کارگاه تابلوسازی شرق و غرب تهران

 

کارگاه تابلوسازی غرب تهران و شرق تهران​ آریو پاسارگاد

کارگاه تابلوسازی با تجهیزات کامل آماده ارائه خدمات تابلوسازی به مشتریان عزیز میباشد. مشتریان گرامی میتوانند با تماس و ارسال درخواست سفارش و کارشناسی از طریق لینک واتساب و تلگرام در سریع ترین زمان ممکن سفارشات خود را دریافت نمایند مجموعه آریو پاسارگاد با سابقه بیش از 20 سال و ثبت برند در سال 90 با رزومه کامل و قوی بیشترین تعداد اثر تابلوسازی در سراسر کشور را به ثبت رسانده است.

ساخت تابلو چلنیوم و سفارشات طراحی تابلوهای مغازه و تابلو چلنیوم در اسرع وقت

اهمیت تابلو سازی

تابلوسازی چقدر در کسب و کار شما اهمیت دارد ؟

تا به حال برای شما پیش آمده زمانی که قصد ورود به مغازه ها، فروشگاه ها و یا مکان های تجاری و یا اداری را دارید اولین چیزی که توجه شما را به خودش جلب میکند تابلو آن کسب و کار است. میتوانیم به بیان ساده بگوییم تابلو مهمترین عامل شناسایی و تبلیغات موثر برای یک کسب و کار می باشد. اولین اساس ارتباط با مشتری و جذب مخاطب بیشتر تابلوی سردرب مغازه می باشد. مردم فروشگاه ها و کسب و کارهای مختلف را از طریق تابلوی آنها شناسایی میکنند. در دنیای امروز، تابلو های بسیاری در طول روز نظر ما را جلب می نماید سردرب مغازه ها، بیلبوردهای خیابان، بیلبوردهای تبلیغاتی پاساژها با توجه به درک صحیح مخاطب از اثر بصری به طور یقیین میتوان گفت تابلوسازی و تبلیغات محیطی اصلی ترین راه جذب مخاطب و بازاریابی در دنیای امروزه می باشد. یک اصل مهم که نباید فراموش شود این است که تابلو ها شناسنامه و هویت کسب و کار شما می باشند پس حتما در طراحی و ساخت و کیفیت تابلوها دقت فراوانی داشته باشید. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که یک تابلوی اثر گذار چه مقدار در فروش شما میتواند موثر باشد. اثرات یک تابلو برای کسب و کارتان پایدار هستند زیرا علائم بیرونی 24 ساعته روزانه، هفت روز هفته و 365 روز در سال مشاهده می شود. تابلو یک ابزار بازاریابی اقتصادی است به ویژه برای کسب و کارهایی که منابع مالی نامناسب دارند. در حقیقت، هزینه هر هزار نفر نسبت به سایر اشکال تبلیغات سنتی که شامل روزنامه ها، تلویزیون و رادیو هستند، به مراتب کمتر است. در تابلو های مغازه و فروشگاه ها ی مختلف معمولا باید فراوانی اطلاعات نادیده گرفته شود. شما باید کل موضوع را در پنج ثانیه یا حتی کمتر انتقال دهید. در عین حال، لازم است که خاص و سازگار باشد. این بخش ازکسب و کارتان  Call to Action از تابلوی شما است. طبق یافته های اخیر کارشناسان بازار بر روی ارزش تابلو ها و سردر های کسب و کارهای نوپا و کوچک  و همچنین تاثیر آنها در رفتار مشتریان ,با توجه به این مطالعات، حدود 75 درصد از پاسخ دهندگان یا هشت نفر از 10 نفر به خاطر تابلو ها  تشویق شدند که از فروشگاه بازدید کنند. 68 درصد اظهار داشتند که تابلو و سردر از یک مغازه خاص نشان می دهد کیفیت کالا آن به چه صورت است.از سوی دیگر، تقریبا 60 درصد از آنها پرسیدند که فقدان نشانه یا تابلویی مانع از ورود آنها به فروشگاه ها می شود. در همین حال، 60 درصد از موسسات تجاری، معاملات خود را اعلام کردند، فروش و سود (به طور متوسط ​​10 درصد) پس از تصمیم به ایجاد تغییر در تابلو ها افزایش یافت. ما به عنوان کارشناسان این عرصه با حدود بیست سال سابقه اجرایی و رزومه قدرتمند به لحاظ کیفیت شما را راهنمایی می کنیم. ما با هر مشتری مشاوره می کنیم و از سوالات مهم برای کمک به تصمیم گیری در مورد تابلو مناسب استفاده می کنیم جزئیات مربوط به بودجه، جو و محیط، ارتفاع، نور و مقررات و همه مسایلی که برای ایجاد یک تابلو مهم است، با دانستن این جزییات به شما راه را نشان می دهیم.اولین قدم شناخت ماهیت کارتان است:

