• حرفه یا شغل تابلوسازی

  تابلوسازی حرفه و شغل هنرمندان بزرگی هست که با قلم و هنر دست خود زیبایی را به سردرب تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ کشور بوجود می آوررند. تابلوساز کسی هست که با هنر ظریف و مهارت مثال زدنی خود باعث رونق و فروش بهتر کاسب ها این کشور میگردد.
 • ویژگی های تابلو چلنیوم خوب

  تابلو چنلیوم یک محصول با کیفیت و استاندارد روز جهانی، خاص و پر فروش برای مغازه ها، فروشگاه ها و ساختمان ها می باشد. امروزه استفاده از این نوع تابلو بسیار گسترده شده است. اما یک تابلو چلنیوم باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در این مقاله به ویژگی های تابلو چلنیوم خوب در طراحی و اجرا می پردازیم.
 • تبحر در تابلوسازی و جذابیت تابلو مغازه

  شرکت های بزرگی در دنیا هستند که اقدام به تابلو سازی می نمایند. اما همه این شرکت ها نمی توانند به محبوبیت بالایی دست یابند، به نظر شما علت چه می تواند باشد. تابلو سازی یکی از حرفه های حساس و ظریف است. باید در این حرفه خلاقیت بالای طراحی داشت و ایده های نو وارد بازار نمود. تا بتوان به موفقیت بالایی دست یافت.

 • آغاز فعالیت تابلوسازی و تاسیس کارگاه تابلوسازی

  تابلو های تبلیغاتی که در کارگاه تابلو سازی طراحی و ساخته می شوند، همگی باید دارای مشخصه های خاصی باشند. مثلا این تابلو ها باید توسط افراد ماهر و خلاق طراحی شوند. از مواد اولیه با کیفیت برای ساخت تابلو استفاده شود، و در انتها باید این تابلو ها هزینه ی سنگینی را برای مشتری به بار نیاورند.
 • بهترین روش برای تشخیص بهترین تابلو سازی

  انتخاب بهترین تابلوسازی شاید برای مشتری کمی مشکل باشد. اما اگر در زمینه تابلو سازی اطلاعات کانلی بدست آوریم مسلما این مسئله می تواند بسیار ساده و حتی راحت باشد. این که تابلو با چه متریال و مواد اولیه ساخته شده است، کیفیت مواد چگونه است و طراحی چه ظرافتی دارد، همگی می توانند به انتخاب تابلو ساز کمک شایانی نمایند.
 • تابلو کامپوزیت محبوب ترین تابلو تبلیغاتی

  تابلو کامپوزیت نوعی از تابلو های تبلیغاتی به شمار می رود، که از ورقه های کامپوزیت تولید و طراحی می شوند. می توانید به راحتی بر روی این نوع از تابلو ها از حروف برجسته استفاده نمایید. کم بودن قیمت تابلو های کامپوزیت منجر شده است تا در میان تابلو های تبلیغاتی از محبوبیت برخوردار شوند.
 • تابلو سازی مقرون به صرفه برای تبلیغات موثر

  تابلو های تبلیغاتی که در تابلو سازی مقرون به صرفه طراحی و تولید می شوند، دلیل بر بد بودن یا بی کیفیت بودن آنها نیست. این تابلو ها بسته به موارد خاصی از قیمت کمتر و مناسب تری برخوردار هستند. اما تابلو های تبلیغاتی فلکسی فیس یا بنری از جمله ارزان قیمت ترین تابلو ها به شمار می روند.
 • تابلو فروشگاه روشی برای جذب مشتری بیشتر

  یکی از تابلو های تبلیغاتی که توسط بهترین طراحان و تابلو سازان نصب و اجرا می شود، تابلو فروشگاه است. فروشگاه های زنجیره ای به دلیل استفاده از یک طرح و مدل از تابلو، معمولا زمان بسیار بیشتری برده و از اهمیت بالاتری برخوردار هستند. از این رو لازم است ساخت این تابلوها را به شرکت هایی با مهارت بالا بسپاریم.
 • تابلوسازی و کاربردهای تابلو مغازه

  تابلو مغازه ، یکی از مهمترین و موثرترین عامل در میزان فروش و سرمایه گذاری برای ادارات ، فروشگاه ها و شرکت ها به کار می رود . چرا که این روش نسبت به سایر روش های تبلیغاتی از جمله تراکت ها موثرتر و چشمگیرتر می باشد و معمولا بر سر در شرکت ها ، فروشگاه ها و یا داخل اتوبان ها نصب می گردد.
 • کدام تابلو مناسب شغل شماست؟(قسمت دوم)

  در قسمت قبل گفتیم که مشخصه هایی که برای تابلو مشاغل خاص در نظر گرفته می شوند، عبارتنداز: "ابعاد"، "رنگ"، "متریال"، "فونت"، "نورپردازی"، "طراحی برای حروف برجسته و سه بعدی"، "اَشکال، خطوط، شکلک ها وطرح ها"، "ویژگی های محل نصب"، "گروه مخاطبان"، "ترکیب محتوا"

  و اکنون ادامه بحث

 • همه چیز در مورد تابلوسازی رستوران

  تابلو رستوران قبل از هر چیز، حرفه ی فرد را مشخص می کند و اولین قدم در تبلیغ می باشد که اهمیت آن بر هیچ فردی پوشیده نیست. به همین دلیل طراحی و سفارش مناسب تابلو ( تابلوسازی ) مشاغل مختلف، مرحله ای بسیار مهم در موفقیت کسب و کار شما محسوب می گردد.
 • طراحی حرفه ای تابلو سالن زیبایی

