تابلو فلکسی

تابلو فلکسی | تابلو فلکسی فیس | تابلو فلکسی چیست | تابلو فلکسی برجسته | تابلو فلکسی پشت نور | قیمت تابلو فلکسی | تابلو فلکسی مغازه

تابلو فلکسی به تابلوهای با شاسی فلزی پروفیل دوبل که روی آن سپری آلومینیومی نصب شده و پارچه فلکسی روی سپری تسمه و کلیبس شده و کشیده میشود. دور شاسی از ورق گالوانیزه 5 دهم برای پوشاندن دور تابلو استفاده میگردد. برای نور پردازی داخل تابلو از مهتابی و یا اس ام دی لنز دار پرتابی با پخش نور بالا استفاده میشود. بیشترین عمر مفید تابلو فلکسی 2 تا 3 سال میباشد و مقرون به صرفه نیست و وزن زیادی دارد. ​سفارش ساخت تابلو فلکسی در سالهای 80 تا 92 بسیار زیاد بود و کسب و کارهای بیشماری در سراسر ایران انتخاب اولشان بود. در سال 1392 با ورود متریال تابلوهای برجسته و پیشرفت در ساخت تابلو زمینه اجرای تابلوهای کامپوزیت روی نما و انواع حروف برجسته به وجود آمد و بیشتر کسب و کارها تابلوهای فلکسی رو جمع آوری کردن هنوز هستند تابلوسازانی که در زمینه ساخت و نصب تابلو فلکسی فعالیت میکنند و سفارشات زیادی دارند. همچنان برای اجرای تابلوهای سطح شهر و تبلیغات شهری به دلیل تنوع بالای محصولات و چاپ تابلو فلکسی انتخاب بهتری میباشد.

تابلو فلکس

موضوع جذاب تبلیغات دو رو دارد یک رو قدرت و چشمگیر بودن، شیوایی بیان، خاص و منحصر بفرد بودن طرح و روی دیگر انتخاب متریال مناسب جهت تضمیین کیفیت و مانایی تابلو، بیلبورد، علائم تجاری یا تابلوهای تبلیغاتی در مبحث تبلیغات فضای خارجی نام تابلو فلکسی به عنوان یکی از مصالح مورد اطمینان تابلوسازی و تبلیغات می درخشد، تابلو فلکسی ایده آل برای تبلیغات در ابعاد بسیار بزرگ در محیط خارجی است، مقاومت بسیار بالای تابلو فلکسی در برابر لایه ازون، اشعه ماورا​ء بنفش خورشید و تغییرات آب و هوایی فلکسی را به انتخابی بسیار مناسب در عرصه تبلیغات بیرون محیطی مبدل کرده است. Flexible در انگلیسی به معنای انعطاف پذیر است و واژه فلکسی از اینجا بر گرفته شده است زیرا این پوشش منعطف مانند پوست مرغوبی که روی طبل میکشند، با نرمی و انعطاف روی پروفیل فلزی تابلوی تبلیغاتی کشیده می شود و در نهایت توسط لامپهای فلورسنت که بصورت کشویی پشت فلکسی و روی ورق های گالولانیزه شده قرار دارند روشن می شود، اصولا طرح چاپی روی فلکسی تیره تر انتخاب می گردد که موقع روشن شدن تابلو بی رنگ و کم جلوه نباشد. از دیگر خصوصیات مثبت فلکسی می توان به قابلیت شکل پذیری ​آن به همه اشکال هندسی اشاره کرد که امکان ساخت تابلو به هر شکل را ممکن می سازد. از نظر ظاهر به پوستر شباهت زیادی دارد با این تفاوت که امروزه، مگر در موارد خاص، کیفیت کاغذ در پوستر چنگی به دل نمی زند برخلاف فلکسی که درخشندگی و کیفیت بالای آن زبان زد است هم چنین به علت استفاده فلکسی در بیلبوردها و کلا فضاهای خارجی مقاومت فلکسی از پوستر بسیار بالاتر است. پس هر جا نیاز به نصب تابلو تبلیغاتی در ابعاد بزرگ و ارتفاع بالا احساس شد بی درنگ نام فلکسی طنین انداز می شود. امکان چاپ تصویر و یا نصب استیکر روی فلکسی دست طراحان را برای خلق ایده های ناب هنری باز گذاشته است و چاپ مستقیم روی فلکسی نگرانی ناشی از پایین آمدن تراکم جوهر، کم رنگ و بی کیفیت شدن تصویر پس از روشن کردن لامپ مهتابی ها را از بین برده است. شرکت تابلوسازی آریو پاسارگاد متخصص در ارائه بهترین و با کیفیت ترین متریال ساخت تابلو، فلکسی با جذب جوهر بالا، مقاومت مثال زدنی و سطح صیقلی بسیار لطیف را برای ساخت بیلبورد و تابلوی تبلیغاتی شما فراهم ساخته و تحقق بخش رویای شما با سالها تجربه می باشد.