  • آیا تابلوی یک ساختمان است و یا تابلوی اطلاع رسانی است؟
  • آیا تابلوی تجاری است؟
  • آیا تابلوی مغازه است؟
  • آیا در فضای باز قرار دارد یا فضای بسته؟

چلنیوم چیست ؟

قصد داریم در اینجا معروف ترین تابلو روز در بین مردم را بیشتر معرفی کنیم

تابلو چلنیوم

تابلو چنلیوم چیست؟ یا تابلو چلنیوم چیست ؟

 اگر در کشور ایران و یا در پیشرفته ترین کشورهای دنیا مشغول کسب و کار باشید بدون شک اقتصاد و کسب درآمد یکی از اصلی ترین دغدغه های شماست. هر کدام از ما به نوعی برای بهبود میزان درآمد خود در تکاپو هستیم. تبلیغات محیطی یکی از بهترین روش ها برای افزایش فروش و میزان درآمد است و تابلو چنلیوم یکی از بهترین انواع آن، چنلیوم در واقع نام ورقی است که از آلیاژهای آلومینیومی است. نام اصلی و بین المللی آن چنلیوم (channelium)  و خود این عبارت نیز از ترکیب دو واژه (channel + aluminium)  گرفته شده است. تابلو چنلیوم از جمله تبلیغاتی است که می تواند گویای برند و نوع فعالیت ما به تمامی کسانی باشد که در حال عبور از محل کسب و کار ما هستند. این تابلو همزمان با آغاز قرن بیست و یکم وارد عرصه تبلیغات شد و خیلی زود به سر درب اکثر فروشگاه ها و مراکز تجاری دنیا راه یافت. اولین بار ایده استفاده از تابلو چنلیوم در تبلیغات محیطی توسط اسپانیایی ها طرح ریزی شد. این تابلو به جهت ظرافت و زیبایی منحصر به فرد خود خیلی زود مورد توجه ایرانیان قرار گرفت و در کمتر از چند سال به عنوان پر تقاضاترین تابلو تبلیغاتی در کشور ما معرفی شد. مطمئنا بارها و بارها نمونه های مختلف این تابلو را در مراکز تجاری و یا فروشگاه های سطح شهر مشاهده کرده اید. این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در برابر نور آفتاب، گرما و سرما مقاومت کرده و تغییر شکل و رنگ نخواهد داد و از لحاظ زیبایی جلوه خاصی به تابلوها میدهد. از محاسن دیگر لبه چنلیوم، نوار اسفنجی گردگیر آن میباشد که شرکت سازنده آن را به خوبی طراحی و در نظر گرفته است که مانع ورود گرد و غبار و آب به داخل حروف می شود. لبه چنلیوم دارای یک روکش محافظ نایلونی بوده که تا زمان ساخت و نصب حروف بر روی قسمت براق خواهد ماند و مانع از ایجاد خط و خش بروی چنلیوم می شود و در پایان کار توسط نصاب به راحتی قابل جدا شدن می باشد.


انواع تابلو چنلیوم


طبیعی است که هر کدام از محصولات انواع مختلفی داشته باشند،
 تابلو چنلیوم نیز انواع مختلفی دارد.

1. تابلو چنلیوم خاموش
2. تابلو چنلیوم
 ساده
3. تابلو چنلیوم
 هفت رنگ 
4. تابلو چنلیوم
 الماسی
5. تابلو چنلیوم
 کریستالی
6. تابلو چنلیوم
 دوبل (رینگی)
7. تابلو چنلیوم
 لبه پانچ
8. تابلو چنلبوم
 استیل
9. تابلو چنلیوم
 لاس وگاسی