بهترین تابلوسازی در ایران انتخاب شد تا انتهای مقاله با ما همراه باشید

بهترین تابلو سازی ایران و بهترین تابلوسازی تهران ؟ رای بیش از 70 درصد تابلوسازی های ایران به ؟؟

چکیده این مقاله در رابطه با شناخت صحیح از بهترین تابلوسازی های ایران است. سعی میکنیم با ارائه راهکارهای مناسب شرایطی را فراهم نماییم تا با اطمینان از فاینال سفارش ساخت تابلو با مجموعه ای معتبر و شناخته شده ​همکاری داشته باشید. با شناخت صحیح از پشت صحنه تابلوسازها شما هزینه ی اشتباهی نمیکنید و تاثیر گذاری تابلو در روند فروش و شناخت کسب و کارتان بیشتر خواهد بود.

ساخت تابلو مغازه

یکی از ابزار معرفی کسب و کار ​است. نوع تابلو، نحوه طراحی و ساخت آن باعث جذب مشتری به کسب کار شما می‌شود. شرکت‌های زیادی در ​شغل تابلوسازی ​داخل ایران فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها با استفاده از متریال مختلف و جدیدترین ابزارهای ساخت تابلو اقدام به طراحی و تولید تابلو می‌نمایند. با ما همراه باشید تا اهمیت تابلوسازی، رمز و راز تابلوسازی و بهترین شرکت‌های تابلوسازی را معرفی کنیم.

اهمیت تابلوسازی در بهبود کسب و کار، سوزنی در انبار کاه نباشید

تابلو سردرب یکی از بهترین روش‌های تبلیغات و معرفی کسب و کار است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام ورود به فروشگاه، مغازه و محل‌های دیگر اولین چیزی که نظر شما را جلب می‌کند، تابلو آن مجموعه است. تابلو می‌تواند به راحتی باعث جذب مشتری شده و میزان فروش شما را افزایش دهد.

تابلو‌ شناسنامه کسب‌ و کار شما ​است. نداشتن تابلو باعث عدم معرفی برند شما به مشتریان  ​است. تابلوی ​با کیفیت، جایگاه فروشگاه و مجموعه شما​ را بالا میبرد. ساده ترین راه تبلیغات تابلو سردرب است که بدون هزینه در مراحل زیاد با یکبار شما میتوانید تا سالها نام و تبلیغات برند خود را در سردرب مغازه داشته باشید. تقریبا تمام کسب و کارها، فروشگاه‌ها و مجموعه‌های مختلف از تابلو استفاده می‌کنند. در واقع یکی از اولین و مهمترین قدم‌ها برای راه‌اندازی بیزینس، طراحی و ساخت تابلو مناسب با مجموعه شما است. اگر قصد ​ساخت تابلو برای مجموعه خود را دارید بهتر است به بهترین تابلوسازی تهران سفارش دهید، تا تابلویی با کیفیت طراحی کرده و با متریال ​درجه یک ​تحویلتان دهد.

بهترین شرکت تابلوسازی ایران را چه کسانی انتخاب میکنند؟

انتخاب تابلوساز برتر کشور چندین مرحله دارد، و شروع این پروسه از اعلامیه ها در گروه های تلگرامی، واتساب و اینستاگرام اتحادیه تابلوسازان برای شرکت در این مسابقه تابلوسازی است. بعد از ثبت نام شرکت های تابلوسازی و عضو اتحادیه که شناخته شده و صاحب برند معتبر و باسابقه هستند چندین نمونه تابلو طراحی و اجرا شده توسط هر مجموعه با دقت توسط یه تیم کارشناسی خبره و کاربلد بررسی شده و بعد از مشورت با پیشگسوتان و اساتید این حرفه 10 اثر برتر را جهت رای گیری در کانال ها و پیج های مختلف بارگزاری میکنند تا تمام تابلوسازان کشور که ثبت شده و صاحب نام و محل کسب دارند در این رای گیری شرکت کنند اثر برگزیده متعلق به هر شرکت تابلو سازی که باشد آن مجموعه از طرف کلیه تابلوسازان ایران به عنوان بهترین تابلوسازی تهران و بهترین تابلو سازی ایران معرفی خواهد شد.

خدمات تابلوسازی و تابلوهای که بهترین تابلو سازی ارائه میدهد چیست

 تابلو چلنیوم

از ​بهترین ​محصولات و خدمات تابلوسازی تابلو چلنیوم است. این ​مدل تابلو ​ظاهری شیک و مجذوب کننده دارد و ​مشتریان زیادی در نهایت تابلو چنلیوم را برای تابلو سردرب تایید میکنند. این نوع از حروف‌ برجسته‌ که درون آن‌ها لامپ‌​ اس ام دی بلوکی برای نور پردازی کار میشود​، رنگ بندی ​متوعی ​دارد و قابل ​عرضه در رنگ‌های طلایی، نقره‌ای، مشکی و سفید ​است. جهت شناخت بهتر این تابلو به صحفه تابلو چلنیوم در منوی محصولات مراجعه کنید.