تابلو فلکسی چیست؟

جنس آن از فلکس نوعی جنس بک لایت بوده که از پی وی سی نیمه شفاف و نرم که توسط الیاف آکرولیک تشکیل شده که بر روی فریمی از آهن بوسیله نوار و کلیپس سوار می شود. این نوع تابلو هم با نور و هم بدون نور ارائه میشود. درخشش این تابلو با توجه به سفارش مشتری تنظیم میشود. از مزایای این نوع محصول میتوان به قیمت گذاری خوب و تنوع در سایز و شکل های مختلف بر اساس نیاز مشتری اشاره کرد و همچنین میتوان انواع طرحها رو با کیفیتی بسیار عالی روی آن چاپ نمود جا به جایی راحت و تغییر رویه فلکسی تابلو از مزایایی دیگر این نوع تابلو می باشد.

آشنایی با انواع مدیای چاپ فلکس

یک نوع مدیای بلک لایت بوده که از یک فیلم نیمه شفاف پی وی سی نرم که توسط الیاف آکرولیک تقویت شده، تشکیل شده است این فیلم علاوه بر توانایی عبور نور با توجه به الیاف آکرولیک از استحکام کششی بسیار بالایی برخوردار است،عواملی نظیر مقاومت در برابر گاز ازت، اشعه ماورای بنفش میزان ازدیاد طولی در برابر کشش لحظه ای و متوالی و میزان جذب در خود فلکس از عوامل کیفیتی این مدیا است عمر این مدیا معمولا بین 3 تا 7 سال است فلکسی فیس به علت خواص منحصر به فرد خود در دوام و عبور نور منحصرا به عنوان مدیای چاپ جهت مصارف تبلیغاتی پشت نور دار مورد استفاده قرار میگیرد. ساخت تابلوهای تبلیغاتی سر درب فروشگاه ها، بیلبوردها، چادر کامیون و ... از مصارف این مدیا است کیفیت چاپ بر روی این مدیا بستگی به نوع کوتد فلکس و دستگاه چاپ دارد.

آشنایی با انواع مدیای چاپ بنر

فیلم پی وی سی تقویت شده با الیاف آکرولیک و خواص ارتجاعی پایین تر نسبت به فلکس می باشد عدم توانایی عبور نور از بنر، اغلب به عنوان مصارف تبلیغاتی که نیاز به پشت نور ندارند است. دوام بنر مانند فلکس نیست ولی عواملی مانند ضخامت بنر میزان آنتی اکسیدان ها و آنتی اوزون های موجود در پی وی سی تعیین کننده طول عمر آن می باشد. بنرها به دو دسته مات و براق تقسیم میشوند، که هر نوع ممکن است پشت تیره خاکستری یا مشکی و یا بدون رنگ باشد. بنرهای پشت تیره بخاطر جذب نور عبوری از آن، هنگام نورپردازی جلای رنگی بسیار خوبی را دارا است.

آشنایی با انواع مدیایی چاپ مش

مدیای سوراخ داری که بدون الیاف آکریلیک می باشد. این مدیا به دو صورت پشت چسب دار و ساده ارائه میشود. مصرف این مدیا جهت تبلیغات در مکان هایی است که نیاز به عبور نور به داخل و یا قابلیت دیده شدن پشت عامل تبلیغاتی را داشته باشیم. نوع دانه بندی مش کیفیت بصری چاپ را تعیین میکند مش های دانه درشت دارای دور نمای بهتر بوده و مش های دانه ریز جهت تبلیغات نمای نزدیک استفاده میگردند. به عمده مصرف این مدیا میتوان روی شیشه ساختمان ها، شیشه اتوبوس ها، خودروهای ون، پرچم های آویز که خواهان تلاطم شدید آنها در باد نمی باشیم و... اشاره کرد.