  تابلو سالن زیبایی مانند هر حرفه ی دیگری از رموز اصلی موفقیت و اولین پل ارتباطی با مشتریان محسوب می گردد که اگر به شیوه ی حرفه ای طراحی شده باشد و تمامی اصول در آن بکار رفته باشد قطع به یقین هر بیننده ای را به خود جذب خواهد کرد و تعداد مشتریان را افزایش خواهد داد. اگر با اهمیت و نحوه ی انجام این کار آشنایی ندارید این مقاله را از دست ندهید.
 • تابلوسازی برای سوپرمارکت

  هر شغل و حرفه ای برای کسب موفقیت و پیروزی در میدان رقابتی، علاوه بر اینکه باید دارای مزایای رقابتی بوده و کیفیت خدمات خود را افزایش و قیمت ها را تا حد امکان کاهش دهد، نیازمند طراحی حرفه ای تابلو مغازه نیز هست. لذا قصد داریم به بررسی تابلو سوپرمارکت و نکات طراحی آن بپردازیم تا به صاحبان این حرفه کمک بزرگی شده باشد و با اهمیت این مقوله بیشتر آشنا شوند.
 • آشنایی با تابلوسازی

  تابلوسازی در مغازه ها و مکان کسب و یا به صورت طراحی بیلبورد در فضاهایی مانند گذرگاه‌ها یا بزرگراه‌ها استفاده می شوند و در معرض دید افراد قرار می‌گیرند. این نوع از تابلوها هرچه دارای کیفیت، طراحی و نورپردازی بهتری باشند مطمئنا تاثیر بیشتری بر جذب مشتریان دارند. تابلوسازی در انواع مختلفی موجود می باشد که عبارتند از چلنیوم، پلکسی، ال ای دی، فلز، نئون پلاستیک، لایت باکس و تلویزیون‌های شهری،

 • معرفی انواع تابلو تبلیغاتی در تابلوسازی

  تابلو تبلیغاتی مغازه و فروشگاه می تواند در معرض دید افراد مختلف قرار بگیرد و به عنوان شناسنامه کاری شما عمل کند. تابلوهای تبلیغاتی امروزه دارای نقش مهمی در رونق تجارت و کار مغازه داران دارد. در صورتی که از تابلویی جذاب و مناسب استفاده کنید می توانید تا میزان زیادی موجب جلب توجه عابران به مغازه خود شوید.

 • انواع تابلو چلنیوم

  چلنیوم و یا چنلیوم ( channelium) که از دو واژه ی channel + aluminium ترکیب شده است، به یکی از انواع حروف برجسته گفته می شود که جهت اجرای تابلوهای تبلیغاتی کاربرد دارد. علاوه بر اینکه در سال های اخیر تابلوهای چلنیوم وارد بازار کشور ما شده اند اما وجود تنوع در اندازه، رنگ و به خصوص جذابیت این تابلو، آن را به یکی از پرکاربردترین متریال های تابلوهای تبلیغاتی تبدیل کرده است.
 • عوامل موثر بر قیمت تابلو مغازه

  ساخت و اجرای تابلو مغازه به عنوان تابلو سر درب مغازه و یا تابلو مغازه فروشگاه می تواند یکی از اولین مراحل و اقدامات جهت شروع هر نوع از کسب و کار و تجارتی باشد. اما در اینجا این موضوع مطرح خواهد شد که هزینه ی ساخت و اجرای تابلو مغازه توسط تابلوسازان چگونه تعیین می گردد؟
 • طراحی تابلو مغازه، برجسته ترین نوع تبلیغات

  تابلو مغازه، نوعی تابلو است که کاربرد تبلیغاتی دارد و در مکان هایی مانند ادارات، فروشگاه ها یا شرکت ها به منظور پیام رسانی و تبلیغ غیر مستقیم استفاده می شود. تابلو مغازه، رابط میان محصولات موجود در بازار و مشتریان است که می تواند با طرح های گوناگون، محصولات را به مشتریان عرضه کند.
 • اصطلاحات رایج و لوازم مورد نیاز در تابلو سازی مغازه

  در میان شیوه های تبلیغاتی بسیاری که موجود می باشد، تابلوسازی به عنوان بهترین نوع آن شناخته شده است، جهت ایجاد آشنایی بیشتر با اصطلاحاتی که در این صنعت وجود دارد و ممکن است شما اطلاعاتی درباره ی آنها نداشته باشید ما در ادامه قصد داریم در مورد تعدادی از این اصطلاحات رایج و همچنین متریال ها و ابزارهایی که در حیطه تابلو سازی استفاده می شود توضیحاتی را ارائه دهیم.
 • ویژگی های تابلو مغازه با کیفیت

  قدرت بالای تبلیغات در مکان هایی که از تابلو مغازه برای معرفی برند و محصولات خود استفاده می کنند بیش از مکان هایی می باشد که محصولات تبلیغاتی مانند بروشور و تبلیغات را به کار می برند. کیفیت بالای تابلو مغازه به نوع متریال مورد استفاده، تنوع در طرح و شیوه ی طراحی گرافیکی در آن، تجربه و تخصص تابلوساز و انتخاب بهترین رنگ برای تابلو مغازه و تناسب رنگ ها با محصولات و شغل مورد نظر بستگی دارد. البته توجه به این نکته ضروری است که برخی از موارد ذکر شده نیز به سلیقه مشتری وابسته است و مشتری پس از انتخاب محصول مورد نظر خود می بایست به کیفیت، دوام و نوع متریال نیز توجه داشته باشد.
صفحه 1 از 2 < 1 2 >