیق تری دارد؟

 

وقتی شما بدنبال قیمت تابلوسازی هستید عوامل بسیار زیادی در آن موثر است که باید مدنظر قرار دهید.
این عوامل عبارتند از:
1- میزان بودجه خودتان
2- کیفیت متریال تابلوسازی
3- دامنه انتخاب و وسعت طرح تابلو سازی


شما باید برای خود ابتدا خط و مشی را مشخص نمایید،زمانی که میزان بودجه خود را مشخص نمایید زودتر به هدف می رسیدو مساله بعدی این است که بدنبال چه کیفیتی هستید؟
گاهی وقت ها ممکن است با صرفه جویی یا تشکیک در مورد قیمت واقعی تصمیمی اشتباه بگیرید و آن تصمیم جز ضرر برای شما چیز دیگری ندارد و این موضوع شامل هزینه ها و تعرفه های جدید می شود و باید دوبرابرهزینه کنید.
روی انتخاب خود کاملا تمرکز کنید ، زیرا یک انتخاب خوب جلوی هزینه های مازاد را برای شما میگیرد.
انتظار خود را از طرح تابلو و سبک اجرای آن مشخص نمایید اینگونه می توانید به نتیجه واحدی برسید.
حال وقتی موارد بالا را کامل مشخص کنید میتوانید انتخاب شایسته ایی داشته باشید که شما را راضی نگه دارد و قیمت و تعرفه تابلوسازی برای شما کاملا ملموس خواهدبود.
حال میخواهیم در مورد تعرفه و قیمت ها در شرکت تابلوسازی پاسارگاد صحبت کنیم، از آنجایی که تابلوسازی آریو پاسارگاد با افتخارآفرینی های فراوان و رزومه و نمونه کارهای قدرتمند تابلوسازی و اصول مشتری مداری توانسته است اعتماد مشتریان را بدست آورد، بر آن شدیم تا اصول و مبنای قیمت گذاری را در این مجموعه پرتلاش و با قدمت و با تجربه که سال های متمادی در صنعت تابلوسازی فعال است توضیح دهیم.
قیمت گذاری در تابلوسازی پاسارگاد کمی متفاوت است بنا به دلایلی شفاف که خدمت شما ارائه میگردد:


1-کیفیت متریال :
متریال و جنس استفاده شده در شرکت تالبوسازی پاسارگاد مبنای مشخص شدن قیمت و تعرفه است.در تابلوسازی پاسارگاد هیچ گاه کیفیت فدای کمیت نمی شود زیرا ما به ماندگاری و قواعد کیفیتی بسیار اهمیت می دهیم و به مشتری صادقانه می گوییم که دلایل این قیمت برای این محصول چگونه تعیین میشود و از نظر تابلوسازی پاسارگاد این جریان باید آگاهانه باشد تا مشتری براحتی تصمیم بگیرد که چه جنسی و با چه کیفیتی را خریداری میکند. به طور مثال اگر بداند که تابلویی که دریافت کرده برای او بیشتر از تابلو هایی که با اختلاف قیمت پایین ولی عمر کوتاه و بی کیفیت است.
در تابلوسازی آریو پاسارگاد هدف فقط کیفیت تابلو و رضایت مشتری از این امر است.

2-ماندگاری کیفیت :
بارها و بارها پیش آمده مراجعه کنندگان و مشتریانی داشتیم که از تابلو خود و هزینه ایی که کرده اند ناراضی بودند و با توجه به گفته هایشان تابلومغازه و یا سردرب مغازه و کسب و کارشان مشکل روشنایی و قطعی داشته و یا رنگ پریدگی و ...
ما به مشتریان همیشه اعتماد هدیه میدهیم و جلوی ضرر مالی آنها را همان ابتدا صادقانه به آن ها می گوییم زیرا احساس می کنیم که مشتریان در واقع خانواده ما هستند و اگر کاری می خواهیم ارائه دهیم در واقع آن کار را با حسن نیت و قیمتی صادقانه برای خانواده خودمان اجرا می کنیم.این اصل باورپذیری مشتریان را بسیار بالا برده است که تابلوسازی پاسارگاد هدفش فقط گرفتن پول نیست بلکه بهترین راهکار ممکن برای اجرای یک تابلو مناسب شما است تا با رضایت دل همیشه به آن تابلو نگاه کنید و ضرر مالی هم نداشته باشید.


3-طرح خلاق و هنری
تابلوسازی یک هنر و خلاقیت بصری است و این مورد را بارها متذکر شده ایم که این تابلو ها میتواند هر کدام اثری خلاق باشند و دیدگاه ما فقط اجرای فنی و تکنیکی تابلوسازی نیست. ارزش کار هنری در این است که تفاوت در آن حس می شود و صرفا اجرای حروف یا اشکال مختلف نیست و هدف تابلوسازی برای مشاغل هم توجه مخاطبین است، یک مغازه میخواهد در انبوه گسترده تابلوهای تبلیغاتی دوروبر خود دیده شود و این ارزش آفرینی و هنر خلاق عملا با فکر و حوصله و زیبایی شناسی اتفاق می افتد و تیم تابلوسازی پاسارگاد تمام هدف خود را روی ارائه کاری متفاوت و خاص و هنرمندانه گذاشته است.


4- مشتری مداری
اصلی که همیشه تابلوسازی پاسارگاد پیروآن است اصول مشتری مداری است دراستعلام قیمت های تابلوسازی چه در ارائه خدمات و نصب تابلو و ... تابلوسازی پاسارگاد برای مشتریانش احترام زیادی قائل است و معتقد است مشتریان از خانواده خود هستند که باید صادقانه آن ها را در انتخاب محصول و خدمات راهنمایی کرد به همین جهت تمامی قیمت ها و تعرفه های تابلوسازی بصورت شفاف و صادقانه به مشتریان با تمام جزییات ارائه میگردد.
در پایان از شما همراهان گرامی تابلوسازی پاسارگاد خواهشمندیم با نظرات سازنده خود مارا همراهی نمایید.