  • تابلو چلنیوم ستاره‌ای : این مدل تابلو همانطور که از نامش پیداست ​اشکال ستاره‌ای در روی ورق پلکسی لیزر میشود که سبب درخشندگی و جذابیت بیشتر تابلو میگردد. نحوه ساخت این تابلو به این صورت است که از دو ورق پلکسی استفاده شده و با برش لیزر ورق رویه شکست نور ایجاد ​شده​ و شکست نور ایجاد شده باعث درخشندگی و بازی نور میشود. و تابلو شبیه آسمان پرستاره به نظر می‌رسد.
  • تابلو چلنیوم الماسی : این تابلو نیز مشابه تابلو چنلیوم ستاره‌ای است. نحوه ساخت نیز مشابه یکدیگر است، با این تفاوت که نحوه برش‌​ لیزر رویه پلکسی به صورت‌ ​دایره به قطر 4 میلیمتر و با فاصله انجام می‌شود. تفاوت در نحوه برش باعث شده شکل نهایی ایجاد شده متفاوت بوده  و مدل آن به تابلو الماسی معروف شود.
  • تابلو چلنیوم کریستالی : نوع دیگری از تابلوی چلنیوم، تابلو چلنیوم کریستالی است. استفاده از سنگ های یخی و کریستالی با رنگ های مختلف بر رویه پلکسی گلس شفاف از جمله ویژگی‌های این نوع تابلو می‌باشد. سفارش این مدل تابلو به جهت ایرادات زیاد به هیچ عنوان توصیه نمیشود. معمولا بهترین تابلو سازی از این متریال استفاده نمیکنند.
  • تابلو چلنیوم رینگ یا دوبل : کار کردن دو ورق پلاستیک روی هم به صورت دو رنگ و به اصطلاح دوبل و یا به شکل رینگ باعث دید بهتر و ظاهری قشنگ تر برای تابلو میگردد. لبه یا رول چنلیوم - چلنیوم با اشکال مختلف نیز برای کانال دور حروف موجود است. که ساید لایت - سوپر ساید لایت یا پانچی در چند رنگ اصلی کاربرد بیشتری دارد.

تابلو فلزی

نوع دیگری از حروف برجسته در تابلو تبلیغاتی تابلوهای فلزی هستند. که بهترین شرکت های تابلو سازی از آن زیاد استفاده میکنند. اما به جهت فلزی بودن تمام قسمت های حروف امکان عبور نور از جلو و لبه وجود ندارد. برای اتصال به دیوار یا سطح اصلی نصب این حروف در محل مورد نظر از پیچ و مهره یا زیر سازی پی وی سی استفاده می‌شود. داخل حروف آهنی یا فلز اس ام دی برعکس و نور اندریک بوده و حروف نور سایه از اطراف دارند.

تابلو پلاستیک

تابلوی پلاستیک شباهت زیادی به تابلوهای چلنیوم دارند با این تفاوت که ​لبه دور حروف از جنس پلاستیک یا پلکسی است. ساخت تابلو پلاستیک با تمام رنگ های پلکسی ممکن است و تابلو پلاستیک دارای روشنایی بیشتر نسبت به تابلو چلنیوم است. از اصلی ترین تفاوت های بین تابلو چلنیوم و تابلو پلاستیک که خیلی از مشتریان میپرسند فقط استفاده از همان جنس رویه در اطراف حروف برای تابلو پلاستیک هست و در تابلوی چلنیوم از فلز چنلیوم استفاده میشود.

حدس زدید کدام برند بهترین تابلوسازی ایران است ؟

جنچالی ترین اتفاق ممکن در شغل تابلو سازی انتخاب بهترین تابلوساز می‌باشد. ​منتخب اساتید و پیشکسوتان، هیئت داوران تبلیغات محیطی ایران، و نتیجه رأی گیری در کانال‌های تابلو سازی، ​کارشناسی  ​تابلوها در محل با توجه به کیفیت و خلاقیت در طراحی و اجرا و همچنین سایر آیتم ها به عنوان تابلو سازی برند برتر در کشور انتخاب شده است. بهترین تابلو سازی که رزومه و سابقه درخشانی نیز دارد و سالیان متوالی در این حرفه مشغول بوده و رضایت بیشتر مشتریان رو نیز جلب نموده است. تابلوسازی اهمیت زیادی در معرفی جایگاه و محصولات و کالاهای تولیدی دارد. تمام بخش‌های تولیدی، صنعتی، اداری، فروشگاه و هر مجموعه‌ای نیاز به یک تابلو تبلیغاتی مناسب و تأثیرگذار دارد. تابلوسازی از قدیم تا به حال جایگاه ویژه‌ای داشته و روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است. برای ساخت تابلوها از متریال و مواد اولیه متفاوتی استفاده می‌شود.  همان‌طور که عنوان شد تابلوها تنوع بسیار زیادی دارند و می‌توانید متناسب با سلیقه و نوع کار خود از بین نمونه‌های موجود بهترین مدل را انتخاب کنید.

معرفی بهترین تابلو سازی

شرکت‌ها و کارگاه های تابلوسازی زیادی در حال خدمت رسانی هستند اما شرکت تابلو سازی آریو پاسارگاد ​بهترین تابلوسازی ایران از شرکت‌های معتبر و با تجربه است. پرسنل مجرب و کاربلد با استفاده از متریال درجه یک اقدام به طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی مورد نظر شما می‌نمایند. ساخت تابلو در این مجموعه به صورت کاملا حرفه‌ای ​کار میشود و با اطمینان از فاینال کار بهترین تابلو تبلیغاتی را برای شما طراحی و تولید کنند. برای ارتباط با این شرکت می‌توانید از طریق وب سایت، اپلیکیشن یا شماره‌های موجود در تماس باشید.