بیلبورد

بیلبورد | بیلبورد تبلیغاتی | قیمت بیلبورد | انواع بیلبورد | ساخت و نصب بیلبورد 

تبلیغات بر فراز آسمان بیلبورد یکی از بهترین روش های معرفی محصول و برندینگ شرکت های بزرگ برای معرفی برند و محصول میباشد که در کنار اتوبان ها و شهرها و جاده ها به وفور دیده میشود. کاربرد بیلبورد بیشتر برای کارخانه ها و تولید کنندگان محصولات در تیراژ بالا می باشد. ساخت و نصب بیلبورد نیاز به بررسی لوکیشن، شدت باد، خاک و نوع سازه میباشد. محاسبه نوع سازه و مقاومت آن در برابر باد و طوفان به عهده مهندسین سازه میباشد و اجرای آن توسط شرکت های تابلوسازی و مجری تبلیغات شهری می باشد.
درعصر ماشینی حاضر و دنیای مدرن، بیشتر وقت افراد جامعه در وسایل نقلیه و در حین تردد و سفرهای شهری می گذرد بنابرین نصب تابلوها برقراری ارتباط چشمی توسط بیلبوردها در بزرگراه ها و اماکن ایده ای مناسب برای جذب مشتریانی که کمتر اخبار می بینند یا روزنامه میخوانند هست و روشی تضمینی برای معرفی برند و نام محصول با تنوع نامحدود طرح و ایده طبق آمار هزینه نصب بیلبورد 80% کمتر از آگهی تلویزیونی بوده ضمن بازدهی بسیار بالای تبلیغات خیابانی و اینکه مخاطب بدون پرداخت هزینه مستقیم با محصول آشنا می شود.
رنگ های جسورانه، گرافیک چشمگیر و ایده های زیرکانه و جذاب نظر بی حوصله ترین مشتریان را چه در ترافیک و چه هنگام عبور از محل نصب بیلبورد جلب می کند. مردم بارها و بارها از کنار بیلبوردها عبور میکنند در 24 ساعت شبانه روز و  7 روز هفته این برخورد تکرار می شود پس دقت در انتخاب لوکیشن نصب بیلبورد فاکتوری مهم است اماکن پرتردد و پر ترافیک ناخودآگاه تاثیر تبلیغاتی مطلوب شما را موجب می شوند و تعداد تماشگران بیلبورد شما رابطه مستقیمی با میزان جذب مشتری برای محصول شما دارد.
با توجه به زمان اندک و فرصت کوتاه مشاهده چند ثانیه ای بیلبورد، هنگام طراحی جدا از حواشی به اصول موضوع مورد نظر تبلیغ بپردازید، تاکید شما باید بر تصویر باشد نه متن زیرا هنگام حرکت اتوموبیل به خاطر سپردن تصویر به مراتب آسان تر است، طرحی جذاب، نو، هوشمندانه و حتی گاهی توام با طنز که ذهن را تا کیلومترها پس از بیلبورد درگیر نگه دارد از نکات قابل توجه است. استفاده از فونت بزرگ و غیر فانتزی مانند قلم بر فلز، نام شما را بر ذهن مخاطب حکاکی میکند و شلوغ کردن بیش از حد بیلبورد با حروف و متون جز کلافگی و خسته کننده شدن باری برای مخاطب نخواهد داشت. اما از این نکته غافل نشوید که این بدین معنا نیست که صرفا از بیلبورد به شکل پرینت رنگی با ابعاد بالا از یک تصویر بنگریم بلکه با توجه به امکانات مدرن کنونی نظیر بیلبوردهای چند بعدی، دیجیتال، نور پردازی های متنوع و امکان طراحی خارج از کادر، مانند یک اثر هنری از بیلبورد خود پرده برداریم ساختار بیلبورد در شرایط مختلف، متفاوت است ولی اکثرا پس ار حفر سوراخی در زمین و جاگذاری پایه میلگرد دار، سطح روی آن با بتن پر شده و اجزای ذیل سرهم بندی می شوند:
فونداسیون که واقع در زیر زمین است و وزن کلی سازه را نگهداری می کند.
پایه که لوله عظیم فلزی است با مقاومت بالا در برابر عوامل آب و هوایی که تابلو را نگه می دارد.
صفحه بزرگ عموما مستطیل شکل که در راس پایه قرار می گیرد. پوشیده از حفره هایی است که امکان پیچ و مهره کردن آن به پایه را فراهم میسازد.
لوله بزرگ افقی عمود بر ستون که شکل T را تداعی میکند و صفحه را ساپورت میکند.
رویه تابلو که محیطی مسطح و هموار می باشد و آماده پذیرایی از انواع استیکر، بنر، فلکسی و هرگونه متریال مصرفی در تابلوی شما نور پردازی که معمولا توسط پرژکتور یا مهتابی انجام می شود. نردبان تعویض صفحه رویی

 

بیلبورد
بیلبورد
بیلبورد
بیلبورد

 

تابلو بیلبورد